Sex a alkohol


Autorka: Vanilopka | Kategorie: Jen tak o sexu

04.05.2015 S každou další sklenkou ztrácíme zábrany a touha po divokém sexu vzrůstá. Sex s trochou alkoholu v krvi zná asi každý. Ne nadarmo muži objednávají u baru drinky s vidinou, že žena je pak povolnější a do postele jim vleze sama. Ne nadarmo si ženy dávají víno, když si chtějí užít. Existuje ale velmi tenká hranice mezi tím, kdy po sexu neskutečně toužíme a tím, kdy toužíme akorát tak po ibalginu a spánku.

Neskutečná dřina!

Velmi dobře znám následující situaci. S drahým sedíme v baru, popíjíme s partou přátel a vrháme na sebe nadržené pohledy. Pomalu cucám už několikátou skleničku vína a cítím mravenčení mezi nohama a neskutečnou chuť se na něj vrhnout a znásilnit ho na gauči přímo před zraky ostatních. I on se na mě lačně zadívá a při každé možné příležitosti mi šeptá do ucha chlípné řeči nebo mě chytne za zadek. Na záchodě zjišťuji, že mám úplně mokré kalhotky a vzrušení mi způsobí už jen to, že čůrám. Téhle chvíli říkám „orgasmické čůrání“☺ a je chvíle dobře známá určitě i vám. Okamžik, kdy cítíte největší vzrušení a taky okamžik, kdy máte jít domů, pokud si chcete užít divoký sex zakončený divokým orgasmem. Ve chvíli, kdy se vrátím a naznačím, že bych šla domů, následují další dvě skleničky vína. Místo dobré nálady a uvolnění přichází lehká opilost, která se ale po cestě domů trošku umocní teplem v taxíku. Jsou dvě verze toho, co může přijít doma a jednou z nich je nic. Druhá verze je taková, že přijde neskutečná dřina! Zběsile do toho bušíme v různých polohách a já pomalu zjišťuji, že jsem neskutečně otupělá a orgasmu asi nikdy nedosáhnu. Intenzivně ale máme sex dál, aby se udělal on, ovšem jeho „kamarád“ začne vypovídat službu. Nakonec to často vzdáme, vyčerpaní, unavení, s bolestí hlavy v okamžiku, kdy zjistíme, že ani jeden vrcholu nedosáhneme a že je lepší se pořádně vyspat. Znáte to taky?

Alkohol, kapavka a nevěra

Pak je tady ještě jedna z těch horších variant a to ta, že vám správně nefunguje mozek. Tedy funguje, ale přemýšlet nad některými věcmi se zdá být naprosto zbytečné a obtěžující. Což se vám může vymstít, zvlášť pokud se mezi takové věci řadí těhotenství, kapavka nebo nevěra. Samozřejmě teď mluvím především o chvíli, kdy se do sexu bez zábran budete vrhat s někým na párty. Pokud o sobě víte, že dokážete napáchat řadu škod, jednoduše nepijte nebo se takovému sexu cíleně vyhýbejte, jde to těžce, ale jde.

Poslední (ale přesto důležitou) je skutečnost, že pokud to s alkoholem přeženete, můžete vidět věci (ale i lidi) jinak. Ten „trapák“ s mastnými vlasy se jeví jako náramně vtipný a okouzlující muž a kamarádova holka jako prostě nějaká zadaná, ale sexy kost, se kterou si můžete užít.

Osobně se myslím, že sex pod vlivem alkoholu má svoje neskutečné kouzlo, ale nesmíte zapomenout, že je rozdíl, když do sebe nalijete trochu vína nebo vodku. Nejideálnější to je, pokud to vychytáte a okamžitě, když na sobě vzrušení pocítíte, se na to vrhnete nebo už nebudete dál pít. Muži si tak zachovají pevnou erekci, ženy schopnost dosáhnout (mnohdy ještě lepšího) orgasmu a dohromady vám zůstane rozum, odvaha, touha a ztracené zábrany. Možná se necháte zlákat k něčemu, co pro vás jindy nepřichází v úvahu a nebo zkusíte něco úplně nového.

Ano, právě tady a teď přicházejí ty nejlepší zážitky, na které budete vzpomínat celý život (tedy pokud budete schopni si na ně vzpomenout ráno).

A co Vy, sex a alkohol? Pochlubte se Banánkovi do diskuze :)


Témata článku: sex, orgasmus, alkohol

Nepřehlédněte

VanilopkaVanilopka je Banánkovo recenzentka, krom článků pro Banánka, píše i svůj blog.

4 komentáře | komentovat

Diskuze: Sex a alkohol

Anamor (před 81 měsíci)

Jde sex....myslim postaví se chlapovi pri dvou promilech?Nebo po pul flasce vodky a 5 pivech?

pepa (před 101 měsíci)

Mě to tedy dost pomáhá. Po pár pivech jsem v posteli efektivnější. Na druhou stranu jsou některé ranní šoky, Petro23, opravdu nepříjemné. Jednou jsem se dokonce probudil ve vedlejším městě...

Alča (před 103 měsíci)

Alkohol sice sexu moc neprospívá, ale když chcete neplánovaně otěhotnět, tak je to výborná volba..:)

Petra23 (před 103 měsíci)

Jj alkohol může někdy pomoct, ale nesmí se to s ním určitěpřehnat. Přece jen probuď se vedle někoho, koho vůbec neznáš, nevíš co se stalo a vidíš ho prvně, není úplně nejlepší start dne..:)

Napsat komentář

Napsat příspěvek

Odeslat

Nacházíte se: SexshopBanánkův blogSex a alkohol

Kategorie blogu
Nejlepší články

Dnešní anketa

ŽENY: Našly jste svůj bod G? Ano (44%) Ne (56%)

Štítky

pegging masáž prostaty velikost penisu malý penis anální sex anální sex návod vibrátor sex jaký vibrátor co je pegging peging velikost penisu diskuze anál menstruace menstruační tampón venušiny kuličky porno velký penis bod G orgasmus masturbace polohy sexuální polohy milostné polohy misionář sex zezadu erotická masáž masážní svíčka orální sex lízání vagíny

Diskrétní sexshop

Expresní doporučení objednávek

Ověřený sexshop s erotickým zbožím

Dárečky ke každé objednávce zdarma

Skvělé akční ceny erotických pomůcek

Sympoš k nakousnutí

 • Přihlásit/Registrovat
 • Blog
 • Akční zboží
 • Novinky
 • Proč u nás
 • Doprava
 • Kontakt
 • Podpořte Banánka na Facebooku a sledujte zajímavé akce a slevy 0,- Košík zeje prázdnotou
 • Jak nakupovat
 • Všeobecné obchodní podmínky
 • Partneři
 • Copyright © 2010 - 2023, Bananek.cz, Všechna práva vyhrazena.
  Obchod vytvořila a spravuje společnost SUNWORKS.cz