Masturbace


Autorka: Vanilopka | Kategorie: Jen tak o sexu

19.11.2014 Masturbujete? A umíte se o tom bavit? Seděla jsem takhle s kamarádkou u vína a ona si opět, už po několikáté posteskla: „Když já z toho sexu nic nemám, nevím, co mám cítit, jak to chci, nevím, jestli někdy budu mít orgasmus. Myslím, že jsem jedna z těch, které ho nikdy nemají...“ Napadla mě jediná spontánní reakce a zeptala jsem se, jestli si „to“ udělá sama. Její výraz mě přesvědčil o tom, že ač se spolu bavíme o sexu naprosto přirozeně, masturbace do našeho hovoru nepatří a ani patřit nebude. „Já to nedělám! Mám přece jeho!“

Ať už to je jak chce, o několika ženách vím, že prostě masturbaci nikdy nevyzkoušely. Věřím tomu. Ale kdo jiný by měl naše tělo znát, když ne my? Chtěla bych být chlap, chtěla bych se normálně přirozeně bavit o „honění“ a o pornu, místo toho mi přijde, že ženy zarytě mlčí, sotva na to přijde řeč. Svůj první orgasmus jsem prožila myslím tak v devíti letech. Možná vám to zní šíleně, ale ano. Pamatuji si totiž tu dovolenou, kdy jsem nemohla spát a dlouho si otírala deku mezi nohama a pak se to stalo. Vím, jak mi bušilo srdce a jak jsem se lekla, co se děje. Pak jsem na to zapomněla a nový impulz přišel asi ve třinácti. Byl to časopis Bravo s návodem na masturbaci pomocí sprchy. Plná očekávání jsem si lehla do vany a postupovala přesně podle návodu, byla jsem zklamaná, že se nic nestalo, ale nezapomněla jsem. Zkoušela jsem to znovu a znovu. Zkusila jsem to s polštářem, plyšákem, sprchou, hřebenem, časem došlo na banán a na svíčku. Hledala jsem sama sebe a hledala jsem způsob, který mi bude vyhovovat, protože prsty nebyly to pravé.

„Nezavrhuji masturbaci, je to sex s někým, koho opravdu miluji.“ Woody Allan

Pokud jde o masturbaci, nedržte se při zemi, spoustu skvělých pomůcek můžete najít doma a pomocí kondomu se dá z každého deodorantu, mrkve nebo kýčovitého dárku v podobě sošky, vytvořit skvělé dildo. Zkoušejte různé polohy, styly, ve sprše různou teplotu vody a věřte tomu, že na svůj orgasmus přijdete. A nebo si rovnou pořiďte nějakou erotickou hračku! Abych nemluvila jen k těm, které se k masturbaci pořád odhodlávají, ale i k ženám, které vědí, co jim dělá dobře. Sama jsem si zažila období, kdy jsem bez masturbace minimálně třikrát denně cítila únavu, nepozornost a neschopnost něco dělat. Pak také období, kdy mě to přestalo úplně bavit. Myslím, že takové střídání je naprosto přirozené, stejně jako to, že naše potřeby se mění. Proto nezaplouvejte do masturbačního stereotypu jen pro to, že víte, že takhle dosáhnete orgasmu, zkoušejte jiné polohy, jiné hračky a jiné dráždění. Když jsem dosáhla prvního orgasmu při análním dráždění, měla jsem pocit, že se na mě celý sprchový kout zřítí a srdce mi bušilo tak silně, jako nikdy. Pokaždé, když zkusím novou hračku, zažívám nové pocity a objevuji, že už mě ty staré neberou tolik jako dřív.

Tip na nejlepší masturbátor pro NĚJUmělá vibrační vagina Vibrating Stroker Pussy

Tip na nejlepší masturbátor pro NÍStimulátor na klitoris Satisfyer PRO PENGUIN Next Generation

Tip na závěr: Masturbujte podle porna!

Tuhle inspiraci jsem si vzala od jednoho kamaráda, který mi řekl, že si nakoupil masturbátory, podle toho, co mají simulovat. Jeden pro orální sex, jeden pro anál, jeden pro polohu na koníčka, a střídá to podle toho, co se odehrává v pornu. Nejprve jsem si ťukala na čelo, pak jsem ale zkusila dělat přesně to, co na videu vidím. Samozřejmě si nejprve musíte najít něco, co se vám líbí a pak už si užívejte spolu s nimi. Orální sex nahradí vibrátor na dráždění klitorisu, líbání bradavek vaše nasliněné prsty, vaše dildo se vám přizpůsobí ve všech polohách a věřte tomu, že nakonec si zkusíte i trojku nebo jiné věci. Nebojte se, když si zařídíte soukromí, nikdo neuvidí to, jakým způsobem si uděláte nejlépe, ať už si přitom lížete prsty a myslíte na orální sex, který děláte jiné ženě, nebo cokoli jiného.

