Vždy 100% diskrétní sexshop
Internetový sexshop Banánek.cz
Chcete poradit? Volejte 730 995 427 (Po-Pá 7.00-18.00)

Nabíjecí masážní hlavice Wand-er Women Satisfyer (černá)

Nabíjecí masážní hlavice Wand-er Women Satisfyer (černá)
Nabíjecí masážní hlavice Wand-er Women Satisfyer (černá)
Nabíjecí masážní hlavice Wand-er Women Satisfyer (černá) Nabíjecí masážní hlavice Wand-er Women Satisfyer (černá) Nabíjecí masážní hlavice Wand-er Women Satisfyer (černá) Nabíjecí masážní hlavice Wand-er Women Satisfyer (černá)
Výrobce:
Satisfyer

Nabíjecí masážní hlavice Wand-er Women od Satisfyer v černé barvě je multifunkční nástroj určený pro relaxační masáže i erotickou stimulaci.

Více informací

Prodej skončil

100 % diskrétní zásilka

Doručení od 59 Kč

Rychlost doručení

100% spokojených zákazníků

Nabíjecí masážní hlavice Wand-er Women Satisfyer (černá)

Nabíjecí masážní hlavice Wand-er Women Satisfyer (černá)

Popis produktu

Nabíjecí masážní hlavice Wand-er Women od Satisfyer v černé barvě je multifunkční nástroj určený pro relaxační masáže i erotickou stimulaci. Některé z jejích klíčových vlastností zahrnují:

  • Univerzální použití: Tato masážní hlavice je ideální pro masáže celého těla, a to jak pro uvolnění svalů, tak pro stimulaci erotogenních zón. Je vhodná pro individuální použití nebo jako součást partnerských hrátek.

  • Rozmanité vibrační programy: Nabízí až 50 vibračních programů, včetně 10 různých rytmů a 5 intenzitních stupňů, což umožňuje širokou škálu nastavení pro různé typy stimulace a preference.

  • Materiál a design: Sametově hebká silikonová hlava je mírně ohebná, což zajišťuje pohodlné používání a efektivní stimulaci. Černé provedení přidává na eleganci a sofistikovanosti.

  • Pohodlí a ovládání: Ergonomický design zajišťuje, že se masážní hlavice dobře drží a manipuluje. Ovládání je jednoduché a intuitivní, s tlačítky pro zapnutí/vypnutí, přepínání mezi programy a nastavení intenzity.

  • Voděodolnost: 100% voděodolná konstrukce umožňuje bezpečné použití i ve vodě, což rozšiřuje možnosti použití například ve vaně nebo pod sprchou.

Nabíjecí masážní hlavice Wand-er Women od Satisfyer je tedy univerzální nástroj, který je možné použít pro relaxaci, zlepšení pohody a pro zvýšení erotického prožitku.

Lubrikovat výhradně gelem na vodní bázi. Čistit vlažnou vodou a antibakteriálním mýdlem, případně speciálním dezinfekčním prostředkem na erotické pomůcky.

Rozměry: celková délka 34 cm, průměr 5,7 cm
Barva: černá
Materiál (neobsahuje ftaláty): silikon, ABS
Baterie: nabíjení pomocí magnetického USB kabelu (součástí balení)
Doba nabíjení: 5 hodin
Doba provozu: cca 70 minut
Výrobce: Triple A Import (Německo)

Galerie fotek pro Nabíjecí masážní hlavice Wand-er Women Satisfyer (černá)

Nabíjecí masážní hlavice Wand-er Women Satisfyer (černá) Nabíjecí masážní hlavice Wand-er Women Satisfyer (černá) Nabíjecí masážní hlavice Wand-er Women Satisfyer (černá) Nabíjecí masážní hlavice Wand-er Women Satisfyer (černá) Nabíjecí masážní hlavice Wand-er Women Satisfyer (černá)

Podobné produkty

Zkušenosti zákazníků

Heureka doporučuje

100% zákazníků by doporučilo obchod svým známým

Všechny recenze
100%

Rychlé dodání.

Ověřený zákazník • 12.6.2024
100%

Balíček v pořádku dorazil druhý den. Kvalitní výrobek, velikost odpovídá.

Ověřený zákazník • 14.3.2024
100%

Punčochy mi neseděli, ale dokázali mi je obratem vyměnit za vhodnější

Ověřený zákazník • 11.3.2024