Vždy 100% diskrétní sexshop
Internetový sexshop Banánek.cz
Chcete poradit? Volejte 730 995 427 (Po-Pá 7.00-18.00)

Paul & Paulina G4 dvojitý vibrátor od Fun Factory

Paul & Paulina G4 dvojitý vibrátor od Fun Factory
Paul & Paulina G4 dvojitý vibrátor od Fun Factory
Paul & Paulina G4 dvojitý vibrátor od Fun Factory Paul & Paulina G4 dvojitý vibrátor od Fun Factory Paul & Paulina G4 dvojitý vibrátor od Fun Factory Paul & Paulina G4 dvojitý vibrátor od Fun Factory

Paul & Paulina G4(dvojitý vibrátor od Fun Factory) - Dvojitý vibrátor Paul & PaulinaG4 z dílny Fun Factory je speciálně uzpůsoben ke dráždění bodu G a klitorisu.

Více informací

Prodej skončil

100 % diskrétní zásilka

Doručení od 59 Kč

Rychlost doručení

96% spokojených zákazníků

Paul & Paulina G4 dvojitý vibrátor od Fun Factory

Paul & Paulina G4 dvojitý vibrátor od Fun Factory

Paul & Paulina G4 (dvojitý vibrátor od Fun Factory)

Dvojitý vibrátor Paul & PaulinaG4 z dílny Fun Factory je speciálně uzpůsoben ke dráždění bodu G a klitorisu. Ke stimulaci bodu G a jeho okolí slouží zahnutá špička vibrátoru a speciálně pro laskání klitorisu je uzpůsoben mini vibrátor. Mimo to je tělo vibrátoru mírně prohnuté a na většině jeho plochy jsou jemné záhyby pro ještě lepší dráždění. Dvojitý vibrátor Paul & PaulinaG4 můžete používat také análně.

Paul & PaulinaG4 byl vyroben ze silikonu, materiálu, který je jemný a hebký, citlivý k vaší pokožce a který je vhodný též pro alergiky. Dokáže rychle nasát lidskou teplotu a dlouho ji držet. Vibrátor se snadno drží díky své ergonomicky tvarované rukojeti.

Délka vibrátoru Paul & PaulinaG4 je úctyhodných 22 cm a průměr 4-5 cm. S těmito rozměry se tak řadí mezi velké vibrátory s nadprůměrnou velikostí.

Paul & Paulina G4 pochází z nové řady Fun Factory G4, která s sebou přináší mnohé výhody. Patří mezi ně např. výkonnost a tichý chod, vodotěsnost, podsvětlené ovládání, hypoalergennost a dostatečný výběr druhů vibrací, konkrétně šest programů stálých vibrací a tři pulzující.

Vibrace se zesilují a zeslabují pomocí tlačítek, označených znaky + a -. Na vibrátoru najdete také tlačítko "magic touch", které slouží k přepínání pulzačních programů. Ty mění intenzitu i rychlost. S tímto vynikajícím programem si budete moci vypít pohár slasti až do dna!

Vibrátor Paul & Paulina G4 má uvnitř zabudovaný akumulátor, který se dobíjí, takže do něj není potřeba kupovat baterie. K nabíjení je třeba nabíječka Fun Factory Click´N´Charge, která se dá použít i na další výrobky z této řady. Nabíjení probíhá bez konektorů a zdířek, a sice pouhým přiložením nabíjecího adaptéru s magickou koncovkou k nabíjecímu místu vibrátoru. Při maximálním využití vydrží vibrátor 30 minut v chodu.

Rozměry: délka 22cm; průměr 4cm – 5cm
Baterie: vestavěný akumulátor, kapacita asi 30minut nejintenzivnějšího vibrování
Barva: fialová
Materiál: lékařský silikon, ABS (ovládání) – bez obsahu ftalátů

Galerie fotek pro Paul & Paulina G4 dvojitý vibrátor od Fun Factory

Paul & Paulina G4 dvojitý vibrátor od Fun Factory Paul & Paulina G4 dvojitý vibrátor od Fun Factory Paul & Paulina G4 dvojitý vibrátor od Fun Factory Paul & Paulina G4 dvojitý vibrátor od Fun Factory Paul & Paulina G4 dvojitý vibrátor od Fun Factory

Podobné produkty

Zkušenosti zákazníků

Heureka doporučuje

96% zákazníků by doporučilo obchod svým známým

Všechny recenze
100%

Vše v pořádku.

Ověřený zákazník • 16.2.2024
100%

Spokojenost. Rychlost doručení.

Ověřený zákazník • 13.2.2024
80%

Brzké vyřízení mojí objednávky.

Ověřený zákazník • 8.2.2024