Jak mu dopřát ten nejlepší orální sex?


Autorka: Anna C | Kategorie: Tipy a rady

Orální sex je bezesporu oblíbeným tématem mezi mnohými páry. Muži to prostě milují a myslím, že neexistuje muž, který by to nevyžadoval. Téměř všichni to berou jako nezbytnou součást své sexuality, ať už jde o součást předehry nebo svého muže chcete jen tak překvapit a přivést ho ústy až do slastného finále.

 

Když jsem se ptala několika svých kamarádů na jejich oblíbené techniky v rámci tohoto druhu uspokojení, většina z nich okamžitě zmínila techniku zvanou "hluboké hrdlo", neboli Deep Throat. Mnozí muži tento způsob považují za vzrušující, protože jim to dává pocit hloubky a intenzity. Samozřejmě, technika hlubokého hrdla nemusí být pro všechny snadná, zejména kvůli dávivému reflexu. Pokud s tím máte problémy, můžete vyzkoušet několik různých metod, jak tento reflex potlačit. Například zkoušet "polykat" penis, jako když polykáte sousto, nebo ho směrovat do stran hrdla. Pokud vám toto nevyhovuje, nebo je Váš dávivý reflex tak silný, že to nejste schopna ovlivnit, otevřená komunikace s partnerem je klíčová. On to jistě pochopí.

Další častý tip se týká způsobu, jakým jeho chloubu držíte. Pevný a intenzivní úchop může udělat zázraky, ale ať nemá pocit, že mu ho chcete utrhnout. Jak jeden z kamarádů uvedl: "Ženský, držte ho pořádně." Spoustu mužů ke svému vyvrcholení potřebuje rytmické tempo, ale přeci si ho nebude x minut jen rychle honit do pusy. Akorát byste měla za chvíli křeč v čelisti. Střídejte tempo, střídejte intenzitu. Napínejte ho trochu. Chvilku ho pevným stiskem pomačkávejte, zapojte jazyk. Uchopte jeho penis do ruky a od kořene až po žalud ho po celé délce olízněte, koukejte se mu při tom do očí. Věnujte pozornost jeho žaludu. Lehce nasávejte, kružte jazykem kolem dokola, nezapomeňte ani na uzdičku pod žaludem. Můžete střídat honění, nasávání. Nespěchejte. Nechcete, aby hned vyvrcholil, napínejte ho, ať po Vás touží! Jeden z kamarádů uvedl, že úplně miluje, když mu jeho žena kouří penis bez pomoci rukou. Ruce můžete využít jinak. Věnujte pozornost jeho bradavkám, nebo ho hlaďte po hýždích, po tříslech, varlata tam nemá jen tak bez důvodu.  


Varlata jsou také velmi častým tématem. Ačkoli jsou muži většinou velmi citliví na svá varlata, jemnější manipulace s nimi mu může přinést velkou slast. Většinou nemají potřebuju si říkat o to, abyste si s nimi hrála, ale když to uděláte, protestovat v žádném případě také budou. A taková masáž hráze mezi šourkem a análním otvorem nebude přehlédnuta. Nebojte se toho! Zpestřete mu jeho zážitek!

Když mluvíme o erotogenních zónách, hýždě a anální otvor určitě patří mezi ty nejdůležitější. Stejně jako ženy si užívají, když je muž pohladí po zadečku, stejně tak muži oceňují, když je jejich partnerka pohladí či pomačká. V rámci předehry doporučuji namasírovat hýždě pomocí kvalitního masážního oleje a postupně směřovat k análnímu otvoru. 

 

Muži sice nepotřebují dlouhou předehru, to je nám všem asi jasné, ale když ho trochu napnete, jeho prožitek bude o to silnější. Když ho budete uspokojovat ústy, zkuste jemně zasunout prst do jeho análního otvoru, což může jeho orgasmus ještě zintenzivnit. Jen pozor, pokud máte dlouhé nehty! To by pro něho asi nebyl ten nepříjemnější zážitek. Pokud je váš partner otevřený experimentování, můžete zvážit použití tenkého análního vibrátoru či kolíku. Je zde široký výběr materiálů, jako je kov, silikon nebo sklo. Jen nezapomeňte na lubrikant.  Pokud Váš partner na takové hračky není zvyklý, nejprve o tom s ním mluvte a začněte jemně. Asi by nebyl nadšený, kdyby Vás viděl s vibrátorem v ruce bez předchozího upozornění.

