Vždy 100% diskrétní sexshop
Internetový sexshop Banánek.cz
Chcete poradit? Volejte 730 995 427 (Po-Pá 7.00-18.00)

Univerzální postroj na připínací dilda King Cock Elite Comfy Body Dock Pipedream

Univerzální postroj na připínací dilda King Cock Elite Comfy Body Dock Pipedream
Univerzální postroj na připínací dilda King Cock Elite Comfy Body Dock Pipedream
Univerzální postroj na připínací dilda King Cock Elite Comfy Body Dock Pipedream Univerzální postroj na připínací dilda King Cock Elite Comfy Body Dock Pipedream Univerzální postroj na připínací dilda King Cock Elite Comfy Body Dock Pipedream Univerzální postroj na připínací dilda King Cock Elite Comfy Body Dock Pipedream Univerzální postroj na připínací dilda King Cock Elite Comfy Body Dock Pipedream Univerzální postroj na připínací dilda King Cock Elite Comfy Body Dock Pipedream Univerzální postroj na připínací dilda King Cock Elite Comfy Body Dock Pipedream
Výrobce:
Pipedream

Univerzální postroj Comfy Body Dock je navržen pro pohodlné a efektivní používání s různými typy dild nebo vibrátorů s přísavkou.

Více informací

Prodej skončil

100 % diskrétní zásilka

Doručení od 59 Kč

Rychlost doručení

96% spokojených zákazníků

Univerzální postroj na připínací dilda King Cock Elite Comfy Body Dock Pipedream

Univerzální postroj na připínací dilda King Cock Elite Comfy Body Dock Pipedream

UNIVERZÁLNÍ POSTROJ NA PŘIPÍNACÍ DILDA KING COCK ELITE COMFY BODY DOCKPipedream

Univerzální postroj Comfy Body Dock je navržen pro pohodlné a efektivní používání s různými typy dild nebo vibrátorů s přísavkou. Jeho přední část tvoří plastová základna, na kterou lze snadno "přicucnout" vámi vybranou erotickou pomůcku.

Základna postroje je z vnitřní strany měkce polstrovaná a anatomicky tvarovaná. Tento design zajišťuje, že při přirážení je tlak rovnoměrně rozdělen po celé pánevní oblasti, což minimalizuje nežádoucí tlak a zvyšuje pohodlí při použití.

Postroj je vybaven širokým bederním pásem a pevnými popruhy, které mají plastové přezky pro snadnou a bezpečnou regulaci. Díky tomu je možné postroj snadno upravit podle individuální velikosti a potřeb uživatele.

Díky své univerzálnosti a pohodlnému designu je Comfy Body Dock ideální volbou pro ty, kteří hledají spolehlivý a komfortní postroj pro své erotické pomůcky. Jeho jednoduchá a přitom robustní konstrukce zajišťuje dlouhodobou odolnost a spolehlivost při použití.

INFO: Postroj je určen pouze pro dilda a vibrátory s přísavkou. Dildo není součástí balení.

  • Velikost: univerzální (pro max. obvod pasu/boků 137 cm), rozměry desky 13 x 14 x 5 cm, průměr části pro přísavku 8,6 cm
  • Barva: černá
  • Materiál: ABS, PU, nylon
  • Výrobce: Pipedream (USA)

Produkt naleznete v kategoriích

  1. Připínací dilda
  2. Dilda
  3. Erotické pomůcky

Galerie fotek pro Univerzální postroj na připínací dilda King Cock Elite Comfy Body Dock Pipedream

Univerzální postroj na připínací dilda King Cock Elite Comfy Body Dock Pipedream Univerzální postroj na připínací dilda King Cock Elite Comfy Body Dock Pipedream Univerzální postroj na připínací dilda King Cock Elite Comfy Body Dock Pipedream Univerzální postroj na připínací dilda King Cock Elite Comfy Body Dock Pipedream Univerzální postroj na připínací dilda King Cock Elite Comfy Body Dock Pipedream Univerzální postroj na připínací dilda King Cock Elite Comfy Body Dock Pipedream Univerzální postroj na připínací dilda King Cock Elite Comfy Body Dock Pipedream Univerzální postroj na připínací dilda King Cock Elite Comfy Body Dock Pipedream

Podobné produkty

Zkušenosti zákazníků

Heureka doporučuje

96% zákazníků by doporučilo obchod svým známým

Všechny recenze
100%

Rychlé dodání.

Ověřený zákazník • 12.6.2024
100%

Balíček v pořádku dorazil druhý den. Kvalitní výrobek, velikost odpovídá.

Ověřený zákazník • 14.3.2024
100%

Punčochy mi neseděli, ale dokázali mi je obratem vyměnit za vhodnější

Ověřený zákazník • 11.3.2024