Proč reálný sex nemá 50 odstínů


Autorka: Vanilopka | Kategorie: Jen tak o sexu

31.07.2015 „Proč jsou všechny ženy hotové z 50 odstínů šedi, ale když na ně vytáhneme bič, tak je to nebere?“ Tohle je jeden z mužských dotazů, který mi dal námět na celý článek. Tahle otázka je totiž dost podobná jako: „Proč když mě kousnul pavouk, nejsem Spider-Man?“ nebo: “Proč se moje auto nepřemění na robota?“ Jasně, je to trošku nadsázka, ale je třeba si uvědomit, že film má od reality daleko a taky to, že pan Grey je neskutečně sexy milionář, který sice dá svojí Aně přes prdel, ale následně jí odveze ve vrtulníku. Nebudeme se teď bavit o samotném filmu, protože to by bylo vážně na dlouho, stačí, když vám povím, kterému muži bych nastavila já a kterého bych poslala s bičem tam, odkud přišel.

Bez řečí s bičem za zády

BDSM praktiky jsou bezesporu citlivé téma a není možné vytáhnout bič a následně čekat, že s vámi podepíšeme smlouvu o D/s vztahu. Pokud jste se ještě nikdy o podobných technikách nebavili, začněte u toho, protože komunikace je základním bodem toho všeho. Mluvte otevřeně o tom, co chcete zkusit a na druhé straně pokud vám jde jen o jedno a to o „vztah“ z červené mučírny uvádějte věci na pravou míru. Dokážu v posteli přistoupit na řadu věcí a praktik, ale musím vědět, do čeho jdu.

Dominantní ňouma

Pokud to nemáte v sobě, nedokážete být opravdu dominantní a chovat se tak po celou dobu sexu, zapomeňte na to. Ne, opravdu nemá cenu chovat se jako drsňák s kamennou tváří, když se omlouváte za každým oslovením „děvko“ nebo když se bojíte dát výprask.

Pan Grey jako známost na jednu noc

Od neznámého muže bych se nenechala spoutat ani náhodou. Je to sice skvělá představa a často si v hlavě promítám podobný scénář, ale ve skutečnosti by mi to strach nedovolil. Poutání pro mě znamená odevzdání a důvěru, takže tudy cesta nevede. Samozřejmě takové praktiky nepatří nutně jen do vztahu, ale určitý „vztah“ je podle mě nutností.

Přehnané hraní

Muž, který udělá ze sexu divadlo, mě spolehlivě odradí. Možná je to nějaká moje specialita, ale sex beru vážně a ještě vážněji beru sex, kde bych měla být vyloženě v submisivní roli. Pokud napochodujete do ložnice s plácačkou na mouchy a prohlásíte: „Ahoj, jsem Christian Grey!“ nečekejte vůbec nic. Já bych do toho nešla ani v případě, že by to doprovázely nějaké naučené fráze, přehnaná gesta a snaha za každou cenu působit jako na plátně kina.

Pokud si chcete na vlastní kůži vyzkoušet, jaké to je být dominantní milionář, jděte do toho! Zbožňujeme, když si nás vezmete tak, jak chcete se vší parádou kolem. Pokud s tím začínáte, uvítáte určitě základní vybavení, jako jsou bičíky, pouta, horký vosk a svorky na bradavky. Nemusíte rovnou sáhnout po klasice, kterou si představíte, naopak, já sama nemám příliš v lásce opravdové BDSM ale líbí se mi výprask plácačkou se srdíčky, saténové pásky a místo horkého vosku svíčka s olejem.

Výbava, které neodolám:

Fialový bičík https://www.bananek.cz/bicik-lelo-sensua-suede-fialovy/

Srdíčková plácačka https://www.bananek.cz/luxusni-kozena-placacka-se-srdicky/

Pouta na postel https://www.bananek.cz/bondage-pouta-na-postel-ruce-i-nohy-cerna/

Něco ostřejšího maska s roubíkem https://www.bananek.cz/kozena-maska-s-roubikem-cerna/

Lano https://www.bananek.cz/lano-na-bondage-10-metru/

Bič s dřevěnou rukojetí https://www.bananek.cz/dutka-z-prave-kuze-s-drevenou-rukojeti-cerna/


Témata článku: bdsm, fifty shades, bičování

VanilopkaVanilopka je Banánkovo recenzentka, krom článků pro Banánka, píše i svůj blog.

zatím bez komentáře | komentovat

Diskuze: Proč reálný sex nemá 50 odstínů

Napsat komentář

Napsat příspěvek

Odeslat

Nacházíte se: SexshopBanánkův blogProč reálný sex nemá 50 odstínů

Kategorie blogu
Nejlepší články

Dnešní anketa

ŽENY: Masturbujete? Přiznejte se.. Ano, ráda a pravidelně (49%) Jen jsem to párkrát zkoušela (35%) Ne, nikdy (16%)

Štítky

pegging masáž prostaty velikost penisu malý penis anální sex anální sex návod vibrátor sex jaký vibrátor co je pegging peging velikost penisu diskuze anál menstruace menstruační tampón venušiny kuličky porno velký penis bod G orgasmus masturbace polohy sexuální polohy milostné polohy misionář sex zezadu erotická masáž masážní svíčka orální sex lízání vagíny

Diskrétní sexshop

Expresní doporučení objednávek

Ověřený sexshop s erotickým zbožím

Dárečky ke každé objednávce zdarma

Skvělé akční ceny erotických pomůcek

Sympoš k nakousnutí

 • Přihlásit/Registrovat
 • Blog
 • Akční zboží
 • Novinky
 • Proč u nás
 • Doprava
 • Kontakt
 • Podpořte Banánka na Facebooku a sledujte zajímavé akce a slevy 0,- Košík zeje prázdnotou
 • Jak nakupovat
 • Všeobecné obchodní podmínky
 • Partneři
 • Copyright © 2010 - 2021, Bananek.cz, Všechna práva vyhrazena.
  Obchod vytvořila a spravuje společnost SUNWORKS.cz