Jak správně lízat vagínu


Video - jak správně lízat vagínu

Autorka: Vanilopka | Kategorie: Tipy a rady

04.12.2014 Orální sex, dráždění ústy, prostě lízání vagíny. Dovolím si říct, že je to jedna z nejvíce intimních praktik, které můžete v sexu zažít. Když se bavím o orálním sexu, ráda říkám, že je to jediná oblast, kde radši dávám, než přijímám, protože mít partnerovu hlavu v klíně mě nikdy příliš nebralo. Přesto můžu říct, že jsem zažila opravdu úžasný orální sex a také ten, při kterém jsem si připadala jako miska, ze které lačně pije můj udýchaný pes. Jaký je mezi tím rozdíl? Podstatný, ale hranice může být tenká.

Nerada dávám návody na to, jak něco dělat správně, zvlášť u věcí, které sama nedělám (jednou jsem sice lízala kamarádku, ale to je vše). Rozhodla jsem se v tomhle článku pojmenovat chyby a divné praktiky, které muži se svým jazykem dělají.

Honem do toho, půl je hotovo, rychle od toho

Nejsem romantička a nepotrpím si na nějaké dlouhé líbání, objímání a hlazení. Ani moje tělo není romanticky založené a tak mě moc nevzrušují plouživé jemné doteky a půl hodina laskání u pupíku. Nicméně není horší uspěchaná věc, než uspěchaný orální sex. Chtěla bych všem mužům vzkázat, že oceníme, když nám ukážete, že na nás máte čas, chcete to dělat a děláte to rádi. Stejně tak jako každá žena nemiluje kouření, je nám jasné, že i mezi muži jsou “nelízalové“. Ano, řekněte nám to, ale prosím šetrně. Pamatuji, když mi můj bývalý řekl, že to prostě nedělá, protože je mu z toho zle. Prý to dělal jednou, a když cítil tu chuť, zvedl se mu žaludek a už to znovu nechce. Ani později, když si svojí hlášku o nechutném orálním sexu rozmyslel a najednou chtěl ochutnat mě, jsem neměla dobrý pocit, nedokázala jsem se uvolnit a neustále jsem musela sledovat jeho výraz. Naopak velmi krásný orální sex jsem zažila ve chvíli, kdy jsem opravdu cítila, že to partnera baví a měla jsem pocit, že to není takové to záměrné oslintání, aby do mě mohl ve vteřině vniknout. Nedělejte to z laskavosti, to to radši nedělejte vůbec.

Slintání při lízaní vagíny

Líbí se mi, když jsem vlhká a neznám ženu, které by se to nelíbilo. Ale pokud jsem vlhká sama o sobě, a to se dá předpokládat, pokud to muž umí, nepotřebuji další a další přívaly slin. Četla jsem a je tomu už asi rok, nějakou mužskou příručku o tom, že když vám vadí typická „příchuť“ vagíny při lízání, máte víc slintat, abyste šťávy zředily. To je zvláštní rada, protože já se chci cítit sexy ne jako nějaký mokrý slimák. Pamatuji si, když mi kamarádka vyprávěla o tom, jak měla právě takového uslintaného milence. Když se po pěti minutách objevil na světle denním po tom, co jí lízal, měl mokrý nejen celý obličej ale také ofinu.

Moc šetrné zacházení

Nebojte se naší kundičku rozevřít. Opravdu je příjemné, když nás laskáte jen tak zavřené, ale to bych ani nenazývala orálním sexem. Nebojte se přitlačit, a když se to líbí, nebojte se použít podtlak. Podtlak a sání se mi líbí mnohem víc než samotné lízání a ještě lepší je když zvládnete obojí najednou a ve stálém pravidelném tempu. Nemluvím za všechny ženy, ale nebojte se zkusit i kousání nebo přejíždění zuby. Myslím, že naše citlivost bývá leckdy přeceňována.

Nezájem o to, co se děje

Je sice fajn, že vaše bývalá měla ráda tohle a tohle, nebo že na internetu je taková rada, nejsme stejné a nechceme to stejně. Sice nám možná dělá problém označit věci pravými jmény a říct „Přestaň tak tlačit“ nebo „Tohle mě nevzrušuje“ ale minimálně to naznačujeme. Ano chybou žen je naznačování (a tak prosím naznačujte pořádně!), ale pokud ležíme jako prkno, nevzdychneme a nedáme nijak najevo, že se nám to líbí, možná se nám to nelíbí. Pokud máte partnerku, které dělá problém se o sexu bavit, bavte se o něm při sexu. Zkuste pokládat otázky, na které jde odpovídat ano a ne nebo jen vzrušeně vzdychat a větší debaty si nechte na později. Zažila jsem (a dokonce ne jednou) jednu věc. Myslel jsem, že to děláš schválně, že odporuješ, abych mě to vzrušilo a lízal jsem tě dýl. Ne, to mi jen bylo hloupé říct „Prosím tě nech toho, vždyť je to hrůza“, ale snažila jsem se (nejprve s citem a pak důrazněji) dostat jeho hlavu nahoru a užít si konečně pořádný sex, protože v tom pro změnu vynikal.

