Kdy má cenu předstírat orgasmus?


Autorka: Vanilopka | Kategorie: Jen tak o sexu

15.09.2015 „Jak nejlépe předstírat orgasmus?“ zeptala se mě jedna čtenářka a čekala radu, jak nejlépe nahrát vyvrcholení tak, aby partner nic nepoznal. Ano, dobře víme, že orgasmus se dá vcelku dobře předstírat a sehrát takové postelové divadýlko není žádná věda. Dokonce můžete na internetu najít přesné návody na zadržování dechu, vzdychán í, cílené stahování poševních svalů a spoustu další zaručených rad, co dělat, aby muž žil ve sladké nevědomosti. Můj názor na předstírání v posteli není tak úplně negativní, ale ani s tím úplně nesouhlasím. Jsem někde mezi tím, a pokud bych mohla doporučit jednu jedinou věc, tak je to přemýšlet nad tím, jestli si tím pomůžete nebo naopak.

Špatné předstírání orgasmu

Na začátku vztahu

Pokud máte sex na jednu noc, je úplně jedno, jestli orgasmus zahrajete nebo bude skutečný. S tímhle člověkem už to dost pravděpodobně znovu nebudete zažívat a tak není co zkazit. Něco jiného, vlastně něco úplně jiného, je to v případě, že jste na začátku vztahu. V téhle chvíli se orgasmus rozhodně nepředstírá, protože je to právě ta chvíle, kdy si můžeme dost naběhnout.

Sice se možná obáváte o sebevědomí vašeho nového partnera nebo máte pocit, že když nedosáhnete vrcholu, budete vypadat jako špatná milenka, ale nedělejte to. Pokud se na téhle vlně povezete od začátku, těžko pak budete vysvětlovat, že se vám vlastně takový sex nelíbí a že něco není podle vašich představ. V okamžiku, kdy předstírat přestanete, se dočkáte otázek: “Jak to, že ses neudělala? Takhle se ti to přece vždycky líbilo!“

Předstírání orgasmu z nudy

Už půl hodiny sledujete přes jeho rameno strop a přemýšlíte nad tím, kolik užitečnějších věcí se dalo v těch nekonečných třiceti minutách stihnout. Je to nuda, nic to s vámi nedělá, ale on si to přece užívá. Napadne vás to ukončit orgasmem? Ne. V případě, že začnete právě teď hraně vykřikovat nejen, že vaše show bude nejspíš viditelně o ničem, ale ošidíte se o zážitek dost možná i příště. Přesně tady bych moc ráda něco vzkázala mužům. Já vím, že se říká, že by muž neměl být sobecký, že správný milenec přivodí několik orgasmů ženě a pak až sobě a kdesi cosi, ale netrvejte na tom za každou cenu.

Sex se mi sice líbil, ale věděla jsem, že se dneska prostě neudělám. „Pojď, udělej se do mě!“ řekla jsem roztouženě. „Ne, ještě ses neudělala ty!“ řekl on a já byla zoufalá. Deset minut na to jsem orgasmus předstírala jen pro to, protože náš sex jinak nekončí. Orgasmus milujeme, zbožňujeme a určitě je nejlepší se o něj snažit, ale ne vždy! Tenhle zničující přístup má víc mužů než jsem si myslela a nechtěně tak tlačí ženy tam, kam nechtějí.

Dobré předstírání orgasmu? Existuje!

Falešný orgasmus nemusí být nutně jen špatný a nemusíme z něj mít vůbec černé svědomí, když přijde ve chvíli, kdy jste na nejvyšším stupni vzrušení. Možná to v tomhle případě není tak úplně předstírání, ale spíš prožívání toho, co je. Nemusíte čekat na orgasmus, můžete si pořádně užít, i když víte, že orgasmus to není. Tak asi takhle: Máte super sex, buší do vás zezadu tak, jak to milujete, cítíte, že každou chvíli to musí přijít. Začnete vzdychat, přehánět, křičet, stahovat se uvnitř tak, jako při orgasmu, vlastně to vypadá, jako byste už na vrcholu byla. A pak to buď přijde, nebo taky ne.

A co Vy? Předstíráte orgasmus?


Témata článku: orgasmus, předstírání orgasmu, falešný orgasmus, hraný orgasmus, jak předstírat orgasmus

Dnešní anketa

ŽENY: Předstíráte někdy orgasmus? ano (33%) ne (67%)

VanilopkaVanilopka je Banánkovo recenzentka, krom článků pro Banánka, píše i svůj blog.

1 komentář | komentovat

Diskuze: Kdy má cenu předstírat orgasmus?

Janka (před 4 měsíci)

Ano a už me to nebaví,

Napsat komentář

Napsat příspěvek

Odeslat

Nacházíte se: SexshopBanánkův blogKdy má cenu předstírat orgasmus?

Kategorie blogu
Nejlepší články

Dnešní anketa

ŽENY: Měly jste sex při menstruaci? ano, je to skvělé (39%) ne, nemám zájem (33%) chci, ale partner ne (28%)

Štítky

pegging masáž prostaty velikost penisu malý penis anální sex anální sex návod vibrátor sex jaký vibrátor co je pegging peging velikost penisu diskuze anál menstruace menstruační tampón venušiny kuličky porno velký penis bod G orgasmus masturbace polohy sexuální polohy milostné polohy misionář sex zezadu erotická masáž masážní svíčka orální sex lízání vagíny

Diskrétní sexshop

Expresní doporučení objednávek

Ověřený sexshop s erotickým zbožím

Dárečky ke každé objednávce zdarma

Skvělé akční ceny erotických pomůcek

Sympoš k nakousnutí

 • Přihlásit/Registrovat
 • Blog
 • Akční zboží
 • Novinky
 • Proč u nás
 • Doprava
 • Kontakt
 • Podpořte Banánka na Facebooku a sledujte zajímavé akce a slevy 0,- Košík zeje prázdnotou
 • Jak nakupovat
 • Všeobecné obchodní podmínky
 • Partneři
 • Copyright © 2010 - 2023, Bananek.cz, Všechna práva vyhrazena.
  Obchod vytvořila a spravuje společnost SUNWORKS.cz