Úrazy při sexu


Autorka: Vanilopka | Kategorie: Jen tak o sexu

21.11.2015 O tom, že způsobit si nějaký úraz při sexu není nic složitého a neobvyklého, už se přesvědčila řada z nás. Některé úrazy jsou vtipné a možná vám pokazí sex, jiné jsou vtipné už méně a končí trapným vysvětlováním na pohotovosti. Jaké úrazy jsou nejčastější? A které z nich už máte za sebou?

Klasika – odřeniny

Kdo z nás neměl nikdy spálená kolena nebo záda od koberce, jako by neexistoval. Drobných odřenin a spálenin, které vznikly při sexu, si mnohdy všimneme až ve sprše a jsou důkazem toho, že za sebou máme spontánní a skvělý sex! Moje nejhorší odřenina byla na zádech, po celé délce páteře, která prosakovala přes tričko ještě tři dny po tom, nicméně, tenhle sex za to rozhodně stál!

Naraženiny, boule, natažené svaly

Sex občas bývá sám o sobě tak trošku akrobatickým představením, u některých poloh tak ani není divu, že svoje tělo přeceníte a léčíte se s nataženým svalem. Další z těch ještě vtipných úrazů jsou boule na hlavě od nočního stolku nebo od zdi, naražená záda nebo končetiny a pochroumané klouby od tvrdé podlahy. Sranda končí u zlomenin, které ale nejsou při sexu naštěstí tak časté.

Natržená vagína

Zprudka jsem dosedla a projela mnou bolest. Vyděšeně jsem se natáhla k lampičce a viděla, jak má můj milenec břicho celé od krve. „To je moje nebo tvoje krev?“. Byla moje! Natržení vagíny samo o sobě není zas tak bolestivým zážitek, respektive přímo v té chvíli vypadá hůř, než bolí. Protože je sliznice hodně prokrvená začnete krvácet. V případě, že se jedná o větší trhlinu, je krve opravdu dost a je těžké ji nějak zastavit, obecně se doporučuje v tomhle případě jet okamžitě k doktoru. Mě se roztržení stalo v noci a při představě, že to řeším s někým na pohotovosti, jsem radši ležela s mokrým hadrem v klíně a snažila se zastavit krvácení. Druhý den jsem si mohla vybrat, buď šití, nebo tří týdenní klid a koupání v řepíku.

„Zlomený penis“

Při tom hrozném zážitku s mojí natrženou kundičkou jsem se divila, že si spíš „nezlomil“ penis. K tomu totiž dochází při takových nečekaných vyklouznutí nebo při špatně zvolených polohách. Protože není v penisu kost nevím, proč se tomu říká zlomení, ale v podstatě „jen“ prasknou topořivá tělesa a krev se nalije do podkoží. Právě pro to na takový modročerný, nateklý penis není vůbec hezký pohled. A ne, nechtěla bych být muž, protože bolest to musí být hrozná!

Různé kousance při orálním sexu nejsou zas tak ojedinělé, jak jsem si myslela, i když je pro mě těžké pochopit, jak dojde k nakousnutí stydkých pysků, klitorisu nebo překousnutí uzdičky. Mezi další tak trošku vtipné úrazy patří cokoli zatoulaného ve vagíně nebo análu, což je docela děsivé, ale při představě, že vám vytahují z vagíny hlavičku Kena (ano to se stalo) nebo cokoli jiného, co tam nepatří, se musím smát.

A které úrazy při sexu už máte za sebou? Napište do diskuze.


Témata článku: natržená vagína, zlomenina penisu, úrazy při sexu, nebezpečí při sexu, natržená kundička, úraz při orálním sexu

VanilopkaVanilopka je Banánkovo recenzentka, krom článků pro Banánka, píše i svůj blog.

zatím bez komentáře | komentovat

Diskuze: Úrazy při sexu

Napsat komentář

Napsat příspěvek

Odeslat

Nacházíte se: SexshopBanánkův blogÚrazy při sexu

Kategorie blogu
Nejlepší články

Dnešní anketa

ŽENY: Předstíráte někdy orgasmus? ano (33%) ne (67%)

Štítky

pegging masáž prostaty velikost penisu malý penis anální sex anální sex návod vibrátor sex jaký vibrátor co je pegging peging velikost penisu diskuze anál menstruace menstruační tampón venušiny kuličky porno velký penis bod G orgasmus masturbace polohy sexuální polohy milostné polohy misionář sex zezadu erotická masáž masážní svíčka orální sex lízání vagíny

Diskrétní sexshop

Expresní doporučení objednávek

Ověřený sexshop s erotickým zbožím

Dárečky ke každé objednávce zdarma

Skvělé akční ceny erotických pomůcek

Sympoš k nakousnutí

 • Přihlásit/Registrovat
 • Blog
 • Akční zboží
 • Novinky
 • Proč u nás
 • Doprava
 • Kontakt
 • Podpořte Banánka na Facebooku a sledujte zajímavé akce a slevy 0,- Košík zeje prázdnotou
 • Jak nakupovat
 • Všeobecné obchodní podmínky
 • Partneři
 • Copyright © 2010 - 2022, Bananek.cz, Všechna práva vyhrazena.
  Obchod vytvořila a spravuje společnost SUNWORKS.cz