Nej sexuální polohy


Autorka: Vanilopka | Kategorie: Tipy a rady, Jen tak o sexu

26.11.2014 Jaká je vaše oblíbená poloha? Poměrně zásadní otázka, na kterou ale mnohdy není snadné odpovědět. Pořadí těch, které mám nejraději já, se mění, ale pořád mi jde o to jedno. Nadřazený muž, hluboký průnik a možnost živého a prudkého sexu. A tak jsem se dnes rozhodla povědět vám něco o tom, proč a jak. Tím, co patří mezi nejoblíbenější pozice mužů a žen se zabývá řada výzkumů. Jeden vám řekne, že u mužů frčí poloha na koníčka, kdy prostě můžou jen tak ležet a u žen misionář, protože dosáhnou tak intimity mezi partnery, a naopak druhý výzkum jasně označí za nejoblíbenější polohu ze zadu, neboli na pejsky, protože jsme pořád tak napůl zvířata.

Misionář nerovná se nuda, když si to umíte zařídit

Moje nejoblíbenější poloha a také poloha, ve které je podle mě nejjednodušší dosáhnout orgasmu je misionář. A nestydím se za to, i když mi přijde, že označit tuto polohu za nejoblíbenější znamená v dnešní době, že máte nudný sex. Věřte tomu nebo ne, v téhle poloze sex není nudný, pokud se žena jen neválí na posteli s pokrčenýma nohama. Miluji, když ležím na zádech a mám skrčené nohy opřené o jeho hrudník, nebo o ramena a zespoda přirážím zadečkem. Když je drží zvednuté u sebe, nebo naopak do praku a pořádně se o mě opře. Líbí se mi, když přirážím já se zvednutou pánví a mám tak skvělý výhled na to, jak do mě proniká a on má volné ruce. Tahle poloha je pro mě prostě bezkonkurenční a to vlastně klasického misionáře skoro ani neznám. Podle mě se v téhle poloze dá také nejsnáze dosáhnout mokrého orgasmu a také jsem tak zažila nejlepší anální sex. A určitě už znáte to, že když si dá žena pod zadek polštář, hlubšího průniku už prostě asi dosáhnout nejde.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: Týden s misionářem

Na druhé místo bych zařadila sex zezadu

Opravdu mi přijde takový živočišný, vášnivý a zajímavý tím, že nevidím partnera. Ne že bych netoužila po tom ho vidět, ale má to prostě něco do sebe. Líbí se mi, když mě drží za vlasy a cítím tu dominanci, nevadí mi plácnutí přes zadek. Oba dva můžete zkoušet vše, co vás napadne. Žena může dát ruce za záda a nechat se mužem držet za zápěstí, protože to dokonale prohlubuje pocit nadřazenosti muže a muž zase může různě měnit úhel přirážení a také celkový průběh. Poloha zezadu má pro mě mnoho způsobů a klidně si užiji celý sex od začátku do konce „jen“ takhle, včetně předehry. S vyšpuleným zadečkem a hlavou na polštáři, v klasickém pravém úhlu, a taky když muž skoro sedí na patách a já na něm přirážím. Pro mě je to prostě pořád poloha zezadu. Líbí se mi také, když ležím na břiše a on klečí nade mnou.

Sex z boku neboli lžičky pro mě byl až do nedávna příliš pomalý a myslela jsem, že tato poloha až příliš svazuje k tomu mít takový něžný houpavý sex. Nakonec bych ale tuhle polohu umístila na třetí místo a to z důvodu, že jsem si našla cestu, jak i tuto polohu proměnit tak, aby mi vyhovovala, a hodně jsem si jí užila. Kromě toho (a vidíte to v každém pornu), že žena může zvednout nohu a otevřít tak partnerovi svůj klín se můžete zvednout na předloktí a oddálit se od partnera, což vám poskytne mnohem větší možnosti. Poslední dobou jsem si zamilovala polohu, kdy já ležím na boku s nohama pokrčenýma, a on ke mně přistupuje jako právě při misionáři přímo nebo také z boku, ale vkleče. Všem ženám bych tohle chtěla doporučit, protože tak můžete zažít něco nepopsatelného a penis vám tak přijde mnohem větší. Je zajímavé, že v téhle poloze dochází ke dráždění především boční stěny pochvy, ale já tak dosáhnu skvělých orgasmů.

