Vždy 100% diskrétní sexshop
Internetový sexshop Banánek.cz
Chcete poradit? Volejte 730 995 427 (Po-Pá 7.00-18.00)

Sací a vibrační stimulátor klitorisu Ralap

Sací a vibrační stimulátor klitorisu Ralap
Sací a vibrační stimulátor klitorisu Ralap
Sací a vibrační stimulátor klitorisu Ralap Sací a vibrační stimulátor klitorisu Ralap Sací a vibrační stimulátor klitorisu Ralap Sací a vibrační stimulátor klitorisu Ralap Sací a vibrační stimulátor klitorisu Ralap Sací a vibrační stimulátor klitorisu Ralap

Sací a vibrační stimulátor klitorisu (Ralap) - Sací a vibrační stimulátor klitorisu Pretty Love Ralap na první dojem připomíná rozkošného králíčka.

Více informací

Prodej skončil

100 % diskrétní zásilka

Doručení od 59 Kč

Rychlost doručení

96% spokojených zákazníků

Sací a vibrační stimulátor klitorisu Ralap

Sací a vibrační stimulátor klitorisu Ralap

Sací a vibrační stimulátor klitorisu (Ralap)

Sací a vibrační stimulátor klitorisu Pretty Love Ralap na první dojem připomíná rozkošného králíčka. Jeho schopnosti vás ale ďábelsky překvapí. Stimulátor úžasně saje a ouška příjemně vibrují. Tyhle dvě funkce můžete dle libosti využívat buď zvlášť nebo současně.

Sací mechanismus je založený na principu vytváření silného podtlaku, který zvyšuje citlivost klitorisu. Sací otvor je příjemně měkký, takže se snadno přicucne k poštěváčku. Na výběr máte celkem ze 7 sacích programů.

Ouška mají tiché a silné vibrace. Rozechvět s nimi můžete klitoris, ale jsou také dostatečně velká na to, aby dokázaly příjemně stimulovat i vagínu. Nabízí celkem 7 vibračních programů.

Stimulátor je vyrobený ze silikonu, který je na dotek sametově hebký. Jedná se o hypoalergenní a zdravotně nezávadný materiál. Je 100% voděodolný a nabíjí se pomocí přiloženého USB kabelu.

Jeho ovládání je jednoduché. Delší stisk příslušného tlačítka vypne/zapne funkci (vibrace/sání/čištění). Kratší stisk tlačítka přepíná jednotlivé programy.

Stimulátor má unikátní samočistící funkci. Stačí ho ponořit do vody a zapnout funkci čištění. Ta během několika málo vteřin kompletně vyčistí celý sací mechanismus. Dbejte na to, aby při samočištění byly všechny ostatní funkce vypnuté.

Lubrikujte výhradně gely na vodní bázi. Čistěte vodou a antibakteriálním mýdlem, případně speciálním dezinfekčním prostředkem na erotické pomůcky.

Rozměry: celková délka 17,5 cm, délka oušek 7,4 cm, vnitřní průměr sacího otvoru 1,5 cm
Barva: fialová, stříbrná
Materiál (neobsahuje ftaláty): silikon
Baterie: interní akumulátor (nabíjení pomocí USB kabelu)
Doba provozu: 1 hodina
Doba nabíjení: 1,5 hodiny
Obsah balení: stimulátor, USB kabel, textilní pytlík
Výrobce: Pretty Love

Galerie fotek pro Sací a vibrační stimulátor klitorisu Ralap

Sací a vibrační stimulátor klitorisu Ralap Sací a vibrační stimulátor klitorisu Ralap Sací a vibrační stimulátor klitorisu Ralap Sací a vibrační stimulátor klitorisu Ralap Sací a vibrační stimulátor klitorisu Ralap Sací a vibrační stimulátor klitorisu Ralap Sací a vibrační stimulátor klitorisu Ralap

Podobné produkty

Zkušenosti zákazníků

Heureka doporučuje

96% zákazníků by doporučilo obchod svým známým

Všechny recenze
100%

Vše v pořádku.

Ověřený zákazník • 16.2.2024
100%

Spokojenost. Rychlost doručení.

Ověřený zákazník • 13.2.2024
80%

Brzké vyřízení mojí objednávky.

Ověřený zákazník • 8.2.2024