Vždy 100% diskrétní sexshop
Internetový sexshop Banánek.cz
Chcete poradit? Volejte 730 995 427 (Po-Pá 7.00-18.00)

Anal Affair sada análních pomůcek

Anal Affair sada análních pomůcek
Anal Affair sada análních pomůcek

Anal Affair(sada análních pomůcek) - Dopřejte svému zadečku skutečnou rozkoš a pořiďte si Anal Affair. Jedná se o sadu análních pomůcek, která vás zaujme svou rozmanitostí.

Více informací

Prodej skončil

100 % diskrétní zásilka

Doručení od 59 Kč

Rychlost doručení

96% spokojených zákazníků

Anal Affair sada análních pomůcek

Anal Affair sada análních pomůcek

Anal Affair (sada análních pomůcek)

Dopřejte svému zadečku skutečnou rozkoš a pořiďte si Anal Affair. Jedná se o sadu análních pomůcek, která vás zaujme svou rozmanitostí. Skvěle poslouží jak začátečníkům, tak i zkušeným náruživcům. Všechny její pomůcky jsou zhotoveny v příjemné ultramarínověmodré barvě.

Sada análních pomůcek Anal Affair obsahuje:

1. Anální kolík z gelového materiálu. Kolík má základnu, která je stabilní a dá se snadno uchytit na hladkém povrchu a na kolík tak snáze nasednout. Jeho délka je 11,5 cm a průměr od 1,5 do 2,5 cm.

2. Hladký vibrátor s plynulou regulací vibrací. Je vyroben z tvrdého plastu, jeho délka je 15 cm a prlměr 1-2 cm. K pohonu vám postačí dvě mikrotužkové baterie AAA.

3. Anální řetěz s pěti kuličkami, spojenými pevnou stopkou. Řetěz má ergonomickou úchytku, takže se snadno drží a dobře se s ním manipuluje. Celková délka řetězu je 18 cm a průměr kuliček od 1,7 do 2,5 cm.

4. Vibrační anální dildo z měkkého materiálu. Tato pomůcka, opatřená vroubkováním, je zcela vodotěsná. Nabízí 4 stupně vibrací, regulovatelné na dálkovém ovládání, které je s přístrojem spojeno kabelem. Jeho délka je 11 cm a průměr od 2 do 2,5 cm. K pohonu vám postačí dvě tužkové baterie AA.

5. Návlek na vibrátor vyrobený z měkkého gelu. Má pěkně modelovaný žalud a hladký povrch. Dokáže se zvětšit průměr na 2,5 cm.

Podobné produkty

Zkušenosti zákazníků

Heureka doporučuje

96% zákazníků by doporučilo obchod svým známým

Všechny recenze
100%

Vše v pořádku.

Ověřený zákazník • 16.2.2024
100%

Spokojenost. Rychlost doručení.

Ověřený zákazník • 13.2.2024
80%

Brzké vyřízení mojí objednávky.

Ověřený zákazník • 8.2.2024