Jóga na koníčka

Začnu tím, že ať se snažím, jak se snažím (a že se opravdu snažím) nemůžu si k této poloze vytvořit žádný vztah. Když na ní dojde, je to většinou proto, že mám černé svědomí, že to vypadá, že všechno oddře on nebo jí používám na začátku sexu, když to ještě není nijak rozjeté. Vím totiž, že pokud se na něj usadím, moje vzrušení klesne a orgasmu tak dosáhnu až za hodně, hodně dlouhou dobu, jestli vůbec. Zkoušela jsem různé změny, záklon, předklon, dřep, přírazy i pohyby pánví, ale nemám pocit, že by uvnitř mě jednoduše docházelo k nějakému výraznému dráždění. Naopak, když sedí na křesle a já se na něj vyhoupnu, je to něco úplně jiného. Nemám tak najednou pocit, že na něm cvičím nějakou jógu, ale naopak mi přijde, že konečně zasáhne jeho penis to správné místo. Také se mi docela líbí, když sedím obráceně, zády k němu.

Sex ve stoje

Existují situace, kdy to prostě jinak nejde nebo, kdy je sex tak rychlý, že se ani o nic jiného nesnažíte. Sex ve stoje bych rozdělila na sex zády k partnerovi a na sex čelem k němu. Pokud stojím zády, ohnutá a cokoli nebo jen tak, je to docela fajn. Ještě víc je to fajn, když má pokrčená kolena. Ale sex ve stoje, kdy stojíme naproti sobě, mi přijde až příliš krkolomný. Protože se od sebe výškou lišíme, nemůžeme do sebe pořádně zapadnout a mě to prostě rozčiluje, protože to ve stoje chci většinou hned, bez nějakého zdlouhavého nastavování. Co úplně nesnáším je, když mě chlap zvedne. Zažila jsem to i s partnerem, který vážil asi tak stejně jako já (možná míň) a měla jsem pocit, že si okamžitě řekl, že to asi nedá. Ale to je jedno, je jedno, kolik váží, nebo kolik má síly, prostě mi může svojí zdatnost dokázat jinak než tím, že na něm visím a mám pocit, že každý pohyb zaviní to, že se skácíme k zemi.

Double Trouble

Na poslední příčku v mojí „hitparádě“ (ale zdaleka ne poslední obecně) bych zařadila všechny krkolomné pozice. Mám v hlavě polohu s názvem Double Trouble jejíž problémový název podle mě vystihuje všechny jí podobné. Rozhodně netoužím po tom, aby mě přítel oblétával jako vrtulníček s penisem zaseknutým uvnitř mě, nebo aby náš sex vypadal spíš jako cirkusové představení.

A jaký je váš žebříček polohových hodnot?


Témata článku: sex, polohy, sexuální polohy, milostné polohy, misionář, sex zezadu, na koníčka, sex z boku

Dnešní anketa

Jaká je Vaše nejoblíbenější poloha? misionář (14%) sex zezadu (16%) na koníčka (14%) sex z boku (13%) ve stoje (11%) poloha 69 (18%) jiná (napište do diskuze) (13%)

VanilopkaVanilopka je Banánkovo recenzentka, krom článků pro Banánka, píše i svůj blog.

30 komentářů | komentovat

Diskuze: Nej sexuální polohy

Medi (před 2 měsíci)

tak moje 69 zezadu zboku na koníčka

Bk (před 18 měsíci)

Moje poloha je ze zadu a na konicky kdys mi mlady tece stava na moje kole a ukonIcka ji skacou krasne kozicky Jeji to miluju

Čert (před 30 měsíci)

Rád lížu když je na koníčka a udělá se.

Fantomas (před 41 měsíci)

jednoznačně misionář.Nejen,že je to nej.sexy poloha,ale vlastně máte více silnější vzrušení díky líbání spol.s přirážením.A to se počítá.;-)

janek (před 43 měsíci)

Miluji sex na stole kundička je nádherně našpulené krásně se líže a šuká..

Av (před 43 měsíci)

S přítelem mám sex ráda s nim bych mohla pořád i několikrát denně ale nejradši mám když jsem nahoře a můžu si s nim hrát měnit způsob a rychlost průniku a pak ještě miluju že zadu když mě chytí za boky a přiráží jemně a pak tvrdě

Ježíšek (před 44 měsíci)

Já miluji všechny polohoy u všech to manželovi jde moc dobře

Dedek (před 59 měsíci)

Rad to delam zezadu sikmo shora a nebo lezim na zadech a ona si na nej nasedava, krasny.

A (před 62 měsíci)

Ahoj holky i dámy který jsou panic a přitom nechají obšťastit

VAV (před 63 měsíci)

Mam ho dlouhýho 18cm, ja to.dost?

