Holit nebo neholit?


Autorka: Vanilopka | Kategorie: Jen tak o sexu

29.12.2014 Ve chvíli, kdy mi začaly růst první chloupky, jsem je začala holit. Stála jsem s kamarádkou v koupelně a v ruce držela tátovu žiletku. Bylo nám třináct a v Bravu psali, že se to nosí, bylo to automatické, bez rozmyslu, prostě protože to bylo tak správné. Samozřejmě jsem neudržovala svoje intimní partie trvale hladké, ale žádný porost jsem nikdy nezažila. Najednou mi bylo patnáct, přišel první sex, a já si myslela, že je nutnost být neustále holá a tak to bylo vlastně do dvaceti.

Holení u žen

Nevím proč, jsem si myslela, že muži milují jen oholené kundičky a jiné nechtějí. A byl to právě muž, kdo mě požádal, zda bych nemohla zkusit aspoň čárku. Ten okamžik, kdy jsem zjistila, že čárka vypadá tak krásně nikdy nezapomenu. Stála jsem před zrcadlem a říkala si, proč jsem to proboha nezkusila dřív.

Ano vypadalo to super!

Pak jsem pomalu zvětšovala plochu a moje nejintimnější místo se najednou chlubilo vcelku pěkným porostem ve tvaru trojúhelníku. Sice to nebylo trvalé, ale od té doby ráda experimentuji a zjistila jsem, že držet se striktně nějakého kultu holátek není nutné. Musím se přiznat, že jsem dokonce zkusila intimní barvy a jeden čas nosila fialové kolečko nebo srdíčko a byla to najednou svoboda. Holení je věčné téma u kterého se vždy najde spousta stran. Odpůrci chlupů, milovníci porostů, ti, co chlupy tolerují, ti, kteří chlupy chtějí, ale jen někde a spousta dalších.

Holení u mužů

Co se týče mužů, stačil mi jeden zážitek a tím byl oholený hrudník a břicho. Přísahám, že jsem se v tu chvíli zděsila. Zajela jsem mu rukou pod tričko a cítila se, jako kdybych ho hladila po tváři, kde bylo asi třídenní strniště. Jeho tělo škrábalo a škrábalo při mazlení a při všem co jsme dělali. Od té doby jsem zastánce chlupatých hrudí. Co mi ovšem neskutečně vadí, jsou chlupy v podpaží, opravdu je to nutné? To, že si muž není schopný podpaží zkrátit (i po tom, co ho na to upozorním) ve mě vyvolává pocit, že si mě neváží. Zní to zvláštně, ale je to tak.

Samostatnou kapitolu tvoří intimní holení u mužů

Chci ho uspokojovat pusou a to se mi dělá nejlíp, když nemám na jazyku chlupy. Navíc hustý porost kolem penisu vypadá tak nějak směšně, nezdá se vám? Preferuji proto kratší chloupky a nevadí mi ani, když tady prostě nejsou. Nezdá se mi, že by tak muž ztrácel svojí mužnost, právě naopak. Chci chlapa, který o sebe pečuje. Kámen úrazu je ten, že někteří muži zapomínají na koule a ten můj to dělá pravidelně. Pokud chceš pořádný orální sex se vším všudy - ohol si koule (alespoň jednou za čas). Takové pravidlo bych hlásala do světa!

Moje tipy
https://www.bananek.cz/holici-strojek-intimni/

A jak to máte vy?


Témata článku: holení vagíny, holení penisu, intimní holení, holení přirození, holení intimních míst

VanilopkaVanilopka je Banánkovo recenzentka, krom článků pro Banánka, píše i svůj blog.

8 komentářů | komentovat

Diskuze: Holit nebo neholit?

Masernik (před 3 měsíci)

Chcete jí vyholit nebo masáž zadečku a kundičky napište .

Milda (před 3 měsíci)

Rád holím kamarádk piči a rád jim hladím vyholený klín. Ženy dívky a slečny Holze se pro chlapy je to krásný.

Milda (před 3 měsíci)

Už jen pohled na holou kundičku je vzrušující a co potom když se po kundičce prohání váš jazyk nebo penis to je vzrušení

LussyB (před 11 měsíci)

Holení je základ hygieny, nemohla bych mít neoholeného chlapa, fůj. Každopádně holení k holení člověk musí použít specoš intimní gely na holení aby to taky trochu vypadalo.

Intimity man (před 18 měsíci)

Oholená kunda je zážitek. Jak pro dlaň, jazyk i oči. Ale je na každém co preferuje. Já bych již nechtěl zažít dobu chlupatých podpaží a kundiček. Stejně tak dopřeji tuto radost i ženám. Chlupy byly zřejmě kdysi nutností. Dnes, v době možnosti být krásný, není nutné být obdařen porostem...

Nicolas Mirga (před 40 měsíci)

Já se neholím, a jsem s tím spokojený, moje holka miluje chlupy v puse,tak jí to rád dopřávám

Nela (před 59 měsíci)

Teda Vašku, jsi členem vymírajícího druhu :-) Jako že všichni ostatní tvrdí opak. Když móda holení k nám přišla, tak jsem si klepala na čelo, že je to blbost a zbytečnost. Dnes už si neoholenou zahrádku ani nedokážu představit, ale jinak než popisuješ. Když ji vezmeš úplně, tak souhlasím s přirovnáním k oškubanému kuřeti. Ale dá se vykouzlit spousta tvarů a tak. Manžel se vždy těší s čím zase přijdu :-)

vašek (před 65 měsíci)

Pro mně byly ty chlupaté ženské "trojúhelníky" tím nejpřitažlivějším, daleko víc, než vagina sama. Samozřejmě, byly viditelné, ukázaly se ve filmech, vzbuzovaly fantazii. A samozřejmě, pak ten dotyk, chlupy na chlupy, to bylo příjemné. Mimoto, ty pokusy o vyholení u žen vůbec nevypadají dobře. Je to jako opruzeniny, nebo jako když koupíte v obchodě kuře, nevypadá to dobře, ani přirozeně. Ten Pán Bůh věděl, proč nám je dal...

Napsat komentář

Napsat příspěvek

Odeslat

Nacházíte se: SexshopBanánkův blogHolit nebo neholit?

Kategorie blogu
Nejlepší články

Dnešní anketa

Praktikujete anální sex? Ano (46%) Ne (29%) Uvažuji o tom (25%)

Štítky

pegging masáž prostaty velikost penisu malý penis anální sex anální sex návod vibrátor sex jaký vibrátor co je pegging peging velikost penisu diskuze anál menstruace menstruační tampón venušiny kuličky porno velký penis bod G orgasmus masturbace polohy sexuální polohy milostné polohy misionář sex zezadu erotická masáž masážní svíčka orální sex lízání vagíny

Diskrétní sexshop

Expresní doporučení objednávek

Ověřený sexshop s erotickým zbožím

Dárečky ke každé objednávce zdarma

Skvělé akční ceny erotických pomůcek

Sympoš k nakousnutí

 • Přihlásit/Registrovat
 • Blog
 • Akční zboží
 • Novinky
 • Proč u nás
 • Doprava
 • Kontakt
 • Podpořte Banánka na Facebooku a sledujte zajímavé akce a slevy 0,- Košík zeje prázdnotou
 • Jak nakupovat
 • Všeobecné obchodní podmínky
 • Partneři
 • Copyright © 2010 - 2020, Bananek.cz, Všechna práva vyhrazena.
  Obchod vytvořila a spravuje společnost SUNWORKS.cz