Vždy 100% diskrétní sexshop
Internetový sexshop Banánek.cz
Chcete poradit? Volejte 730 995 427 (Po-Pá 7.00-18.00)

Silikonové dildo Charging Chester na elektrosex Mystim

Silikonové dildo Charging Chester na elektrosex Mystim
Silikonové dildo Charging Chester na elektrosex Mystim
Silikonové dildo Charging Chester na elektrosex Mystim Silikonové dildo Charging Chester na elektrosex Mystim Silikonové dildo Charging Chester na elektrosex Mystim

Silikonové dildo Charging Chester na elektrosex(Mystim) - Silikonové dildo Charging Chester od Mystim je určené po elektrosex. Po stranách je vodivý povrch.

Více informací

Prodej skončil

100 % diskrétní zásilka

Doručení od 59 Kč

Rychlost doručení

96% spokojených zákazníků

Silikonové dildo Charging Chester na elektrosex Mystim

Silikonové dildo Charging Chester na elektrosex Mystim

Silikonové dildo Charging Chester na elektrosex (Mystim)

Silikonové dildo Charging Chester od Mystim je určené po elektrosex. Po stranách je vodivý povrch. Pro elektrostimulaci stačí doplnit silikonové dildo Charging Chester o generátor elektrického proudu.

Elektrostimulace pomáhá posilovat svaly pánevního dna. Silné pánevní svalstvo u žen zlepšuje prožitek při sexu a zvyšuje schopnost dosáhnout orgasmu. Cvičení pánevního dna se doporučuje i při potížích s inkontinencí.

Dildo však lze používat také samostatně, bez elektrostimulace. Vyhovovat bude jak ženám, tak mužům. Je ideální pro vaginální i anální dráždění. Dildo Charging Chester má anatomický tvar. Ženám bude stimulovat bod G, mužům zase prostatu.

Dildo je vyrobeno ze 100% lékařského silikonu bez obsahu ftalátů. Jedná se o zdravotně nezávadný materiál bez zápachu, který je vhodný i pro alergiky. Lubrikujte pouze gelem na vodní bázi. Po použití opláchněte teplou vodou a mýdlem.

UPOZORNĚNÍ: Osoby s elektronickými nebo kovovými implantáty (třeba kardiostimulátory) a různými srdečními problémy včetně srdeční arytmie nesmí používat stimulační elektrický proud bez předchozí konzultace s ošetřujícím lékařem. Při stimulaci nesmí elektrický proud nikdy procházet skrze mozek nebo srdce. Nikdy nestimulujte hrtan a oblast krku. Zde by mohly stahy svalů (svalové křeče) vést k udušení. Elektrické stimulátory nepoužívejte během těhotenství a v blízkosti výbušných nebo hořlavých materiálů. Stimulační elektrický proud používejte pouze na zdravé pokožce. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte pouze originální příslušenství a doplňky značky Mystim. Jakýkoliv produkt značky Mystim se nikdy nepokoušejte otevřít či rozmontovat. Došlo by k poškození vnitřní konstrukce produktu a porušení záručních podmínek.

Rozměry: celková délka 27 cm, průměr 4,5 cm
Barva: černá

Materiál: 100% platinum silikon, pochromovaný kov (neobsahuje nikl)
Póly: 2 (bipolární)
Obsah balení: dildo Charging Chester (kabel není součástí balení)
Výrobce: Mystim (Německo)

Produkt naleznete v kategoriích

  1. Dilda (elektrosex)
  2. Elektrosex
  3. Erotické pomůcky

Galerie fotek pro Silikonové dildo Charging Chester na elektrosex Mystim

Silikonové dildo Charging Chester na elektrosex Mystim Silikonové dildo Charging Chester na elektrosex Mystim Silikonové dildo Charging Chester na elektrosex Mystim Silikonové dildo Charging Chester na elektrosex Mystim

Podobné produkty

Zkušenosti zákazníků

Heureka doporučuje

96% zákazníků by doporučilo obchod svým známým

Všechny recenze
100%

Rychlé dodání.

Ověřený zákazník • 12.6.2024
100%

Balíček v pořádku dorazil druhý den. Kvalitní výrobek, velikost odpovídá.

Ověřený zákazník • 14.3.2024
100%

Punčochy mi neseděli, ale dokázali mi je obratem vyměnit za vhodnější

Ověřený zákazník • 11.3.2024