Vždy 100% diskrétní sexshop
Internetový sexshop Banánek.cz
Chcete poradit? Volejte 730 995 427 (Po-Pá 7.00-18.00)

We-Vibe 2

We-Vibe 2
We-Vibe 2
We-Vibe 2 We-Vibe 2

We-Vibe 2 - Luxusní vibrátor We Vibe 2 je vylepšeným modelem vibrátorů We - Vibe, které dráždí jak klitoris, tak bod G.

Více informací

Prodej skončil

100 % diskrétní zásilka

Doručení od 59 Kč

Rychlost doručení

100% spokojených zákazníků

We-Vibe 2

We-Vibe 2

We-Vibe 2

Luxusní vibrátor We Vibe 2 je vylepšeným modelem vibrátorů We - Vibe, které dráždí jak klitoris, tak bod G. Dokonalý požitek zajistí sedm vibračních programů a jemné výstupky na jeho povrchu. Výhodou vibrátoru We - Vibe 2 je plná vodotěsnost.

Funkce We-Vibe 2

Výhodou funkce tohoto vibrátoru je jednak možnost dráždit zároveň G bod a klitoris, ale především možnost použití vibrátoru během milování, kdy jemně roztahuje stydké pysky a pomáhá tak snadnějšímu proniknutí. Během milování pak příjemně dráždí klitoris.

Vibrátor We - Vibe 2 krásně drží na svém místě, není ho třeba jakkoli přidržovat a s nastavením vibrací také není žádný problém. Ovládání vibrátoru v podobě menší páčky totiž najdete přímo na něm!

Vibrátor nabízí sedm různých stupňů vibrací, takže se nemusíte bát, že by vás tato hračka brzy omrzela. Lze si vychutnávat skutečně lákavé spektrum rychlostí i intenzity vibrací!

Další výhodou vibrátoru We Vibe 2 je relativně malý rozměr a tudíž vynikající skladnost, čehož jistě využijete jak při intimních chvílích v domácím prostředí, tak i nečekaně na neobvyklých místech a při náhodných příležitostech.

Skvělou vlastností vibrátoru We Vibe 2 je i velmi nízká hlučnost o výšce nižší než 50 db, takže nabízí možnost nosit jej pod oblečením, aniž by si kdokoli čehokoli všimnul.

Konstrukce We-Vibe 2

Coby materiál byl pro We - Vibe 2 použit lékařský silikon, který zaručuje zdravotní nezávadnost, neobsahuje ftaláty a je vhodný i pro alergiky.

We - Vibe 2 je zcela odolný proti vodě, a proto je možné ho bez obav používat během intimních chvilek ve sprše nebo ve vaně.

Celá konstrukce vibrátoru We - Vibe 2 je navržena tak, aby maximálně vyhovoval vašim potřebám. Je příjemně tvarovaný a zároveň velmi jemný.

Galerie fotek pro We-Vibe 2

We-Vibe 2 We-Vibe 2 We-Vibe 2

Podobné produkty

Zkušenosti zákazníků

Heureka doporučuje

100% zákazníků by doporučilo obchod svým známým

Všechny recenze
100%

Rychlé dodání.

Ověřený zákazník • 12.6.2024
100%

Balíček v pořádku dorazil druhý den. Kvalitní výrobek, velikost odpovídá.

Ověřený zákazník • 14.3.2024
100%

Punčochy mi neseděli, ale dokázali mi je obratem vyměnit za vhodnější

Ověřený zákazník • 11.3.2024