Vždy 100% diskrétní sexshop
Internetový sexshop Banánek.cz
Chcete poradit? Volejte 730 995 427 (Po-Pá 7.00-18.00)

Realistické dildo s varlaty King Cock Plus Triple Density 12" Pipedream

Realistické dildo s varlaty King Cock Plus Triple Density 12
Realistické dildo s varlaty King Cock Plus Triple Density 12" Pipedream
Realistické dildo s varlaty King Cock Plus Triple Density 12 Realistické dildo s varlaty King Cock Plus Triple Density 12 Realistické dildo s varlaty King Cock Plus Triple Density 12 Realistické dildo s varlaty King Cock Plus Triple Density 12
Výrobce:
Pipedream

Realistické dildo s varlaty King Cock Plus Triple Density 12" od Pipedream představuje vrchol v oblasti realistických erotických pomůcek.

Více informací

Prodej skončil

100 % diskrétní zásilka

Doručení od 59 Kč

Rychlost doručení

96% spokojených zákazníků

Realistické dildo s varlaty King Cock Plus Triple Density 12

Realistické dildo s varlaty King Cock Plus Triple Density 12" Pipedream

Popis produktu

Realistické dildo s varlaty King Cock Plus Triple Density 12" od Pipedream představuje vrchol v oblasti realistických erotických pomůcek. Toto dildo je navrženo tak, aby co nejvíce připomínalo skutečný penis, a to nejen svým vzhledem, ale i pocitem, který poskytuje. Věrohodně vymodelované jemné žilkování, výrazný žalud a detailně zpracovaná varlata dodávají této hračce neuvěřitelný realismus.

Jedním z klíčových aspektů, který toto dildo odlišuje, je jeho Triple Density design. Tato inovace znamená, že dildo má pevné jádro, které drží tvar, zatímco vnější vrstva z měkkého materiálu napodobuje lidskou kůži, což zajišťuje příjemný a realistický pocit. Vnější vrstva je navíc ohebná a dobře přejímá tělesnou teplotu, což umocňuje realistický zážitek.

Další významnou vlastností je silná přísavka na spodní straně, díky které dildo perfektně drží na hladkých a čistých površích, což umožňuje různorodé použití bez nutnosti držení v ruce. Pro ty, kdo preferují použití jako připínák, stačí k dildu dokoupit univerzální postroj a využít ho pro ještě intenzivnější zážitky.

Celkově je King Cock Plus Triple Density 12" ideální volbou pro ty, kteří hledají maximum realismu a kvality. Ať už se rozhodnete pro sólovou hru, nebo chcete oživit intimní chvíle s partnerem, toto dildo nabízí skvělé možnosti pro objevování nových formů potěšení.

Lubrikovat výhradně gelem na vodní bázi. Čistit pomocí speciálního dezinfekčního prostředku na erotické pomůcky. Po omytí a osušení ošetřit dildo pudrem.

  • Rozměry: celková délka 32,5 cm (včetně přísavky), zasunutelná délka cca 24,8 cm, max. průměr 5,7 cm
  • Barva: tělová
  • Materiál: Fanta Flesh® (TPE)
  • Výrobce: Pipedream (USA)

Produkt naleznete v kategoriích

  1. Realistická dilda
  2. Dilda
  3. Erotické pomůcky

Galerie fotek pro Realistické dildo s varlaty King Cock Plus Triple Density 12" Pipedream

Realistické dildo s varlaty King Cock Plus Triple Density 12 Realistické dildo s varlaty King Cock Plus Triple Density 12 Realistické dildo s varlaty King Cock Plus Triple Density 12 Realistické dildo s varlaty King Cock Plus Triple Density 12 Realistické dildo s varlaty King Cock Plus Triple Density 12

Podobné produkty

Zkušenosti zákazníků

Heureka doporučuje

96% zákazníků by doporučilo obchod svým známým

Všechny recenze
100%

Rychlé dodání.

Ověřený zákazník • 12.6.2024
100%

Balíček v pořádku dorazil druhý den. Kvalitní výrobek, velikost odpovídá.

Ověřený zákazník • 14.3.2024
100%

Punčochy mi neseděli, ale dokázali mi je obratem vyměnit za vhodnější

Ověřený zákazník • 11.3.2024