Vždy 100% diskrétní sexshop
Internetový sexshop Banánek.cz
Chcete poradit? Volejte 730 995 427 (Po-Pá 7.00-18.00)

Wartenbergovo kolečko s elektrostimulací

Wartenbergovo kolečko s elektrostimulací
Wartenbergovo kolečko s elektrostimulací
Wartenbergovo kolečko s elektrostimulací

Wartenbergovo kolečko(s elektrostimulací) - Wartenbergovo kolečko Spiny Spencer je původně klasická lékařská pomůcka, kterou značka Mystim vylepšila o možnost elektrické stimulace.

Více informací

Prodej skončil

100 % diskrétní zásilka

Doručení od 59 Kč

Rychlost doručení

96% spokojených zákazníků

Wartenbergovo kolečko s elektrostimulací

Wartenbergovo kolečko s elektrostimulací

Wartenbergovo kolečko (s elektrostimulací)

Wartenbergovo kolečko Spiny Spencer je původně klasická lékařská pomůcka, kterou značka Mystim vylepšila o možnost elektrické stimulace. Má jedno kolečko s dlouhými ostny, které slastně potrápí vaši pokožku i intimní partie. Míra dráždění záleží jen navás. Při lehkém tlaku kolečko pouze lehce šimrá, silný tlak způsobí bodavou bolest. Wartenbergovo kolečko lze používat i samostatně, bez elektrických impulsů.

Kolečko je vyrobeno ze zdravotně nezávadné chirurgické oceli, která je zároveň také skvělým vodičem. Ke zvýšení prožitku z elektrické stimulace doporučujeme použít speciální gel na zvýšení vodivosti.

INFO: Pro elektrostimulaci je nutné kolečko zapojit ke generátoru elektrického proudu Tension Lover nebo Pure Vibes od Mystim. Navíc se jedná o monopolární pomůcku, takže potřebujete ještě nějakou další, která "dotvoří" elektrický obvod, například klasické elektrody nebo smyčky na penis a varlata Rodeo Robin.

UPOZORNĚNÍ: Osoby s elektronickými nebo kovovými implantáty (např. kardiostimulátory) nesmějí používat stimulační elektrický proud bez předchozí konzultace s ošetřujícím lékařem. Toto se týká i osob s různými srdečními problémy včetně srdeční arytmie. Stimulace nesmí být nikdy prováděna tak, aby elektrický proud procházel skrze mozek nebo srdce. Nikdy nestimulujte hrtan a oblast krku. Stahy svalů (svalové křeče) v této oblasti by mohly vést k udušení. Elektrické stimulátory nesmějí být používány v blízkosti výbušných nebo hořlavých materiálů. Stimulační elektrický proud nesmí být používán během těhotenství. Stimulační elektrický proud může být používán pouze na zdravé pokožce. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte pouze originální příslušenství a doplňky značky Mystim. Nikdy se nepokoušejte otevřít či rozmontovat jakýkoliv produkt značky Mystim, protože by došlo k poškození vnitřní konstrukce produktu, čímž by byly porušeny záruční podmínky. Může způsobit bolestivé a viditelné poranění kůže. Použití jen na vlastní nebezpečí.

Rozměry: délka 20 cm, průměr 3 cm
Počet koleček: 1
Barva: černo-stříbrná
Póly: monopolární
Materiál: chirurgická ocel, guma
Obsah balení: Wartenbergovo kolečko (kabel není součástí balení)
Výrobce: Mystim (Německo)

Galerie fotek pro Wartenbergovo kolečko s elektrostimulací

Wartenbergovo kolečko s elektrostimulací Wartenbergovo kolečko s elektrostimulací

Podobné produkty

Zkušenosti zákazníků

Heureka doporučuje

96% zákazníků by doporučilo obchod svým známým

Všechny recenze
100%

Rychlé dodání.

Ověřený zákazník • 12.6.2024
100%

Balíček v pořádku dorazil druhý den. Kvalitní výrobek, velikost odpovídá.

Ověřený zákazník • 14.3.2024
100%

Punčochy mi neseděli, ale dokázali mi je obratem vyměnit za vhodnější

Ověřený zákazník • 11.3.2024