Vždy 100% diskrétní sexshop
Internetový sexshop Banánek.cz
Chcete poradit? Volejte 730 995 427 (Po-Pá 7.00-18.00)

Tenga 3D ZEN masturbátor

Tenga 3D ZEN masturbátor
Tenga 3D ZEN masturbátor
Tenga 3D ZEN masturbátor Tenga 3D ZEN masturbátor Tenga 3D ZEN masturbátor Tenga 3D ZEN masturbátor Tenga 3D ZEN masturbátor Tenga 3D ZEN masturbátor

Tenga 3D ZEN(masturbátor) - Luxusní a inovativní masturbátor 3D MODULE japonského výrobce Tenga je dokonalým spojením moderního designu a vytříbené funkčnosti.

Více informací

Prodej skončil

100 % diskrétní zásilka

Doručení od 59 Kč

Rychlost doručení

96% spokojených zákazníků

Tenga 3D ZEN masturbátor

Tenga 3D ZEN masturbátor

Tenga 3D ZEN (masturbátor)

Luxusní a inovativní masturbátor 3D MODULE japonského výrobce Tenga je dokonalým spojením moderního designu a vytříbené funkčnosti. Svým zpracováním a designem s plastickými jemnými spirálkami na první pohled připomíná moderní doplněk interiéru, ale po důkladnějším prozkoumání slibuje nebývalé chvíle slasti.

Speciální 3D provedení dokáže navodit pocit naprosté autentičnosti, jako ve skutečné vagíně. Jemné spirálové výstupky mají za úkol penis příjeně stimulovat po celé jeho délce.

Coby materiál byl pro masturbátor Tenga 3D Module zvolen kvalitní silikon v bílém zpracování, který se může pochlubit zdravotní nezávadností a antibakteriálností. Masturbátor se velmi snadno čistí.

Umělá vagína je ukryta v plastové spirále, utěsněné plastovým víčkem. Po jejím vyjmutí stačí 3D Module přetočit na druhou stranu a nanést lubrikační gel. Po použití ji stačí pouze opláchnout vlažnou vodou a nechat důkladně vysušit.

Celková délka masturbátoru je 11,5 cm a průměr, který je flexibilní a snadno se přizpůsobí jakémukoli průměru penisu, je 4,5 cm.

Produkt naleznete v kategoriích

  1. Masturbátory
  2. Erotické pomůcky

Galerie fotek pro Tenga 3D ZEN masturbátor

Tenga 3D ZEN masturbátor Tenga 3D ZEN masturbátor Tenga 3D ZEN masturbátor Tenga 3D ZEN masturbátor Tenga 3D ZEN masturbátor Tenga 3D ZEN masturbátor Tenga 3D ZEN masturbátor

Podobné produkty

Zkušenosti zákazníků

Heureka doporučuje

96% zákazníků by doporučilo obchod svým známým

Všechny recenze
100%

Balíček v pořádku dorazil druhý den. Kvalitní výrobek, velikost odpovídá.

Ověřený zákazník • 14.3.2024
100%

Punčochy mi neseděli, ale dokázali mi je obratem vyměnit za vhodnější

Ověřený zákazník • 11.3.2024
100%

Vše super, zase objednávka za půlku výplaty :-D Rychlé dodání.

Ověřený zákazník • 4.3.2024