A co Vy? Masturbujete? Bavíte se o tom?


Témata článku: sex, masturbace

Dnešní anketa

ŽENY: Masturbujete? Přiznejte se.. Ano, ráda a pravidelně (48%) Jen jsem to párkrát zkoušela (38%) Ne, nikdy (15%)
Nepřehlédněte

VanilopkaVanilopka je Banánkovo recenzentka, krom článků pro Banánka, píše i svůj blog.

60 komentářů | komentovat

Diskuze: Masturbace

prababička (před 15 dny)

Mastrubuji a je mně 88 let. Většinou,když nemohu usnout.

starouš (před 27 dny)

je na tom něco špatného, když onanuji v 75 letech.Výstřik, skoro nic jen 3 kapičky

skalps (před 27 dny)

Masturbace je přirozená věc...je potřebná,aby člověk...a hlavně žena poznala své tělo..a aby potom při souloži s mužem se jí to líbilo,a uměla si to pořádně udělat.Se ženou jsme to vždy dělali tak,že jsme každé milování začínali masturbováním...sedíc naproti sobě a ruce i oči už pracovali.-...Nádherné.. sexu a hlavně masturbaci zdar!!!

medvěd (před 28 dny)

Fajné téma.Jen tak dál a nejmíň 5xdenně. Potvrzuji,také,a mám přes 60 i partnerku. No co,žijem jen jednou,tak si to užívám.

GM (před 29 měsíci)

Ahoj, taky moc rad masturbuju a rad vymenim zkusenosti nebo se dovim neco noveho. Piste na garagemeister@seznam.cz

Jirka (před 31 měsíci)

Rád bych se něco dozvěděl o ženské masturbaci. navsesam@seznam.cz

Ali (před 32 měsíci)

Tak co s tím provedem...

Ta, jejíž identita není známa (před 32 měsíci)

Ali taky mám chuť masturbovat

Bohukraf (před 32 měsíci)

Pro "Ta, jejíž identita není známa" jestli je ti 50+ ,nechtěla by sis psát?

krisa (před 32 měsíci)

ja masturbuju kazde rano je to nejlepsi

buratino (před 35 měsíci)

Je to super,ze v tom nejsem sám.Prave před chvili jsem si dělal dobře.Rad bych si o tom promluvit se ženou kolem 50.Je mi přes 60a stále mě to baví.buratino77@seznam.cz

Jessie (před 35 měsíci)

Já masturbuji každý den večer když stíhám tak i ráno...ale ráno většinou jen o víkendech.

Klučina (před 36 měsíci)

Rád uspokojim oralne ženy, v případě zájmu napíšu kontakt

Petr1234 (před 37 měsíci)

Je mi 50 a s manželkou masturbuje společně ráno nejčastěji. Manželku vzrušují jak stříká semeno

tom (před 37 měsíci)

masturbuji skoro každí den sperma stříkám do pusy nebo do dlaně a pak ho dám do pusy

Michael 119 (před 38 měsíci)

Masturbace je přirozená. Masturbuji rád a často. Nejlépe když je čas a několik hodin se věnuji vzrušení. Doporučuji :)

paul (před 38 měsíci)

..děám si to rád mokrou levou rukou..nádherně se potom spí...s manželkou si to děláme společně...každý sám...ona se udělá a potom krásně souložíme...i čtyři až pět orgasmů má moje žena za sebou...a potpom se do ní teprve vystíkám...a to je nám přes šedesát..považuji to za doklad zdraví

Bohukraf (před 39 měsíci)

Ahoj, rád si vyměním písmenka, popovídám s ženou středního věku Bohukraf @seznam.cz

klarabast (před 40 měsíci)

Já masturbuji každý den několikrát, to mě nikdy neomrzí. Ráda o tom popovídám - klarabast @seznam.cz

pepan (před 40 měsíci)

Taky masturbuji a myslím si že je to naprosto normální. Rád si o tom s nějakou ženou popíšu: jivaj@atlas.cz

Bobin (před 40 měsíci)

Ahoj, také bych si rád psal o tomto tématu se ženou 50 +.

navsesam (před 40 měsíci)

Já masturbuji každý den i několikrát, když mám čas a soukromí. Jsem ženatý, ale bez toho si neumím představit život. Rád bych si psal se ženou, která se za to nestydí.

Bohukraf (před 41 měsíci)

Pro Mitulku - je možné společně komunikovat třeba na seznamu?

