Jak na anální sex


Autorka: Vanilopka | Kategorie: Tipy a rady

30.09.2014 Pro spoustu z nás představuje anální sex něco tajného, „zakázaného“ a o to víc rajcovního. Pouštíte si porno s análním sexem? Rádi si o něm čtete a máte ho jako fantazii při masturbaci? Přesto vám možná zbývá udělat ten největší krok.. Zkusit to!

Začínáme s análním sexem

Přesto, že tahle praktika je jednou z těch, o kterých se v současné době už hodně mluví, existuje spousta překážek, přes které někteří prostě nemohou přejít a spousta otázek, na které nemohou najít odpovědi. Anální sex, není jen čistě o průniku do zadečku a také nedoporučuji tímhle začínat. Poznejte svoje tělo, ani „klasický“ sex jste přece nezačínali okamžitě samotným stykem. Do análního sexu jednoduše patří dráždění prsty, masturbace nebo lízání análního otvoru neboli rimming. To všechno si můžete zkusit, než seberete odvahu k samotnému aktu.

Můj první anální sex byl hodně zvláštní a bolestiví. Zpětně vidím jako obrovskou chybu to, že jsem svoje tělo neznala a nedokázala se uvolnit, nebyla jsem zvyklá na pocity, které jsou normální, když uvnitř něco je a neustále mě brzdily obavy. Proto se stal anální sex na dlouhou dobu praktikou, kterou jsem nijak nevyhledávala právě proto, že jsem se bála, že to zase bude bolet. Zkusila jsem to ještě několikrát, často neúspěšně, a když už jsem to „vydržela“ tak jen pro to, aby si to užil on. Pak jsem se začala análnímu sexu bránit úplně.

Jenže jsem si k těmhle hrátkám později našla cestu sama. Zkusila jsem si při masturbaci ve sprše nejprve kroužit kolem a pak dovnitř strčit prst, nejprve jeden, pak dva a zjistila jsem, že když jsem uvolněná, dá se tak začít mnohem silnější orgasmus! Pořídila jsem si první anální kuličky a anální kolíček, zkoušela jsem vše tak, jak jsem chtěla já. Anální sex, který přišel asi dva roky od toho prvního a který přišel až po tom, co jsem svoje tělo chápala, byl úžasný! Můj nový partner nikam nespěchal, dlouho mě připravoval prsty, nešetřil gelem a pak použil skleněné dildo. Sama jsem cítila, když do mě vniknul, jak jsem neskutečně vzrušená. Ležela jsem na zádech, s pokrčenýma nohama opřenýma o jeho hrudník. Nenechte se zmýlit tím, že pro anální sex je nejlepší poloha zezadu a hledejte tu, která vám vyhovuje! Když jsem asi po pěti minutách intenzivního pronikání dosáhla orgasmu, nemohla jsem tomu uvěřit. Šlo čistě jen o dráždění análu, nikde jinde jsem jeho doteky cítit ani nechtěla.

Od té doby vím, že i když se vám to možná tak nezdá, anální sex může být neskutečně vzrušující cesta k vyvrcholení! Jen vás z té cesty nesmí svádět bolest nebo nepříjemné pocity.

Řada otázek a nepříjemných pocitů:

Pocit strachu z „nehody“

Určitě víte, o čem mluvím. Možná jste to slyšeli od známých nebo viděli ve videu nebo vás to prostě jen děsí samo o sobě. Váš strach vzrůstá okamžitě, když vás začne dráždit. Těmto pocitům se můžete velmi snadno vyhnout, pokud se budete věnovat přípravě. Udělat si klystýr není nic složitého ani nebezpečného a já ho doporučuji před každým análním sexem. Proč? Jednoduše pro to, že se zbavíte strachu a pocitu, že se to stane!

Pocit plnosti

Než jsem se naučila svoje tělo vnímat, velmi mi vadilo, že se už při drážděním prstem cítím hodně plná a navíc tak, jako bych prostě musela okamžitě na záchod, klystýr neklystýr. Tyto pocity některé z vás popisují jako pocit k nevydržení, pocit přes který to prostě dál nejde, nepříjemný tlak atd.. Snažte se v tuto chvíli prostě překonat svoje vlastní tělo, většinou se jedná jen o chvíli, než se anální otvor přizpůsobí a roztáhne, takže vždy o ten začátek, když přijímá něco nového. V tuto chvíli mi pomáhá intenzivně si třít klitoris nebo mačkat bradavky, protože svoji pozornost tak odvedu jinam. Také anální masturbací si na tento pocit zvyknete a už vám nebude připadat tak „k nevydržení“.

