Týden s misionářem


Autorka: Vanilopka | Kategorie: Tipy a rady, Jen tak o sexu

16.02.2015 Když řeknu, že moje nejoblíbenější poloha je misionář, mám pocit, že se dobrovolně přiznávám k tomu, že náš sex probíhá jednou za měsíc přesně ve středu, pod peřinou a za tmy.  Když vám řeknu, že bych sex v téhle poloze mohla mít klidně každý den po celý týden, možná vás napadne, že to musí být opravdová nuda, u které se chlap nadře a žena leží a kouká do stropu. Právě pro to vznikl tenhle článek, ne abych vám vyplnila diář, ale abych ukázala, že to není úplně černobílé.

Pondělí - klasika

Začněme naprosto s klidem, naprostou klasikou, kterou si představíte pod pojmem misionář. Žena leží na zádech, nohy mírně pokrčené, chodidla opřená o postel, muž na ní, mezi stehny, obličeje téměř přitisknuté k sobě. Tahle poloha je vhodná v různých dobách z různých důvodů. Je vhodná na první milování, protože je intimní a zároveň snadná, je vhodná ve chvíli, kdy jste nemocná, máte teplotu nebo jen tak, když se vám prostě nechce nic dělat. V téhle poloze totiž opravdu nic dělat nemusíte. Otázkou ale je, jestli tak nepřijdete o to nejlepší!

Úterý - polštář pod zadek

Pomalu měníme klasiku v něco méně tradičního a zároveň o dost víc vzrušujícího. Pokud si žena pod zadek umístí polštář, okamžitě bude docházet k většímu tlaku na oblast bodu G a tak může snáz dosáhnout orgasmu a prožít úplně jiné pocity. Jako polštářek pod zadek přitom doporučuji něco opravdu pevného, ne nějaký malý péřový „macík“. Chcete mít přece pořádnou oporu?

TIP: Na vtipný sexy polštář pod zadek.. :)

Středa - experiment s nohama

Odlepíme nohy od země a zvedneme je k nebi. Žena může zkusit opřít nohy o partnerova ramena a buď si zůstat i nadále obličeji blízko, nebo si užít „kolmé“ pronikání, když se muž zvedne do kleku. Tohle je přesně ta chvíle, kdy si misionáře zamilujete. Ženy totiž opravdu nemusí jen ležet! Naopak, zjistíte, že se tak velmi dobře přiráží.

Čtvrtek - aktivní role

Že to nejde? Jde, o tom jsme se dobře přesvědčili už včera. To, že žena leží na zádech a k posteli ji tlačí leckdy sto kilový chlap, neznamená, že se nemůže ani pohnout. Ženy, převezměte veškerou aktivitu na sebe, nechte ho s očekáváním klečet mezi vašimi stehny, nadzvedněte pánev a začněte pomalým kroužením v kombinaci se zatínáním poševních svalů. Věřte tomu, že ho rozpálíte neskutečně už jen tím, že nemusí nic dělat, jen se dívat na to, jak ve vás mizí. Po chvíli si budete o dost jistější v pohybech a můžete přidat přirážení tak divoké, že mu vytřete zrak.

Pátek - nohy do praku

Tak jsme tam, kde jsme byli ve středu, žena má nohy opřené o partnerova ramena. Tady je jen krůček k tomu, aby je za kotníky chytil a roztáhl „do praku“. Oba si tak zajistí dokonalý výhled ale také úplně jiné pocity, protože se žena uvnitř úplně změní. Nevím jak to pospat, ale s nohama u sebe je žena úzká a takhle spíš „mělká“, zní to zvláštně, ale oběma to přinese jiné vzrušení.

Sobota - netradiční

Možná z popisu ani neuvěříte, že je tahle poloha vůbec možná, ale je. A je velmi snadná! Klasický misionář, kdy máte nohy od sebe, nám stačil v pondělí, teď z něj přejdeme do trošku jiné, ale o to zajímavější polohy. Jednu nohu natáhnete a vsunete ji mezi partnerovy nohy, později můžete to samé udělat i s druhou nohou a tak se z misionáře stane něco úplně jiného, vlastně se úplně obrátí. Partner do vás proniká přes „uzavřená“ stehna a o to víc jste užší a nedostupnější.

Neděle - mix

Zkuste všechno, co už jste zkusili předtím. Není nad to začít klasikou a posouvat se o level výš a výš.


Témata článku: sex, sexuální polohy, milostné polohy, misionář, misionářská poloha, klasický sex

Nepřehlédněte

VanilopkaVanilopka je Banánkovo recenzentka, krom článků pro Banánka, píše i svůj blog.

4 komentáře | komentovat

Diskuze: Týden s misionářem

Franc (před 35 měsíci)

Misionář je dřina,já mám nejraději když je partnerka nahoře a pořádně ho rajcuje do vyvrcholení.

Milonek (před 61 měsíci)

Mi oba milujeme když ji lížu a má chodidla na ramenou a já ji držím za kotníky neskutečná krása

Jacek (před 67 měsíci)

Misionáře vylepšujeme jednak análními kuličkami, které pak cítím při pronikání do partnerky a je to více vzrušující. Druhou variantou je, že nejprve se milujeme klasickym misionářem a pak přejdeme od misionáře k zadečku a dráždění na prsou či poštěváčku. je to příjemné vyvrcholení...

John (před 104 měsíci)

Co vím, tak zrovna misionář je poloha, kterým muži moc neholdují. Osobně jí nemám vůbec rád, je taková...nezajímavá :-)

Napsat komentář

Napsat příspěvek

Odeslat

Nacházíte se: SexshopBanánkův blogTýden s misionářem

Kategorie blogu
Nejlepší články

Dnešní anketa

ŽENY: Předstíráte někdy orgasmus? ano (35%) ne (65%)

Štítky

pegging masáž prostaty velikost penisu malý penis anální sex anální sex návod vibrátor sex jaký vibrátor co je pegging peging velikost penisu diskuze anál menstruace menstruační tampón venušiny kuličky porno velký penis bod G orgasmus masturbace polohy sexuální polohy milostné polohy misionář sex zezadu erotická masáž masážní svíčka orální sex lízání vagíny

Diskrétní sexshop

Expresní doporučení objednávek

Ověřený sexshop s erotickým zbožím

Dárečky ke každé objednávce zdarma

Skvělé akční ceny erotických pomůcek

Sympoš k nakousnutí

 • Přihlásit/Registrovat
 • Blog
 • Akční zboží
 • Novinky
 • Proč u nás
 • Doprava
 • Kontakt
 • Podpořte Banánka na Facebooku a sledujte zajímavé akce a slevy 0,- Košík zeje prázdnotou
 • Jak nakupovat
 • Všeobecné obchodní podmínky
 • Partneři
 • Copyright © 2010 - 2023, Bananek.cz, Všechna práva vyhrazena.
  Obchod vytvořila a spravuje společnost SUNWORKS.cz