Casanova (před 41 měsíci)

Masturbace je nádherná.Koupil jsem si vaku.pumpu na penis a teď už bez toho nemohu být.Je mi 75 a rád se dívám jak v pumpě roste a roste.Nakonec se odsemením a je to nádhera.Průměr penisu byl na začátku 4 cm teď je 5 cm.Nevíte o někom kdo by si chtěl pohrát a třeba i nechtěl zavést.

Mitulka (před 41 měsíci)

Já si to taky dělám krásně pomalu i dvě hodiny je mi přes 50 let a je to pořád nádherné

martin (před 42 měsíci)

ja si masturbuji hodne často a to aji pětkrat za sebou protože jsem dost dlouho sam

Milan (před 42 měsíci)

Masturbuji asi od 9 let. Jsme s manželkou v letech - na začátku důchodového věku a vedle souložení, také masturbujeme. Když mám chuť a manželka ne, začnu si ho třeba večer u televize honit a manželka vedle mne mi ho vezme do ruky a krásně mě udělá. Ví po těch letech kam má sáhnout, co se mi líbí. Když má zase ona chuť a já ne, vezme si robertka, já ji pomůžu třeba masírováním prsů, poštěváčku, nebo ji vylížu a to pak křičí blahem. Někdy se i po těch letech, když ji vidím jak se vzrušuje, sám natolik vzruším, že po hezkém vzájemné masturbaci souložíme.

Honič (před 44 měsíci)

Honim si ho denne, je to nadhera.Rad bych si dopisoval s divkou, zenou, ktera to ma stejne.

buratino (před 45 měsíci)

Je zajímavé sledovat,jak se dovede spousta lidí dobře bavit.Jsem právě opět sam doma,tak si delam dobre.O 30 let s radši kamarádkou si občas vyměníme fotky a je to příjemné.Vzdycky se potom udělám.I v mém věku je to krasa.

fred (před 45 měsíci)

masturbace je zážitek chtěl bych to zkusit vzájemně se ženou bez sexu jen pro ten pocit

buratino (před 45 měsíci)

Je mi přes 60,stále mě to moc baví.Zena o tom ani snad neví.Mam mladou kamarádku,které se zveřejní a ona zase mě.Je to úžasné.

Zahradnik (před 47 měsíci)

Taky rad honím je to přirozený pud a krasny,ještě lepsi je ale u toho pozorovat zenu nebo aspoň poslouchat jak si to dela taky až bude mmít nejaka chuť napis zavoláme jú Pa 792413329

senior (před 48 měsíci)

jsem po operaci prostaty,ale stále s manželkou navzájem masturbujeme.

lili (před 49 měsíci)

aradch ja taky onanuju tez od 2 tridy ale jsem v 5 ja se za to nestidim

Indián (před 51 měsíci)

Jo moje to príma,...

arach (před 51 měsíci)

Je mi 60 a onanuji každý den i několikrát za sebou. Poprvé jsem začal asi ve druhé třídě a od té doby jsem nikdy nepřestal. Mám pravidelný sex, ale onanie musí být. Jen je škoda, že holky se za to dost stydí.

Hanzos (před 51 měsíci)

Já masturbují několikrát denně. A je to super. Udělám se kdy chci za jak dlouho chci prostě parádní odreagovani.

vendelín (před 52 měsíci)

Co se týká masturbace tak jsem za jedno se všemi co to dělají často a nestydí se zato i když jsem ženatý a máme skoro každodení styk tak také masturbuji, také by si chtěl o tom s někým vykládat.

jarý (před 52 měsíci)

V našich letech už to s manželkou ani jinak neděláme.A je krása

Nelly (před 58 měsíci)

Já též ráda masturbuji,dělám si to jen rukou,dráždím si poštěváček a netrvá to dlouho a jsem v sedmém nebi.

Jarda1 (před 63 měsíci)

Já masturbuju každý den nekdy i třikrát za sebou.

Beruska (před 67 měsíci)

Ja masturbuji často a rada. Někdy jen rukou a když je čas tak vezmu robertek

abe (před 72 měsíci)

onanuji denně a často od 10 let kdy se zjistilo že mám přirostlou předkožku.masturbovala mne doktorka sestřičky,sousedka ale mamka ne.zato mne do toho stále nutila a přísně kontrolovala, když jsem byl brzy hotov, nebo se jí nezdálo semeno(výstřik,hustota,barva),musel jsem akt opakovat i několikrát dokud se sama neuspokojila.nahota ano ale nikdy jsme nedotýkali.jednou jsem jí sáhnul na poštěváčka a tak dlouho mne bila pravítkem do varlat a pyje dokud jsem se zcela nevyronil.když jsem vyrostl(18|5 cm),předváděla mne kamarádkám a byla hrdá jak její kluk pěkně mrdá.dbala však abych pyj včas vyndal a pod jejím dozorem se řádně vyhonil a vycákal,příčemž sama masturbovala až do totálního zničení.svatba vše ukončila.nestrávila že jsem dal přednost jiné.manželka mne považuje za úchyla,zvláště,když mne přistihne tak nechce mrdat a tím víc onanuji.