Anální sex nebolí!

Nebo spíš, správný anální sex nebolí. Chce to mít (zvlášť ze začátku) trpělivost a anální otvor roztahovat pomalu a nešetřit gelem nebo slinami. Výborně se mi osvědčily zvlášť na začátek různé anální pomůcky, můžete zkusit kolík, kuličky nebo dildo, cokoli, co vám bude vyhovovat a také si vybrat opravdu kvalitní kluzký gel. Uvolňujte se postupně, veškerá zranění v téhle oblasti jsou nejen bolestivá, ale také se těžko hojí, navíc jeden špatný, bolestivý anální sex, vás může od této praktiky odradit na celý život. Naopak, příjemné zkušenosti vás budou vzrušovat a lákat k tomu, pokračovat dál a zkoušet nové věci.

Tipy pro lepší anální sex:
1. Klystýr https://www.bananek.cz/silikonovy-klystyr-ultimate-cleansing-system/
2. Anální kuličky https://www.bananek.cz/thai-beads-jumbo-analni-korale-cerne/
3. Anální kolíček https://www.bananek.cz/maly-analni-kolik-ze-silikonu-se-svetle-fialovym-sperkem/
4. Kvalitní anální lubrikant https://www.bananek.cz/pjur-back-door-100-ml-silikonovy-lubrikant/
5. Anální prstík pro začátečníky https://www.bananek.cz/analni-prstik-pro-jemne-drazdeni/

Dráždění análního otvoru je díky spoustě nervových zakončení pro většinu opravdu nádherný zážitek. Zkuste spojit stimulaci jak vaginální, tak anální a dosahovat nových orgasmů a nových rozměrů vzrušení. Anální sex by měl vyplynout z vašeho chtíče a touhy a rozhodně ne z toho, že na vás někdo naléhá. Zvlášť tady platí, že trénink dělá mistry, a také to, že partner by měl být vnímavý a citlivější, než kdy jindy. Na partnerovi také stojí to, že pokud najednou nebude mít po ruce výborný anální lubrikační gel, bude moc hrr, nebo anální kuličky bude hodinu hledat v šuplíku, může se stát, že z toho jednoduše sejde. Vyvarujte se prosím také různých připomínek. Mojí kamarádce její přítel, při análním sexu řekl, že Michala takové přípravy vůbec nepotřebovala, že je asi přecitlivělá. Byl to poslední anální sex, který spolu měli.

A jaké jsou Vaše zkušenosti s análním sexem?


Témata článku: anální sex, anální sex návod, anál

Dnešní anketa

Praktikujete anální sex? Ano (48%) Ne (28%) Uvažuji o tom (23%)
Nepřehlédněte

VanilopkaVanilopka je Banánkovo recenzentka, krom článků pro Banánka, píše i svůj blog.

24 komentářů | komentovat

Diskuze: Jak na anální sex

Jaja (před 16 měsíci)

Nevím zda zvládnu anální sex manžel je dosti vyvinutý a mám pocit že mě to bolí víc než by mělo!!Občas se mě stane že se neudělám ani v pochvě a stoho mám orgazmus jako prase!!Jsem asi divná ale chtěla bych zkusit anální sex bez bolesti ale nevím jak na to manžel je dost hrr!!

Retui (před 31 měsíci)

Moje prvni zkušenost s kanálem se stala už na základce kdy mě jednou spolužačka zavedla na záchody a svlékla se do naha a řekla že to tady a teď chce zkusit, měli jsme asi 30 minut čas, takže jsme se do toho pustili, ale najednou mi oznámila že n3chce ve 16 dítě tak nastavila anal. Neměli jsme po ruce nic tak jsem ji ho musel naslinit ale nakonec jsme si to krásně užili a konečný výstrik jsem ji poslal přímo hluboko do análu.

