Erotické pomůcky pro BDSM


Autorka: Vanilopka | Kategorie: Erotické pomůcky

21.01.2015 Už jste vyzkoušeli všechno a chcete ještě víc? Láká vás pořídit si domů něco, co okoření váš sexuální život? Chcete se podřídit dokonale za doprovodu dokonalých pomůcek? Pořídit si první hračku zařazenou v kategorii BDSM nemusí být lehké, protože výběr je opravdu veliký a vše je pro vás pořád trochu cizí. Jak by mohla vypadat taková ideální začátečnická sada? Myslím si, že po vyzkoušení řady věcí jsem si takovou sadu utvořila a chci se s vámi podělit.

Lakované prostěradlo

Lakované prostěradloJako první jsem vybrala lakované černé prostěradlo, které využijete nejvíc v případě, že máte rádi pořádně vlhké a kluzké hrátky. Je to můj oblíbený doplněk pro různý speciální sex, který je doplněný gely, oleji nebo voskem a zároveň také pomocník v okamžiku, kdy si chci užít řadu mokrých orgasmů. BDSM hrátky jsou s mokrými orgasmy spojené, protože často ho žena dosáhne, když je drážděná „přespříliš“ a nemůže se bránit. Navíc tenhle kousek promění vaší ložnici k nepoznání.

Plyšová pouta

Erotická poutajsou takovým úplným začátečnickým kouskem, který si minimálně jednou za život pořídí snad každý. Jsou sexy, nebudí žádný násilnický dojem a navíc plyš příjemně chrání zápěstí před otlaky, které mohou vzniknout při používání klasických kovových pout. Plyšová pouta u mě probouzejí takovou zvláštní kombinaci lásky a zároveň právě jasného rozdělení rolí.

Erotický bičík

ErotickýDůkaz, že bičíky a důtky nemusejí vypadat nijak krutě je fialový bičík Lelo. Osobně dávám přednost hračkám, které mají zajímavý a ne úplně prvoplánový design a které vás potěší svým luxusem. S tímto bičíkem si můžete dopřát spoustu erotických zážitků a záleží jen na vás, jak a k jaké bolesti ho použijete. Výborně slouží jako jemné šimrátko, kdy kožené provázky přejíždějí po kůži, jako jemný nástroj k potrestání ale také jako opravdový bič.

Wartenbergovo kolečko

Wartenbergovo kolečkoWartenbergovo kolečko jsem vyzkoušela teprve nedávno, i když pokaždé, když mi na něj padl zrak, se mi po těle rozlilo zvláštní vzrušení. Kolečko, které vypadá jako lékařský nástroj (protože to vlastně i lékařský nástroj je) je naprosto dokonalou a speciální pomůckou! Na rozdíl od bičíku je kolečko takové klidné a vyvolává soustavné vzrušení. Dokud jsem kolečko necítila na vlastní kůži, nedovedla jsem si představit, jak jsou jehličky příjemné a hlavně jak moc záleží na vás. Sami si totiž vyberete, jestli kolečko bude jen příjemně škrábat a dráždit nebo jestli způsobíte opravdovou silnou bolest. Musím říct, že když partner na kolečko zatlačí je to totiž pro mě už někde za hranou té příjemné bolesti.

Řetízek na bradavky

K BDSM neodmyslitelně patří právě různé skřipce a svorky na bradavky, často doplněné řetízky nebo závažím. Většina z nich se dá nastavit tak, aby vám opět byla bolest příjemná a aby řetízek příliš netahal. Docílíte tak asi nejvyšší míry citlivosti vašich bradavek a v kombinaci přejíždění jazykem je to opravdu nádherné!

Máte už doma některou z těchto speciálních hraček nebo nad nějakou uvažujete?

 


Témata článku: erotické pomůcky, sado maso pomůcky, bdsm erotické pomůcky, bdsm hračky, tipy pro bdsm

VanilopkaVanilopka je Banánkovo recenzentka, krom článků pro Banánka, píše i svůj blog.

1 komentář | komentovat

Diskuze: Erotické pomůcky pro BDSM

Marta (před 43 měsíci)

Nikdy bych si to nemyslela, ale s pouty je to v posteli rozhodně nejlepší...a to nemluvím jen o sobě ;) Navíc, připoutanej chlap k pelesti postele je hmmmm.... :)))

Napsat komentář

Napsat příspěvek

Odeslat

Nacházíte se: SexshopBanánkův blogErotické pomůcky pro BDSM

Kategorie blogu
Nejlepší články

Dnešní anketa

Jaká je Vaše nejoblíbenější poloha? misionář (14%) sex zezadu (15%) na koníčka (14%) sex z boku (13%) ve stoje (12%) poloha 69 (17%) jiná (napište do diskuze) (14%)

Štítky

pegging masáž prostaty velikost penisu malý penis anální sex anální sex návod vibrátor sex jaký vibrátor co je pegging peging velikost penisu diskuze anál menstruace menstruační tampón venušiny kuličky porno velký penis bod G orgasmus masturbace polohy sexuální polohy milostné polohy misionář sex zezadu erotická masáž masážní svíčka orální sex lízání vagíny

Diskrétní sexshop

Expresní doporučení objednávek

Ověřený sexshop s erotickým zbožím

Dárečky ke každé objednávce zdarma

Skvělé akční ceny erotických pomůcek

Sympoš k nakousnutí

 • Přihlásit/Registrovat
 • Blog
 • Akční zboží
 • Novinky
 • Proč u nás
 • Doprava
 • Kontakt
 • Podpořte Banánka na Facebooku a sledujte zajímavé akce a slevy 0,- Košík zeje prázdnotou
 • Jak nakupovat
 • Všeobecné obchodní podmínky
 • Partneři
 • Copyright © 2010 - 2019, Bananek.cz, Všechna práva vyhrazena.
  Obchod vytvořila a spravuje společnost SUNWORKS.cz