Máte zkusit sex ve třech?


Autorka: Vanilopka | Kategorie: Jen tak o sexu

15.12.2014 Jedna z mých fantazií je sex ve třech. Dvě ženy a jeden muž. Dlouho jsem o tom snila a pak přišlo období, kdy jsem naprosto reálně toužila po tom si do postele někoho pozvat. Jenže právě v tuhle chvíli jsem si uvědomila, že trojku sice chci, ale. Těch ale bylo najednou tolik, že jsem z toho zase opatrně vycouvala a uložila svoje fantazie někam do tajného šuplíčku s nápisem Masturbace.

Kdo by měla být ona? A kdo on?

Vždy jsem živě viděla její dlouhé tmavé vlasy, které se rozprostírají všude kolem a chlapa, o kterého společně pečujeme. Střídáme se při olizování jeho penisu a najednou se naše jazyky setkávají a hrají si svojí soukromou hru. Jenže kdo by měla být ona? A kdo by měl být vlastně on? Protože, když už jsem stála kousek od toho si svůj tajný sen splnit, došlo mi, že tohle udělat nemůžu, pokud ta třetí nejsem já. Jednoduše řečeno, nechci, abych byla s někým ve vztahu, a ta třetí holka si užívala s mým přítelem. Ano, jsem žárlivá, ale nepředstavuji si, že by ode mě odešel a začal randit s ní, spíš je mi jasné, že bych to nezvládla po té stránce, že prostě spal s někým jiným (i když přede mnou.) První podmínka tedy byla stanovena. Trojka se rozhodně nebude konat v mém vztahu.

Když jsem se ocitla single, otřepala jsem se z rozchodu a začala si užívat, zjistila jsem další skutečnost. Součástí páru, se kterým bych měla mít sex, nesmí být žádná moje kamarádka ani kamarád. Ano, bylo to neskutečně erotické, když mě nenápadně chytl za jejími zády, nebo když se spolu smáli a on flirtoval se mnou a já jí pak políbila, ale něco mi řeklo, že tohle nejde. Jednoduše pro to, že si nejsem jistá, že by to uneslo naše přátelství a pak také pro to, že nechci být důvodem k tomu, aby se rozpadl vztah lidí, na kterých mi nějakým stylem záleží.

A tak jsem začala brouzdat po seznamkách a našla jsem konečně to pravé pro mě. Mladý pár, naprosto cizí a dostatečně vzdálený. Ona sexy černovláska, přesně taková, jakou jsem jí chtěla. On vysoký atraktivní svalovec. Musím se přiznat, že spousta našich konverzací přes chat byla doplněna hodně žhavou masturbací a že jsme si vyměnily fotky i silná slova. Když se blížil den D a vše začalo být vážnější, připadalo mi najednou, že je vše tak dokonalé, až to nemůže být možné. Začala jsem fantazírovat až přespříliš a v hlavě mi jako zběsilé naskakovaly případy znásilnění, mučení a kdo ví čeho. Schůzku jsem zrušila.

Sex ve třech může být skvělým zážitkem, oživením vztahu a krásnou vzpomínkou. Stejně tak jako to může být obráceně. Nic nemusí být tak, jak jsme chtěli a protože trojku často doprovází alkohol na posilnění, mezi partnery pak může zůstat hořká pachuť a ráno může přijít kromě kocoviny i kocovina morální. Trojka a zvlášť pokud se jedná o tu ve vztahu, chce odhodlání a promyšlenost. Nemám ráda, když slyším: „On(a) chce trojku, náš sex je prý už nuda, sice se strašně bojím, co pak bude, ale asi do toho půjdu.“ Ne asi, ne strach, ne dělat to pro druhého. Spoustu věcí (a možná i všechny) je nejlepší dělat sám pro sebe, jen pro to, že to chci já.

Přesto, že jsem zatím do sexu ve třech nešla, dál o něm sním, a dál mám záchvěvy toho, že svůj sen zrealizuji.

A jak to máte vy?


Témata článku: sex, sex ve třech, trojka, švédská trojka

Dnešní anketa

Zkusili jste sex ve třech? Ano, bylo to skvělé (55%) Ano, ale jednou stačilo (10%) Ne, ale láká mne to (23%) Ne, nemám zájem (12%)
Nepřehlédněte

VanilopkaVanilopka je Banánkovo recenzentka, krom článků pro Banánka, píše i svůj blog.

4 komentáře | komentovat

Diskuze: Máte zkusit sex ve třech?

Janička (před 8 měsíci)

My jsme to dlouho chtěli s přítelem vyzkoušet, ale báli jsme se toho. Nakonec jsme našli zlatou střední cestu - společná erotická masáž. Zašlí jsme do salonu https://redmassage.cz/ a bylo to super. Doma jsme pokračovali..))

Štěpka (před 99 měsíci)

No já bych do toho teda nešla! Asi bych se s tou druhou ženskou o svýho chlapa prala nebo se bála toho druhýho chlapa bála. Možná je to věkem ale v posteli mají být dva.

Martin (před 106 měsíci)

Je to vážně super a kdo to vyzkouší a sedne to,nechce nic jiného.Musí být však k tomu pouze a jen vyzrálí jednici,kteří do toho jdou,aniž by žárlili,jinak je to určitě riziko pro narušení vztahu,který může vyústit až v rozchod,či rozvod.Takže vyzrálí jedinci,kteří si s plnou vážností dokáží své sny a touhy převést do reality.

Pavel (před 106 měsíci)

My jsme se ženou sex ve třech právě nedávno zkusili a ani jeden ze zúčastněných toho nelituje.. Bylo to vážně super!

Napsat komentář

Napsat příspěvek

Odeslat

Nacházíte se: SexshopBanánkův blogMáte zkusit sex ve třech?

Kategorie blogu
Nejlepší články

Dnešní anketa

ŽENY: Jaká velikost penisu Vám vyhovuje? nad 18 cm (25%) pod 13 cm (21%) nejraději mám zlatý střed (22%) velikost neřeším (32%)

Štítky

pegging masáž prostaty velikost penisu malý penis anální sex anální sex návod vibrátor sex jaký vibrátor co je pegging peging velikost penisu diskuze anál menstruace menstruační tampón venušiny kuličky porno velký penis bod G orgasmus masturbace polohy sexuální polohy milostné polohy misionář sex zezadu erotická masáž masážní svíčka orální sex lízání vagíny

Diskrétní sexshop

Expresní doporučení objednávek

Ověřený sexshop s erotickým zbožím

Dárečky ke každé objednávce zdarma

Skvělé akční ceny erotických pomůcek

Sympoš k nakousnutí

 • Přihlásit/Registrovat
 • Blog
 • Akční zboží
 • Novinky
 • Proč u nás
 • Doprava
 • Kontakt
 • Podpořte Banánka na Facebooku a sledujte zajímavé akce a slevy 0,- Košík zeje prázdnotou
 • Jak nakupovat
 • Všeobecné obchodní podmínky
 • Partneři
 • Copyright © 2010 - 2023, Bananek.cz, Všechna práva vyhrazena.
  Obchod vytvořila a spravuje společnost SUNWORKS.cz