A co dál? Muži milují pohledy. Milují se koukat. Milují své představy na základě předchozí zkušenosti! Proto neváhejte a čas od času připravte svému miláčkovi menší představení. Při uspokojování ústy mu můžete pohlédnout do očí, když se budete věnovat jeho penisu. Zahrajte si na jeho pornstar a věnujte jeho penisu náležitou pozornost, natočte se tak, ať na Vás má dobrý výhled. Nestyďte se a nekuřte mu ho pod dekou, aby náhodou něco nezahlídl. Využijte své tělo jako nástroj vizuálního potěšení. Pokud máte v ložnici zrcadlo, je to super pomocník! Využijte ho k tomu, aby Váš partner mohl obdivovat celé Vaše tělo z nejrůznějších úhlů. Chlapi milují zadečky! At si Váš muž klekne na postel naproti zrcadlu, vy se postavte na všechny čtyři, uchopte jeho penis do úst, vyšpulte svůj zadeček proti zrcadlu a uvidíte, co se bude dít!  Pro dokonalý vzhled můžete zvolit i sexy prádlo nebo punčochy. Pokud jste otevřené experimentům, překvapení v podobně análního kolíku ve Vašem zadečku ho nenechá chladným. To si buďte zcela jista!


Co kluci říkají na polykání? Ano, či ne? Pokud jde o toto, je to vždy na vás. Co jsem se tak ptala, muži vyloženě nepožadují, abyste to vždy polykala. Některým ženám to nevadí, zatímco jiné to nemohou snést. Ale pokud se rozhodnete to udělat, pánové opět protestovat nebudou. Z mých rozhovorů s kamarády jsem se dozvěděla, že mnoho mužů ocení intenzitu prožitku, když žena podtlakem jeho sperma při vyvrcholení nasaje. Samozřejmě samotné vyvrcholení muže uspokojí, i když sperma vyteče samo, ale když mu tímto způsobem pomůžete, bude se z orgasmu vzpamatovávat déle! 

 

Malá rada na závěr. Pokud bude váš partner na cestách, proč mu nepřipravit malý dárek na cestu, jako je pánský masturbátor? Bude mít jistě na co vzpomínat!

 
 

 


Témata článku: orální sex

Nepřehlédněte

VanilopkaVanilopka je Banánkovo recenzentka, krom článků pro Banánka, píše i svůj blog.

zatím bez komentáře | komentovat

Diskuze: Jak mu dopřát ten nejlepší orální sex?

Napsat komentář

Napsat příspěvek

Odeslat

Nacházíte se: SexshopBanánkův blogJak mu dopřát ten nejlepší orální sex?

Kategorie blogu
Nejlepší články

Dnešní anketa

ŽENY: Našly jste svůj bod G? Ano (44%) Ne (56%)

Štítky

pegging masáž prostaty velikost penisu malý penis anální sex anální sex návod vibrátor sex jaký vibrátor co je pegging peging velikost penisu diskuze anál menstruace menstruační tampón venušiny kuličky porno velký penis bod G orgasmus masturbace polohy sexuální polohy milostné polohy misionář sex zezadu erotická masáž masážní svíčka orální sex lízání vagíny

Diskrétní sexshop

Expresní doporučení objednávek

Ověřený sexshop s erotickým zbožím

Dárečky ke každé objednávce zdarma

Skvělé akční ceny erotických pomůcek

Sympoš k nakousnutí

 • Přihlásit/Registrovat
 • Blog
 • Akční zboží
 • Novinky
 • Proč u nás
 • Doprava
 • Kontakt
 • Podpořte Banánka na Facebooku a sledujte zajímavé akce a slevy 0,- Košík zeje prázdnotou
 • Jak nakupovat
 • Všeobecné obchodní podmínky
 • Partneři
 • Copyright © 2010 - 2023, Bananek.cz, Všechna práva vyhrazena.
  Obchod vytvořila a spravuje společnost SUNWORKS.cz