Table 'sexlovecz.blog_diskuze' doesn't existYou have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '::0:: ORDER BY id DESC' at line 1You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '::0:: ORDER BY id DESC' at line 1 Jasně dané role

Jasně dané role


Autorka: Vanilopka | Kategorie: Tipy a rady, Jen tak o sexu

05.01.2015 Když se řekne dominance a submisivita, většina z nás si představí mučení, biče a temné vlhké sklepy nebo při nejmenším příběh 50 odstínů šedi. Nemusíte mít doma skříň plnou BDSM pomůcek abyste si vyzkoušeli jasně dané role. Na začátek stačí použít svoje vlastní těla a některé předměty a doplňky, které máte doma. Záleží jen na vás, kam necháte svoje hrátky dojít a možná zjistíte, že je to víc příjemné, než jste si dosud představovali.

Řekla bych o sobě, že jsem přirozeně submisivní člověk. Nenechávám si v běžném partnerském životě nasazovat vodítko nebo něco takového, to vůbec ne. Dokážu se ozvat, když se mi něco nelíbí a dokážu se hádat a křičet. V práci i ve společnosti jsem průbojná. Ale mám ráda někoho nad sebou. Tato moje vlastnost se odráží v sexu. Dokonalý sex je pro mě ten, kdy cítím moc, kterou nade mnou muž má a jednoduše to, že si mě může vzít tak, jak chce on. Nepotřebuji žádné mučení, ale stačí mi naprosto přirozená gesta a doteky. Tyto doteky mám pak spojené s tím, že se dostávám do podřízené role, ale naopak je dokážu sama použít, když chci ukázat, že teď budu mít zase navrch já.

Stisk a tlak

Poprvé jsem pocítila vzrušení z toho, že mě někdo ovládá ve chvíli, kdy mi můj první sexuální partner zvedl ruce nad hlavu a stiskl pevně zápěstí. Je to naprosto jasné gesto ať už ho uděláte při předehře nebo při samotném sexu, ať už ho uděláte ve stoje, kdy ruce opřete o zeď, když partner stojí čelem nebo zády k vám nebo v leže. Pokud obvyklé hlazení vyměníte za tlak a pevný stisk, okamžitě dáte najevo to, že dnes jste pánem vy. Zkuste tlak nejprve na méně citlivých místech, jako jsou právě ruce a nohy, pomalu pak můžete přejít ke krku, k hrudníku a nakonec i na ta nejcitlivější místa. Ráda tohle používám při orálním sexu, kdy se partnerovi pevně opřu o stehna. Využívejte momentu překvapení, pomalu táhněte ruku po těle a najednou prudce stiskněte. Pro hrátky se střídáním tlaku je ideální šátek přes oči, čímž umocníte napětí.

Tahání za vlasy

Pokožka hlavy je protkána množstvím nervů, které nám dokážou při správném zacházení zařídit neskutečně vzrušující pocity. Lepší je tahat za větší plochu nebo pramen vlasů, úplně ideální je v tomto případě culík, díky kterému se bolest rozloží a místo toho aby byla nepříjemná, se mění ve vzrušující.

Facky a plácání

Plácání po zadku především v poloze zezadu zná většina z nás, tahle poloha k tomu přímo vybízí. Ale zkuste plácání zapojit i do zbytku vašeho sexu a pomalu můžete zvyšovat intenzitu. Kam až to necháte zajít je jen na vás. Někoho vzrušuje jen jemné plácání po zadku, někoho vzruší pořádná facka do obličeje. Pokud vám ruka nestačí a chcete zkusit ještě víc pocitů, zapojte do hry kožený pásek. S pomalým startem máte v praktikách, které se nemusí úplně každému líbit větší šance na úspěch, proto přistupujte ke všemu, co způsobuje bolest ze začátku velmi opatrně.

Znemožnění pohybu a vzdychání

Pokud jsem se někdy cítila opravdu podřízená, bylo to ve chvíli, kdy jsem se nemohla hýbat. Zkuste použít šátky nebo třeba šňůru na prádlo a upevněte druhého pevně k posteli. Začít můžete klasicky spoutáním zápěstí, ale mě osobně se líbí, když mám přivázané i kotníky. Jeden ze šátků můžete použít jako roubík a tím se druhého plně zmocníte. Před tím, než se rozhodnete partnera umlčet, se dohodněte na nějakém gestu, kterým se může zachránit.

Při takových jemných a nezavazujících hrátkách snadno zjistíte, jestli je to váš šálek kávy nebo není a příště se můžete začít porozhlížet po dalších pomůckách a doplňcích.


Témata článku: sex, dominance, bdsm, erotické hrátky

VanilopkaVanilopka je Banánkovo recenzentka, krom článků pro Banánka, píše i svůj blog.

zatím bez komentáře | komentovat

Diskuze: Jasně dané role

Napsat komentář

Napsat příspěvek

Odeslat

Nacházíte se: SexshopBanánkův blogJasně dané role

Kategorie blogu
Nejlepší články

Dnešní anketa

ŽENY: Předstíráte někdy orgasmus? ano (33%) ne (67%)

Štítky

pegging masáž prostaty velikost penisu malý penis anální sex anální sex návod vibrátor sex jaký vibrátor co je pegging peging velikost penisu diskuze anál menstruace menstruační tampón venušiny kuličky porno velký penis bod G orgasmus masturbace polohy sexuální polohy milostné polohy misionář sex zezadu erotická masáž masážní svíčka orální sex lízání vagíny

Diskrétní sexshop

Expresní doporučení objednávek

Ověřený sexshop s erotickým zbožím

Dárečky ke každé objednávce zdarma

Skvělé akční ceny erotických pomůcek

Sympoš k nakousnutí

 • Přihlásit/Registrovat
 • Blog
 • Akční zboží
 • Novinky
 • Proč u nás
 • Doprava
 • Kontakt
 • Podpořte Banánka na Facebooku a sledujte zajímavé akce a slevy 0,- Košík zeje prázdnotou
 • Jak nakupovat
 • Všeobecné obchodní podmínky
 • Partneři
 • Copyright © 2010 - 2023, Bananek.cz, Všechna práva vyhrazena.
  Obchod vytvořila a spravuje společnost SUNWORKS.cz