Pr (před 63 měsíci)

Nejlepší poloha je konicek kdys přítelkyni cumlat prsa a ji teče stevicka z broskvicky ne mě kuličky to je parada

dron (před 68 měsíci)

Gdo chce sex

Delfavero (před 70 měsíci)

Pro mně to jsou dvě polohy.Zezadu když partnerka klečí a já ji při tom držím za prsa.A na koníčka ona čelem ke mně líbí se mně houpající se prsa a vždy se při tom udělá pak se postaví a vytéka ji štávička z její kundičky.

mil (před 72 měsíci)

moje partnerka má rada konika a misionaře,na konika v čapu dosahne mokrého orgasmu,je to krása jak mi štava teče po penisu

Dick (před 72 měsíci)

Nejkrásnější je nabodnout manželku na pyj ve stylu koníček, krásně si přiráží zadkem, cucám jí bradavky, až dojde brzy za křiku (až řevu) k jejímu vyvrcholení.

sex (před 74 měsíci)

no je jsné že když chceme mrdat a nemít žádnou bolest je pravděpodobné že z toho jic nebude s kámoškama a kámošema jsem si vyrazila k moři a ta byli všichni nahý nojo my jsme se svlýkli a rozdali sme si to (vvšech 17) jsem taková ta bez sechu a jebáníčka NIKAM!

Zemiak (před 80 měsíci)

Som panic

Pája (před 82 měsíci)

My milujeme 69.

skad (před 91 měsíci)

Mne se libi kdyz moje zena lezi na brise ma roztazeny nohy a ja si na ni lehnu je to pro ni moc prijemny a pro mne taky

vlada (před 91 měsíci)

nejlepsi poloha je ta pri ktere se krasne udelam a partnece se to libi a krasne u toho vrni

kk (před 95 měsíci)

69 něj.:-) :-) :-)

penis (před 95 měsíci)

Mne je to jedno stejne se vzdy udelam

Diana (před 97 měsíci)

Miluji všechny polohy ve všech se dá dosáhnout orgasmus, přítel to umít tak perfektně,Nejraději mám tzv.jógu.Prostě když je ten , jehož tělo fantasticky voní, jde vše krásně

bv (před 98 měsíci)

Nejlepší pozice je na koníčka protože si můžu udělat a on taky potom je vysutý sex to je taky něco pro mě a ještě 69 bože jak já to miluju

muska (před 99 měsíci)

Nejlepší sex pro mě je na koníčka může mi při tom hezky okusovat bradavky to miluju

Éla (před 100 měsíci)

Pěkný článek, přidám tedy i moje TOP 3 sexuální polohy.. 1. Koníček 2. Misionář 3. Zezadu

Zuzka23 (před 100 měsíci)

Moje nejoblíbenější polohy jsou zezadu a z boku, ach, to miluju.. :)

Petruška (před 101 měsíci)

tak já narozdíl od Vanilopky mám nejradši když jsem nahoře.. přizpůsobím si tempo a vůbec všechno ostatní. a navíc je to jediná poloha při které se s partnerem umíme udelat najednou..

Annie (před 101 měsíci)

Pro mně jsou nejlepší tyto dvě polohy. Když holka leží na posteli na ní chlap a ona si kolem jeho nohou omotá své (zvýšené tření, zaručené vzrušení, perfektní milování). Je to zázrak ... No a druhá takzvaná sedící, on dole ona na něm, úžasné je že si to užijí oba.

Lx (před 101 měsíci)

Ze kterého videa je ten úvodní obrázek ? :-)

Napsat komentář

Napsat příspěvek

Odeslat

Nacházíte se: SexshopBanánkův blogNej sexuální polohy

Kategorie blogu
Nejlepší články

Dnešní anketa

ŽENY: Měly jste sex při menstruaci? ano, je to skvělé (39%) ne, nemám zájem (33%) chci, ale partner ne (28%)

Štítky

pegging masáž prostaty velikost penisu malý penis anální sex anální sex návod vibrátor sex jaký vibrátor co je pegging peging velikost penisu diskuze anál menstruace menstruační tampón venušiny kuličky porno velký penis bod G orgasmus masturbace polohy sexuální polohy milostné polohy misionář sex zezadu erotická masáž masážní svíčka orální sex lízání vagíny

Diskrétní sexshop

Expresní doporučení objednávek

Ověřený sexshop s erotickým zbožím

Dárečky ke každé objednávce zdarma

Skvělé akční ceny erotických pomůcek

Sympoš k nakousnutí

 • Přihlásit/Registrovat
 • Blog
 • Akční zboží
 • Novinky
 • Proč u nás
 • Doprava
 • Kontakt
 • Podpořte Banánka na Facebooku a sledujte zajímavé akce a slevy 0,- Košík zeje prázdnotou
 • Jak nakupovat
 • Všeobecné obchodní podmínky
 • Partneři
 • Copyright © 2010 - 2023, Bananek.cz, Všechna práva vyhrazena.
  Obchod vytvořila a spravuje společnost SUNWORKS.cz