Table 'sexlovecz.blog_diskuze' doesn't existYou have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '::0:: ORDER BY id DESC' at line 1You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '::0:: ORDER BY id DESC' at line 1 Jak si to udělat - pro muže

Jak si to udělat - pro muže


Autorka: Vanilopka | Kategorie:

18.03.2015 Nemám penis, jak bych asi měla napsat článek o technikách masturbace pro muže? Prvním objektem mého výzkumu byl můj přítel, a tu zásadní otázku odnesl tedy on. „No, takhle si ho chytnu a takhle honím.“, marně jsem čekala na nějakou další techniku. „Pak můžeš použít druhou ruku.“řekl nadšeně, protože vymyslel další způsob a zároveň s pobavením. Copak neexistuje nic jiného? A světe div se, našla jsem toho víc, než jsem hledala.

Stejně tak jako my ženy, si muži mohou vybrat především podle toho, kolik času chtějí masturbací strávit. Máte chuť na rychlovku? Určitě víte jak se spolehlivě udělat během minuty, uvolnit napětí a zase pokračovat v práci. Máte víc času sami na sebe? Proč si neužít něco víc?

Podle názorů mého drahého a také po podrobných diskuzích s přáteli jsem došla k závěru, že zatímco ženy se umí rozmazlovat i co se týče masturbace, muži na to moc nejsou. Nebo se pletu? Většina mužů je spokojena s tím, co mají a co se naučili v počátcích objevování svého těla, naprosto jim vyhovuje osvědčená pravá ruka a klasický pohyb, který v ní už za tu řádku let mají. Ale proč nezkusit něco víc?

Vleže na břiše

Mě osobně tahle změna hodně zaujala. Tedy, je to úplně někde jinde, než když si představím klasicky masturbujícího muže, ale podle názorů na fórech je právě tohle docela zajímavé zpestření. Právě v poloze vleže zapojíte výborně různé silikonové vagíny, které vám nasimulují dokonalý sex a které můžete buď umístit mezi matrace (jako je tomu v různých komediích) nebo do nich vnikat „jen tak“.

 

Umělá společnice

Když už jsem to nakousla hned na začátku, nebudu pokračování nechávat na konec. Nemyslete si, že sexshopy slouží jen pro nadržené ženy, právě naopak. V současné době mě až překvapuje kolik různých pomůcek, kterými můžete obšťastnit svůj penis, na trhu najdete. Příteli jsem jako první hračku koupila obyčejnou gelovou kundičku, a i když byl z počátku nedůvěřivý (že prý je stejně nejlepší ruka a znáte to) nakonec byl nadšený. Jako další na řadu přišlo Tenga vajíčko a pak technický vrchol Cobra Libre. Víte, že Cobra vibruje a vůbec nepřipomíná vagínu? Dokonce s ní ani neděláte pohyby nahoru a dolů a jen si ho dovnitř pěkně položíte. Podobného výsledku dosáhnete i v případě, že si půjčíte vibrátor své partnerky a přiložíte ho na spodní stranu žaludu. Četla jsem dokonce diskuzi, kdy si tam muž přikládal vibrační joystick od Playstationa. Tomu říkám vynalézavost!

 

Kombinace

Přijde mi, že dráždění análu je mezi muži největší tabu. Když jsem seděla s partou nad skleničkou vína a debatovala na „anální téma“, všichni přítomní muži se tvářili naprosto znechuceně s výrazem alá „Copak jsem buzna?“. Naštěstí a náhodou mezi námi byl můj věrný kamarád homosexuál a ten naprosto narovinu přiznal, že stimulace análu je u něj při masturbaci běžná. Možná si říkáte, no jasně, tím se potvrdilo, že tohle patří jen k čtyřprocentní menšině. Ale možná pro to, že to bylo z úst muže (i když...) možná pro to, že jsme během diskuze vypili víc, se i ostatní rozpovídali. Jeden by to rád zkusil, druhému to dělala přítelkyně, třetí si to tak dělá občas taky. Najednou měli všichni kladný názor. Jen někdo musel prolomit ledy (a bylo jedno kdo). Také pro dráždění análu, pokud se vám nějaký způsobem příčí použít vlastní prsty, existuje řada mužských vibrátorů. A dosáhnout vyvrcholení můžete, aniž byste se svého penisu vůbec dotkli.

 

Stará dobrá ruka

„Takhle by mě nikdy nenapadlo si ho chytnout!“ prohlásil, když jsem ho udělala mezi prsty. Někde se tahle technika označuje také jako Mr. Spock, prý podle toho, že máte ruku jako při pozdravu ze Star Treku. Zajímavé taky je masturbovat jako normálně, ale narážet při tom do dlaně druhé ruky. A co je ještě zajímavější? Mučení! Protože určitě dobře víte, že oddalovaný výstřik má mnohem větší sílu než ten, který si dopřejete okamžitě. Hoňte až na pokraj a pak úplně přestaňte, zopakujte si to ideálně několikrát po sobě. Chce to pevnou vůli, ale výsledek je super!

A teď je prostor pro vás, drazí muži! Jak to děláte vy?


Témata článku:

VanilopkaVanilopka je Banánkovo recenzentka, krom článků pro Banánka, píše i svůj blog.

zatím bez komentáře | komentovat

Diskuze: Jak si to udělat - pro muže

Napsat komentář

Napsat příspěvek

Odeslat

Nacházíte se: SexshopBanánkův blogJak si to udělat - pro muže

Kategorie blogu
Nejlepší články

Dnešní anketa

ŽENY: Předstíráte někdy orgasmus? ano (33%) ne (67%)

Štítky

pegging masáž prostaty velikost penisu malý penis anální sex anální sex návod vibrátor sex jaký vibrátor co je pegging peging velikost penisu diskuze anál menstruace menstruační tampón venušiny kuličky porno velký penis bod G orgasmus masturbace polohy sexuální polohy milostné polohy misionář sex zezadu erotická masáž masážní svíčka orální sex lízání vagíny

Diskrétní sexshop

Expresní doporučení objednávek

Ověřený sexshop s erotickým zbožím

Dárečky ke každé objednávce zdarma

Skvělé akční ceny erotických pomůcek

Sympoš k nakousnutí

 • Přihlásit/Registrovat
 • Blog
 • Akční zboží
 • Novinky
 • Proč u nás
 • Doprava
 • Kontakt
 • Podpořte Banánka na Facebooku a sledujte zajímavé akce a slevy 0,- Košík zeje prázdnotou
 • Jak nakupovat
 • Všeobecné obchodní podmínky
 • Partneři
 • Copyright © 2010 - 2023, Bananek.cz, Všechna práva vyhrazena.
  Obchod vytvořila a spravuje společnost SUNWORKS.cz