Jarda (před 74 měsíci)

Ja používám jen rad svou pravou ruku a pořádně si sním hraju.

Meluzina (před 74 měsíci)

Co při masturbaci používáte

Meluzina (před 74 měsíci)

Je mi přes 40 dělám si to moc ráda

Jarda (před 81 měsíci)

Ja masturbaci miluju dělám si to pětkrát týdně a rad si o tom i povídám s ostatnima jestli bude některá holka si chtít o tom pokecat tak mi může napsat na jarous33a@seznam.cz

sabíí (před 82 měsíci)

Ahoj,, myslíte že můžu masturbovat s okurkou bez kondomu? díky

onan (před 88 měsíci)

dneska rano sem se vyhonil na cyklostezce

onan (před 88 měsíci)

masturbuji si ianal okurkou

onan (před 88 měsíci)

je mi padesat a honim si ho cestou do prace ajeto super byt pritom chycen honim siho i pred tchyni

Romus (před 90 měsíci)

Také masturbuji a často,třikkrát za den,rád se přitom dívám na ženy,které taky masturbují,a potom je mi hezky

Kytička (před 95 měsíci)

Mám přítele a jsem s ním spokojená... Když nejsme déle spolu, tak masturbuji často a je to naprosto skvělé :-) někdy se stává, že se opakovaně nemohu nabažit,jak je to pěkné :-D

Honič (před 104 měsíci)

Zdravím,nenašla by se tu dívka na společné masturbováni ?

Rosalinda (před 106 měsíci)

Já mam styk celkem pravidelně,ale jelikož jsem hodně naruživá,tak občas masturbuji. :-D

bunda (před 106 měsíci)

ja onanuju každí den je to fajn a

Věra (před 108 měsíci)

Dobry den,já onanuji od 15let. Masturbuji sem tam když mam chuť. Kdo tvrdi že nemasurbuje tak lže. Dělaji to všichni. Nevydim na tom nic špatného ;-)

Silvie (před 108 měsíci)

Já masturbuji často a ráda. Je to pro mě jako droga. Zatim pomůcky nepouživám, stači mi k tomu má ruka, soukromi a fantazie. :-D

Pusinka (před 108 měsíci)

Já jsem šťastně vdaná, vztah funguje normalne. Ale prostě mám někdy slabou chvilku a s chutí masturbuji. Citim se pak krásně uvolněná. Nejradši si to dělám rukou. Nevydim na ton nic špatného. :-D

Monika (před 109 měsíci)

Já se s masturbací netajím a povídáme se o tom s kamarádkami i s kamarády. Nemám problém a na spoustu věcí se ptám i kluků, mě zajímá hodně věcí. :) Já si to dělám jen občas, tak jednou do měsíce, když mám fakt chuť, ale nemít kluka, možná by to bylo i častěji.

Napsat komentář

Napsat příspěvek

Odeslat

Nacházíte se: SexshopBanánkův blogMasturbace

Kategorie blogu
Nejlepší články

Dnešní anketa

ŽENY: Našly jste svůj bod G? Ano (44%) Ne (56%)

Štítky

pegging masáž prostaty velikost penisu malý penis anální sex anální sex návod vibrátor sex jaký vibrátor co je pegging peging velikost penisu diskuze anál menstruace menstruační tampón venušiny kuličky porno velký penis bod G orgasmus masturbace polohy sexuální polohy milostné polohy misionář sex zezadu erotická masáž masážní svíčka orální sex lízání vagíny

Diskrétní sexshop

Expresní doporučení objednávek

Ověřený sexshop s erotickým zbožím

Dárečky ke každé objednávce zdarma

Skvělé akční ceny erotických pomůcek

Sympoš k nakousnutí

 • Přihlásit/Registrovat
 • Blog
 • Akční zboží
 • Novinky
 • Proč u nás
 • Doprava
 • Kontakt
 • Podpořte Banánka na Facebooku a sledujte zajímavé akce a slevy 0,- Košík zeje prázdnotou
 • Jak nakupovat
 • Všeobecné obchodní podmínky
 • Partneři
 • Copyright © 2010 - 2023, Bananek.cz, Všechna práva vyhrazena.
  Obchod vytvořila a spravuje společnost SUNWORKS.cz