Vždy 100% diskrétní sexshop
Internetový sexshop Banánek.cz
Chcete poradit? Volejte 730 995 427 (Po-Pá 7.00-18.00)

Interaktivní pánský masturbátor Virtual Blowbot Stroker

Interaktivní pánský masturbátor Virtual Blowbot Stroker
Interaktivní pánský masturbátor Virtual Blowbot Stroker
Interaktivní pánský masturbátor Virtual Blowbot Stroker Interaktivní pánský masturbátor Virtual Blowbot Stroker Interaktivní pánský masturbátor Virtual Blowbot Stroker Interaktivní pánský masturbátor Virtual Blowbot Stroker Interaktivní pánský masturbátor Virtual Blowbot Stroker Interaktivní pánský masturbátor Virtual Blowbot Stroker
Doprava zdarma

Interaktivní pánský masturbátor (Virtual Blowbot Stroker) - Černý interaktivní masturbátor pro muže Pornhub Virtual Blowbot Stroker nabízí opravdu luxusní prožitek z masturbace.

Více informací

Prodej skončil

100 % diskrétní zásilka

Doručení od 59 Kč

Rychlost doručení

96% spokojených zákazníků

Interaktivní pánský masturbátor Virtual Blowbot Stroker

Interaktivní pánský masturbátor Virtual Blowbot Stroker

Interaktivní pánský masturbátor (Virtual Blowbot Stroker)

Černý interaktivní masturbátor pro muže Pornhub Virtual Blowbot Stroker nabízí opravdu luxusní prožitek z masturbace.

Masturbátor je plastový průchozí tubus, v němž je ukrytá měkkoučká vložka se stimulačními výstupky pro výraznou stimulaci. Vložka je vyjímatelná, takže ji po použití snadno omyjete vodou.

Samotný masturbátor lze využít coby klasickou vibrační hračku. Pomocí tlačítka na těle masturbátoru přepínáte jednotlivé programy, přičemž máte na výběr ze 7 vibračních módů. Třemi dotykovými plochami ovládáte vibrace v jednotlivých částech masturbátoru. Snadno si tak můžete vytvořit ideální vibrační program na míru vašich představ.

Lubrikujte výhradně gelem na vodní bázi. Čistěte pomocí speciálního dezinfekčního prostředku na erotické pomůcky. Po omytí vložku osušte a napudrujte.

Abyste masturbátor využili opravdu na maximum, propojte ho přes Bluetooth s chytrým telefonem, do nějž nainstalujte aplikaci Feel Connect. Pro propojení masturbátoru s telefonem je třeba vytvořit registraci na stránkách výrobce a zadat při ní unikátní kód, který najdete na krabičce.

Díky aplikaci můžete hračku propojit s virtuální realitou, jinou interaktivní pomůckou z řady Pornhub (třeba vibrátorem) či speciálními interaktivními videi od Pornhub.

Prakticky odkudkoli, kde máte připojení k internetu, máte možnost propojit dvě interaktivní hračky. Masturbátor skvěle využijete při virtuálním sexu na dálku. Umí totiž kopírovat pohyby vibrátoru vaší partnerky nebo vámi zvolený vibrační program. Díky tomu máte možnost vychutnat si rozkoš společně, ať jste kdekoli.

Pokud si pustíte interaktivní video, váš penis bude hýčkán stejnými přírazy, stahy a pohyby, které v tu samou chvíli uvidíte na obrazovce. Zážitek z masturbace a sledování porna bude pro vás nesrovnatelně intenzivnější než doposud.

Rozměry masturbátoru: celková délka 22 cm, průměr otvoru 2 cm (max. vnitřní průměr cca 5 cm)
Barva: černá
Materiál (neobsahuje ftaláty): TPE, plast
Baterie: interní akumulátor (nabíjení pomocí USB kabelu)
Doba nabíjení: 3 hodiny
Výrobce: Pornhub

Produkt naleznete v kategoriích

  1. Masturbátory
  2. Erotické pomůcky

Galerie fotek pro Interaktivní pánský masturbátor Virtual Blowbot Stroker

Interaktivní pánský masturbátor Virtual Blowbot Stroker Interaktivní pánský masturbátor Virtual Blowbot Stroker Interaktivní pánský masturbátor Virtual Blowbot Stroker Interaktivní pánský masturbátor Virtual Blowbot Stroker Interaktivní pánský masturbátor Virtual Blowbot Stroker Interaktivní pánský masturbátor Virtual Blowbot Stroker Interaktivní pánský masturbátor Virtual Blowbot Stroker

Podobné produkty

Zkušenosti zákazníků

Heureka doporučuje

96% zákazníků by doporučilo obchod svým známým

Všechny recenze
100%

Rychlé dodání.

Ověřený zákazník • 12.6.2024
100%

Balíček v pořádku dorazil druhý den. Kvalitní výrobek, velikost odpovídá.

Ověřený zákazník • 14.3.2024
100%

Punčochy mi neseděli, ale dokázali mi je obratem vyměnit za vhodnější

Ověřený zákazník • 11.3.2024