Vždy 100% diskrétní sexshop
Internetový sexshop Banánek.cz
Chcete poradit? Volejte 730 995 427 (Po-Pá 7.00-18.00)

Interaktivní masturbátor s brýlemi pro virtuální realitu BKK

Interaktivní masturbátor s brýlemi pro virtuální realitu BKK
Interaktivní masturbátor s brýlemi pro virtuální realitu BKK
Interaktivní masturbátor s brýlemi pro virtuální realitu BKK Interaktivní masturbátor s brýlemi pro virtuální realitu BKK Interaktivní masturbátor s brýlemi pro virtuální realitu BKK Interaktivní masturbátor s brýlemi pro virtuální realitu BKK
Doprava zdarma

Interaktivní masturbátor s brýlemi pro virtuální realitu vám zajistí vstupenku do ráje rozkoše a dovolí vám poznat naprosto jedinečný způsob masturbace.

Více informací

Prodej skončil

100 % diskrétní zásilka

Doručení od 59 Kč

Rychlost doručení

96% spokojených zákazníků

Interaktivní masturbátor s brýlemi pro virtuální realitu BKK

Interaktivní masturbátor s brýlemi pro virtuální realitu BKK

Interaktivní masturbátor s brýlemi (pro virtuální realitu BKK)

Interaktivní masturbátor s brýlemi pro virtuální realitu vám zajistí vstupenku do ráje rozkoše a dovolí vám poznat naprosto jedinečný způsob masturbace.

Masturbátor tvoří elegantní plastový tubus a měkoučká vložka, která připomíná lidskou pokožku. Vstupní otvor do tunýlku je modelovaný do tvaru vagíny. Uvnitř tunýlku na vás navíc čeká množství stimulačních výstupků pro vaši dokonalou slast.

K masturbátoru si můžete stáhnout dvě aplikace. Jedna je animovaná, druhá skutečná. Pak už stačí jen zapnout aplikaci a propojit telefon s masturbátorem pomocí Bluetooth. Vyberete si jednu ze scén nebo videí a vaše cesta k branám slasti je otevřená.

Masturbátor je vybaven pohybovým senzorem, takže rychlost vašich přírazů bude totožná s těmi virtuálními.

K lubrikaci používejte výhradně gely na vodní bázi. Vložku stačí po použití vyjmout z tubusu a opláchnout teplou vodou s jemným mýdlem. Doporučujeme také speciální dezinfekční prostředek na erotické pomůcky. Po uschnutí vložku napudrujte, aby nedošlo k jejímu slepení.

  • Aplikace Make Love

Nabízí výběr z několika interaktivních pornovideí. Tlačítky L a R na masturbátoru přepínáte mezi jednotlivými scénami, pohybem masturbátoru se ovlivní rychlost přirážení, tlačítkem G se přepnete na poslední scénu, ve které hlavní postava dosáhne orgasmu.

Stačí zapnout vybrané video, nalubrikovat masturbátor a nasadit brýle. Najednou se ocitnete v místnosti s nahou či polonahou ženou.

  • Aplikace MVL Anime Stroker

Tato aplikace vám umožní rozkoš v animovaném světě. Slečně, která zde na vás čeká, můžete kompletně vybrat vzhled, hlas a nakonec i scénu, v níž se bude sex odehrávat. Vybrat si můžete také milostné polohy.

Tlačítkem E ženu svléknete, tlačítkem L přepínáte mezi předem vybranými polohami a tlačítkem R si všechno přiblížíte. Tlačítkem G dosáhne žena orgasmu. Rychlost přirážení ovlivníte pohybem masturbátoru.

Rozměry masturbátoru: celková délka 20 cm, vnitřní délka cca 18 cm, max. průměr 4 cm
Barva: černá, zlatá
Požadavky na telefon: displej 3,5 - 6", Android: OS 4.3 nebo vyšší, procesor Qual core (doporučeno), RAM 2 Gb (doporučeno), 200 mb volného místa, G senzor, iOS: OS 8.0 nebo vyšší, iPhone 5 nebo vyšší (doporučeno), 400 mb volného místa
Materiál (neobsahuje ftaláty): TPE, plast, PUR, guma
Baterie: interní akumulátor (nabíjení pomocí USB kabelu)
Výrobce: BKK

Galerie fotek pro Interaktivní masturbátor s brýlemi pro virtuální realitu BKK

Interaktivní masturbátor s brýlemi pro virtuální realitu BKK Interaktivní masturbátor s brýlemi pro virtuální realitu BKK Interaktivní masturbátor s brýlemi pro virtuální realitu BKK Interaktivní masturbátor s brýlemi pro virtuální realitu BKK Interaktivní masturbátor s brýlemi pro virtuální realitu BKK

Podobné produkty

Zkušenosti zákazníků

Heureka doporučuje

96% zákazníků by doporučilo obchod svým známým

Všechny recenze
100%

Rychlé dodání.

Ověřený zákazník • 12.6.2024
100%

Balíček v pořádku dorazil druhý den. Kvalitní výrobek, velikost odpovídá.

Ověřený zákazník • 14.3.2024
100%

Punčochy mi neseděli, ale dokázali mi je obratem vyměnit za vhodnější

Ověřený zákazník • 11.3.2024