Vždy 100% diskrétní sexshop
Internetový sexshop Banánek.cz
Chcete poradit? Volejte 730 995 427 (Po-Pá 7.00-18.00)

Sada erotických pomůcek pro muže PowerBox

Sada erotických pomůcek pro muže PowerBox
Sada erotických pomůcek pro muže PowerBox
Sada erotických pomůcek pro muže PowerBox Sada erotických pomůcek pro muže PowerBox Sada erotických pomůcek pro muže PowerBox Sada erotických pomůcek pro muže PowerBox Sada erotických pomůcek pro muže PowerBox Sada erotických pomůcek pro muže PowerBox Sada erotických pomůcek pro muže PowerBox Sada erotických pomůcek pro muže PowerBox

Sada erotických pomůcek pro muže PowerBox obsahuje všechno, co budete během erotických hrátek potřebovat: vakuovou pumpu s vibračním vajíčkem, erekční kroužek, vibrační anální kolík a umělou vaginu.

Více informací

Prodej skončil

100 % diskrétní zásilka

Doručení od 59 Kč

Rychlost doručení

96% spokojených zákazníků

Sada erotických pomůcek pro muže PowerBox

Sada erotických pomůcek pro muže PowerBox

Sada erotických pomůcek pro muže (PowerBox)

Sada erotických pomůcek pro muže PowerBox obsahuje všechno, co budete během erotických hrátek potřebovat: vakuovou pumpu s vibračním vajíčkem, erekční kroužek, vibrační anální kolík a umělou vaginu.

  • Vakuová pumpa - díky vakuové pumpě dosáhnete lepšího prokrvení penisu a tím také pevnější a déletrvalejší erekce. Má plastový transparentní tubus, takže můžete hezky pozorovat, jak vaše chlouba roste a sílí. Elastická manžeta se snadno přizpůsobí velikosti vašeho penisu. Pomocí balónku s pojistným ventilkem vytvoříte podtlak. Jako dárek dostanete k pumpě také vibrační vajíčko s kabelovým ovladačem. Má silné vibrace a nabízí výběr ze 7 vibračních/pulzačních programů.
  • Erekční kroužek - slouží k zaškrcení penisu, který pak bude déle tvrdý a pevný. Kroužek je vyrobený z měkkého a elastického materiálu, přičemž tlustší stěny zajistí silnější zaškrcení.
  • Vibrační anální kolík - má klasický tavr a menší průměr, takže potěší i začátečníky. Je poměrně tvrdý a opatřený praktickou anální zarážkou. Vibrace jsou jednoduché. Jejich intenzitu snadno změníte pomocí otočného ovladače.
  • Umělá vagína - je vyrobená z příjemně měkkého a elastického materiálu. Úzký otvor se snadno přizpůsobí velikosti vašeho penisu. Umělá vagína je 100% voděodolná a průchozí. Uvnitř najdete množství stimulačních výstupků. Pro intenzivnější stimulaci lze do vagíny zasunout vibrační vajíčko.

Lubrikujte výhradně gelem na vodní bázi. Čistit doporučujeme pomocí speciálního dezinfekčního prostředku na erotické pomůcky.

Rozměry: vakuová pumpa: délka tubusu 19,5 cm, vnitřní průměr 5 cm, průměr otvoru 2,5 cm (elastické), délka hadičky včetně balonku cca 35 cm, vibrační vajíčko: délka 5,5 cm, průměr 2,6 cm, délka kabelu 40 cm, erekční kroužek: vnitřní průměr 1,6 cm (elastické), umělá vagina: délka 10 cm, průměr otvoru 0,5 cm (elastické)
Barva: transparentní, černá, modrá

Materiál (neobsahuje ftaláty): ABS, TPE, PVC, SAN
Baterie: 2x AAA (nejsou součástí balení), 3x LR44 (jsou součástí balení)
Výrobce: You2Toys

Galerie fotek pro Sada erotických pomůcek pro muže PowerBox

Sada erotických pomůcek pro muže PowerBox Sada erotických pomůcek pro muže PowerBox Sada erotických pomůcek pro muže PowerBox Sada erotických pomůcek pro muže PowerBox Sada erotických pomůcek pro muže PowerBox Sada erotických pomůcek pro muže PowerBox Sada erotických pomůcek pro muže PowerBox Sada erotických pomůcek pro muže PowerBox Sada erotických pomůcek pro muže PowerBox

Podobné produkty

Zkušenosti zákazníků

Heureka doporučuje

96% zákazníků by doporučilo obchod svým známým

Všechny recenze
100%

Rychlé dodání.

Ověřený zákazník • 12.6.2024
100%

Balíček v pořádku dorazil druhý den. Kvalitní výrobek, velikost odpovídá.

Ověřený zákazník • 14.3.2024
100%

Punčochy mi neseděli, ale dokázali mi je obratem vyměnit za vhodnější

Ověřený zákazník • 11.3.2024