Nikol (před 42 měsíci)

Dělala jsem ho hodněkrát, vždycky jen proto, abych udělala radost partnerovi. Popravde ale- nic z toho nemam, akorat pocit ke sr... a husi kuzi.... kdyz tady ctu, jak si to vsichni uzivate, tak nevim, asi sem divna

Šobul (před 58 měsíci)

Od 16ti o sobě vím, že jsem bisexuál.. Touha zkusit to byla velká.. Až jednou, ve 20ti, jsem na serveru amateri.com narazil na jednoho chlapíka, kousek odsud. Psali jsme si, až jsme se domluvili.. Ve 20ti, pár měsíců dozadu. Bylo to super. Měl jsem totiž trpělivého učitele, který nikam nespěchal a to péro.. Už jen toho macka držet v ruce. Zprvu jsem si říkal, jak se do mě má vejít.. :D Ale šel na to pomalu a opatrně. S lubrikantem. Mohlo to být na lepším místě, než venku, opřený o kapotu, ale nevadí, zážitek byl super. Snadno jsem se uvolnil a pomalinku do mě zasouval žaluda, až do mě hezky vklouzl.Ten prvotní pocit byl k nezaplacení. Pak už to šlo lehce a já ho měl v sobě skoro až po kořen, to už ve mně zvesela jezdil, občas až nadoraz. Bylo to tak intenzivní, že jsem brzy stříkal jako o závod, takže své poprvé hodnotím na jedničku. :) Krátce na to jsem si pořídil dildo, které používám při masturbaci.

aref (před 62 měsíci)

I já přidam zkušenost s análním sexsem. Já jsem to považoval za úchilku , ale když jsem měl milenku a měla své dny tak mi nastavila zadeček měa ho připravený olejíčkem, já jsem tam vklouzl ani jsem pomalu nepoznal že jsem v análu, penis byl pěkně obepnutý svěračem uzdičk byla nááádherně masírovaná a když přišlo k výstřiku ta toho bylo mnohém víc jak u klasiky.

Mato (před 72 měsíci)

Ako drazdit anal aby sa uvolnila partnerka ??

Jarda (před 79 měsíci)

Analni sex je naprosto příjemný mám ho rád a rád bych ho mnel častěji.

CAVALKA (před 80 měsíci)

Zdravím vás. Anální sex mě od začátku nelákal,ale postupem času to chtěl můj přítel vyzkoušet.jenze nebyl úplně sám připravený.Vyptavala jsem se kamarádek zda to skusili atd.... Šla jsem do toho, stále jsem si říkala že to vydržím stačí se správně naladit a uvolnit a prozijete něco nádherného.Ja osobně lepší orgasmus nezazila.Mohu doporučit všem ženám.Prekonejte strach, zaručeně se vám to bude líbit

Džanina (před 85 měsíci)

Zamilovala jsem se do homosexuála / ale nemá problém mít sex se ženou. Žije už 7 let s přítelem. Chtěla bych se s ním milovat a myslím, ýe bych ho dokázala svést. Sám mi to naznačil. Ovšem nevím,jak by to mělo probíhat. On je v jeho vztahu žena. Co by ode mne chtěl a co by chtěl dělat mně? Nemám problém mu ho vykouřit, ale análu se bojím. Kromě toho sama dosáhnu pouze tehdy, když mi partner líže a saje klitoris. Chtěla bych, aby můj vysněný "buzerantík" byl při sexu se mnou na vrcholu blaha. Poradíte mi?

Capr (před 88 měsíci)

Analnim sexem experimentuji od mich 13let maluju ho a rad se predvadim. Nejsem gej jsem hetero ale to neznamena ze dych se nenechal ojet od naky perverzacky poradnym vybratorem. Kdo to driv odsoudil nes vyskousel je vzivote hodne ochuzen.

mona (před 90 měsíci)

Dik za radu pisnu jak to probehlo. Pa

Banánek (před 90 měsíci)

Pro Monu: Pro roztáhnutí a uvolnění zadečku dopuručuju vyzkoušet tento znecitlivující uvolňující anální sprej a také jít na to postupně a pomalu, jak radím v článku.

mona (před 90 měsíci)

Rada bych to také zkusila,ale pritel ho ma hodne velkého,tak se trochu bojim jak trenevat zadeček aby se roztáhnul.

vodnik58 (před 94 měsíci)

rad bych vedel jak dlohej analni kolik muzu pouzit aby to bilo bespecne videl sem i 30 cm a vic

Alena (před 94 měsíci)

Ahojte, ja by som sa chcela opytat, je potrebne radsej, aby mal partner kondom?

