Vždy 100% diskrétní sexshop
Internetový sexshop Banánek.cz
Chcete poradit? Volejte 730 995 427 (Po-Pá 7.00-18.00)

Stimulátor na prostatu/bod G Nexus Max 20

Stimulátor na prostatu/bod G Nexus Max 20
Stimulátor na prostatu/bod G Nexus Max 20
Stimulátor na prostatu/bod G Nexus Max 20 Stimulátor na prostatu/bod G Nexus Max 20 Stimulátor na prostatu/bod G Nexus Max 20

Stimulátor na prostatu/bod G (Nexus Max 20) - Užívejte si slastné orgasmy ať už jste muž nebo žena! Stimulátor na prostatu/bod G Nexus Max 20 bude vyhovovat vám oběma.

Více informací

Prodej skončil

100 % diskrétní zásilka

Doručení od 59 Kč

Rychlost doručení

96% spokojených zákazníků

Stimulátor na prostatu/bod G Nexus Max 20

Stimulátor na prostatu/bod G Nexus Max 20

Stimulátor na prostatu/bod G (Nexus Max 20)

Užívejte si slastné orgasmy ať už jste muž nebo žena! Stimulátor na prostatu/bod G Nexus Max 20 bude vyhovovat vám oběma. Dokáže totiž dráždit prostatu i bod G.

Využít ho můžete na tři různé způsoby: jako stimulátor prostaty a hráze, k dráždění bodu G nebo můžete z těla stimulátoru vyjmout vibrační patronu a používat ji jako minivibrátor. Na těle pomůcky jsou stimulační výstupky, které umocní vaši slast. Stimulátor je příjemně ohebný a snadno se přizpůsobí vaší anatomii.

Stimulátor má tiché a intenzivní vibrace. Vibrační patrona je umístěna v otvoru, z nějž rozvádí vibrace napříč celým stimulátorem. Vybrat si můžete z celkem 20 vibračních programů. Vibrace se ovládají snadno pomocí tlačítka na vibrační patroně nebo pomocí bezdrátového ovladače s dosahem až 10 metrů. Tlačítka na ovladači i vibrační patroně mají elegantní podsvícení.

Je vyrobený ze zdravotně nezávadného silikonu se sametově hebkým povrchem. Je 100% voděodolný a nabíjí se pomocí přiloženého USB kabelu.

Lubrikujte výhradně lubrikačním gelem na vodní bázi. Čistěte teplou vodou s jemným mýdlem, případně speciálním dezinfekčním prostředkem.

Rozměry: celková délka 14 cm, zasunutelná délka 10 cm, max. průměr 3,8 cm
Barva: fialová
Materiál (neobsahuje ftaláty): silikon
Baterie: stimulátor: interní akumulátor (nabíjení pomocí USB kabelu), ovladač: 1x knoflíková baterie CR2032 (je součástí balení)
Doba provozu: 1 hodina
Doba nabíjení: 1 hodina
Výrobce: Nexus

Galerie fotek pro Stimulátor na prostatu/bod G Nexus Max 20

Stimulátor na prostatu/bod G Nexus Max 20 Stimulátor na prostatu/bod G Nexus Max 20 Stimulátor na prostatu/bod G Nexus Max 20 Stimulátor na prostatu/bod G Nexus Max 20

Podobné produkty

Zkušenosti zákazníků

Heureka doporučuje

96% zákazníků by doporučilo obchod svým známým

Všechny recenze
100%

Vše v pořádku.

Ověřený zákazník • 16.2.2024
100%

Spokojenost. Rychlost doručení.

Ověřený zákazník • 13.2.2024
80%

Brzké vyřízení mojí objednávky.

Ověřený zákazník • 8.2.2024