Masážní svíčka


Autorka: Vanilopka | Kategorie: Erotické pomůcky

02.12.2014 Nikdy jsem příliš netíhla k nějakých BDSM hrátkám, ale vždy mě lákala troška nebezpečí a erotického napětí. Spoutané ruce, zavázané oči, očekávání, co se bude dít. Zároveň mám moc ráda masáže, hýčkání, doteky a chvíle, kdy se sex záměrně oddaluje až k šílené touze. Spojit tohle všechno dohromady se mi povedlo, díky masážní svíčce. Že jste o masážní svíčce ještě neslyšeli? Tak teď zbystřete, protože taková masáž je neskutečný zážitek pro oba!

Náš první Valentýn se nesl ve znamení naší první masážní svíčky. Vybrala jsem krásnou vůni a nemohla se dočkat na večer. Bylo mi předem jasné, že on ze svíčky nadšený příliš nebude, ale jakmile jsem naznačila, že jí využijeme jinak, než čekal, viděla jsem v jeho očích, že se těší podobně jako já. Když mi dopadla první kapka horkého oleje na záda, bylo to neskutečně dráždivé, ale opravdu šíleně! Tohle jsem ani sama nečekala, ale horký olej, jeho ruce a vzduch provoněný silnou a erotickou vůni způsoboval, že jsem byla čím dál víc roztouženější. Vyzkoušela jsem při tom už různé masážní oleje, ale tohle bylo něco úplně jiného. Masážní svíčka má tu výhodu, že vosk z ní se mění v olej, který vás příjemně hřeje (podle vzdálenosti od kůže i trošku pálí) a krásně klouže a pokožka je po něm nádherně hladká. Po krátkém zkoušení na zádech se přesunul k mému zadečku a já už se chvěla vzrušením. Přitom se mě nedotýkal jinak než tím, že mi masíroval záda. Horké kapky oleje mi stékaly po zadečku a já zatoužila po tom zkusit tenhle zážitek i na bradavky. Lehla jsem si na záda a nastavila tak svoje citlivější části těla.

Pokud jsem do teď myslela, že jsem v ráji, tak jsem se hodně pletla. Bradavky na horký olej reagovaly neskutečně, okamžitě se stáhly, staly se o dost citlivějšími a jeho doteky už jen umocňovaly moje pocity. Bříško, vnitřní strana stehen... když pak konečně došlo na sex, byla jsem vlhká, připravená a orgasmus byl mnohem silnější. Cítila jsem se doslova naprosto uvolněná a oddaná jen jemu. Při sprchování po mě sklouzávaly kapky vody, jak bylo moje tělo pokryté olejem, ale při prvním použití mýdla se olej smyl a zůstala jen nádherně hydratovaná pokožka. Svíčku jsem vystavila na poličku v obýváku a pokaždé, když mi k ní zabloudí pohled, nebo když cítím tu vůni, vybavím si tenhle krásný zážitek (a také ty další).

Moje tipy na masážní svíčky

https://www.bananek.cz/masazni-svicka-swede-blissful/
https://www.bananek.cz/masazni-svicka-lust-vanilka/

Jediné, nad čím jsem uvažovala před tím, než jsem si svíčku pořídila, byla cena. Opravdu chci dát přes čtyři sta za svíčku? Teď můžu říct, že si nedovedu představit, že bych to nikdy nezkusila. Pokud si chcete udělat radost, užít si, dopřát si trochu luxusu a hlavně luxusního sexu, zkuste, jaké to je, když nad vámi partner klečí a na vás dopadá horký olej. Navíc podzim a chladné počasí k tomu přímo vybízí.


Témata článku: erotická masáž, masážní svíčka

Dnešní anketa

Už jste vyzkoušeli masážní svíčku? Ano, je skvělá (33%) Ne, nemám zájem (37%) Ne, ale láká mne to (30%)
Nepřehlédněte

VanilopkaVanilopka je Banánkovo recenzentka, krom článků pro Banánka, píše i svůj blog.

2 komentáře | komentovat

Diskuze: Masážní svíčka

petra (před 96 měsíci)

Musím s Vámi naprosto souhlasit!! Masážní svíčky jsou naprosto boží a doporučuji je všem vyzkoušet. Osobně jsem dala na doporučení od kamarádky, která vyzkoušela masážní svíčky cosiMed. Z počátku jsem byla k masážním svíčkám skeptická, ale teď už vím, že nic lepšího neexistuje. Vřele doporučuji masážní svíčky cosiMed:-))

Eva (před 100 měsíci)

Je to až vtipné, jak moc se s autorkou článku ztotožňuji :-) Po delší době studu odhodlala svíčku u postele připravit a očekávala, že si jí Drahý všimne. Byla jsem mile potěšena, když ji vzal hned první večer do ruky a začal tak jeden z nej nej večerů, které pamatuji ;-)

Napsat komentář

Napsat příspěvek

Odeslat

Nacházíte se: SexshopBanánkův blogMasážní svíčka

Kategorie blogu
Nejlepší články

Dnešní anketa

Nafotili jste si s partnerem/kou vlastní sexy fotky? Ano, bylo to supr (59%) Ano, ale už bych to neudělal/a (19%) Máme to v plánu (9%) Ne, je to zbytečnost (14%)

Štítky

pegging masáž prostaty velikost penisu malý penis anální sex anální sex návod vibrátor sex jaký vibrátor co je pegging peging velikost penisu diskuze anál menstruace menstruační tampón venušiny kuličky porno velký penis bod G orgasmus masturbace polohy sexuální polohy milostné polohy misionář sex zezadu erotická masáž masážní svíčka orální sex lízání vagíny

Diskrétní sexshop

Expresní doporučení objednávek

Ověřený sexshop s erotickým zbožím

Dárečky ke každé objednávce zdarma

Skvělé akční ceny erotických pomůcek

Sympoš k nakousnutí

 • Přihlásit/Registrovat
 • Blog
 • Akční zboží
 • Novinky
 • Proč u nás
 • Doprava
 • Kontakt
 • Podpořte Banánka na Facebooku a sledujte zajímavé akce a slevy 0,- Košík zeje prázdnotou
 • Jak nakupovat
 • Všeobecné obchodní podmínky
 • Partneři
 • Copyright © 2010 - 2023, Bananek.cz, Všechna práva vyhrazena.
  Obchod vytvořila a spravuje společnost SUNWORKS.cz