Smutnej milovník análního sexu (před 103 měsíci)

Co dělat, když přítelkyně by občas ráda anál zkusila, ale nedělá žádnou přípravu? Nechce prsty, nechce lízání zadečku.. Pochopitelně se dovnitř dostávám hodně obtížně, protože neni ready.. Dík :)

stasa (před 103 měsíci)

a co když se bojím že délka mého penisu není dostatečně dlouhá a že ženu dobře neuspokojím ??? =(

Banánek (před 104 měsíci)

Pro Janu: Na anální sex můžu doporučit gel Lona Gel, který je pro anální sex a je za super cenu. Vyniká opravdu skvělou kluzností a nezasychá.

Jana (před 104 měsíci)

Díky za pěkný článek, chtěla jsem se zeptat jaký lubrikační gel je nejlepší pro anální sex? Děkuji

Orgasmo (před 107 měsíci)

Anální sex je pro ženu skvělý, ale musí být zkušený milenec..

Věra (před 107 měsíci)

Já jsem anální sex s mým mužem zkoušela 2x poměrně dávno ... hodně mě to bolelo i při požití lubrikantu ... a teď jsme se o tom zas bavili, a nevím ... nějak se nedokážu odhodlat ...

Martina (před 107 měsíci)

My s manželem mame take "anal" za sebou :-P Dlouho jsem odolávala, ale jednou jsem se nechala přemluvit, bylo to super, jednou jsem to dokonce sama navrhla muži a připadalo mi to este vzrušující jako "klasika".

Petra89 (před 108 měsíci)

Já anální sex nemusim. Můj současný přítel ho má rád, děláme ho ale jen někdy, např. když jsem měla menses. Já chci ze sexu taky něco mít a při análu tedy nemám. Zprvu je to bolestivé, ale když na to jde opatrně pomalu tak se dá.

Bety (před 108 měsíci)

Pěkný článek, přidám mojí zkušenost s análním sexem. Já jsem měla ze začátku strach a odsuzovala jsem to, až dokud jsem anální sex nevyzkoušela. Je to něco úplně jiného vzrušujícího a opravdu to může obohatit sexuální život, hlavně v manželství. Je ale pravda že tento druh sexu by měli praktikovat jen partneři co se dobře znají.

Napsat komentář

Napsat příspěvek

Odeslat

Nacházíte se: SexshopBanánkův blogJak na anální sex

Kategorie blogu
Nejlepší články

Dnešní anketa

Nafotili jste si s partnerem/kou vlastní sexy fotky? Ano, bylo to supr (59%) Ano, ale už bych to neudělal/a (19%) Máme to v plánu (9%) Ne, je to zbytečnost (14%)

Štítky

pegging masáž prostaty velikost penisu malý penis anální sex anální sex návod vibrátor sex jaký vibrátor co je pegging peging velikost penisu diskuze anál menstruace menstruační tampón venušiny kuličky porno velký penis bod G orgasmus masturbace polohy sexuální polohy milostné polohy misionář sex zezadu erotická masáž masážní svíčka orální sex lízání vagíny

Diskrétní sexshop

Expresní doporučení objednávek

Ověřený sexshop s erotickým zbožím

Dárečky ke každé objednávce zdarma

Skvělé akční ceny erotických pomůcek

Sympoš k nakousnutí

 • Přihlásit/Registrovat
 • Blog
 • Akční zboží
 • Novinky
 • Proč u nás
 • Doprava
 • Kontakt
 • Podpořte Banánka na Facebooku a sledujte zajímavé akce a slevy 0,- Košík zeje prázdnotou
 • Jak nakupovat
 • Všeobecné obchodní podmínky
 • Partneři
 • Copyright © 2010 - 2023, Bananek.cz, Všechna práva vyhrazena.
  Obchod vytvořila a spravuje společnost SUNWORKS.cz