 


Témata článku: orální sex, lízání vagíny, návod jak lízat vagínu

VanilopkaVanilopka je Banánkovo recenzentka, krom článků pro Banánka, píše i svůj blog.

171 komentářů | komentovat

Diskuze: Jak správně lízat vagínu

kundolíz VI (před 6 dny)

Dráždím ženu ústy opravdu moc rád a baví mě to víc než soulož. Ale moc bych prosil ženy, když se vyvíjí perspektiva, že k něčemu takovému dojde, aby provedly intimní hygienu. Zvláště pokud od posledního mytí uplynulo více hodin a mají za sebou nějakou fyzickou činnost, nebo je vedro. Vaše vybavení má mimo jiné i tu vlastnost, že se "rychle kazí". Mějte trochu soudnosti a neočekávejte že partner bude odvařený z doslova archeologických vrstev usazenin vašich výměšků, na kterých už dlouho hoduje rozvinutá kolonie bakterií. To opravdu přejde chuť i jinak nadšené lízače.

Holka co chce lizat (před 8 dny)

Ahoj nechcete mě někdo přijet lizat bohužel u mě doma to nejde ale venku někde u lesa nebo v autě by to bylo hezké pokud někdo bude mít zájem napište mi prosím na email sarkamargita@seznam.cz

kantyn (před 10 dny)

Není v sexu nic lepšího než partnerce lízat kundičku a jazykem zajíždět co nejhlouběji a také dráždit poštěváčka a lízání kundičky je v sexu to nejkrásnější a lízat až do jejího ogasmu.

mucko (před 17 dny)

Nejlepši je když se ti při lizáni ještě trochu vyčura do pusy,je to boží.

Rostík (před 28 dny)

Miluji lízání kundičky dlouze, něžně, jemně a pak divoce. Rád lížu kundičku mokrou od semene, je to naprosto úžasné cítit šťávy obou na jazyku. Krásné je pak sjet jazýčkem k zadečku a dokola jej olízat a zase zpět a jazykem hluboce dovnitř kundičky a nasát poštěváček, brnkat jej jazykem, olízat pysky kundičky, prostě si užívat tu nádhernou rozkošnou mokrost a vůni.

Kaktus (před 1 měsícem)

Taky rád lížu kundičky, miluju tu vaší šťávičku...kdyby nějaká kolem Plzně chtěla...kaktus766@seznam.cz

Lizanek23 (před 1 měsícem)

Ahoj holky a damy.jsem z prahy,hubeny,23let a chtel bych si moc moc liznout 735098258

korzar (před 1 měsícem)

Chtel bych tet lizat nakou kundu

normalní kluk (před 1 měsícem)

Lízání miluju, někdy je třeba tlačit jazykem jindy zase jen tak hladit a někdy použít jen rty, ale lízání prostě miluju, dělal bych to všude a každé, která by si řekla... profesor@atlas.cz

myspulinka72 (před 1 měsícem)

Můj přítel mně vždy pěkně vylíže je super líže mně i poštěváčka a přivede mně k pěknému orgasmu a nškdy mně líže kundičku i hodinu v kuse

vasil (před 1 měsícem)

je super lízat ,je to můj koniček

Radas (před 2 měsíci)

Moc rad lizu cele hodiny podle praní slečny, kdyby měla některá zájem ad se ozve 721779720

pepíno (před 2 měsíci)

Lízání miluju, nejlépe starší ženě, která si to dokáže hezky užít :-P son_2002@volny.cz

zector (před 2 měsíci)

Miluji lízání a rád každou ženu vylížu.Chcete některá?Rád přijedu.

Lizal (před 2 měsíci)

Lizani je moc super. Je mi 17 a lizani se setrenici milujem. Sestrenici je 10 let a moc se jí to líbí. Vím že to co dělám není správné a nemůžu si pomoct. Zbývá mi jen doufat že to nikomu neřekne a já nepůjdu do basy.

delfavero (před 2 měsíci)

Nic není lepšího než ženě pěkně vylízat kundičku i poštěváčka a ona se při tom pěkně udělá.A lízání musí být každý den.A kdo nezkuzol neuvěří a kdo nezačal nepřestane.

rené (před 3 měsíci)

pro nadrženou NEVU - krasne bych ti to udelal - prožilas bys velikou slast odepís-

rené (před 3 měsíci)

ja šílene miluji lízat...ale to musí skutečne vědet jak?? Pěkne ( i zezadu) sié přitulit k pindušce a chytit pěkne pošteváčka mezi rty a cucinkat-cucinkat s pekným líznutim mezitím a ženská se uudelá i víckrát a mne do pusinky nebo na obličej-Nikdy nesmí muž pustit poštačka z pusy když ženská se udeláva,pak to bude víckrát za sebou a bude štastná a bude te chtít jako mne-i když ted nemám ženu starší kolem 45-55 a silnejší baculky to je nádhera... tak pusinky pa pa ozvise tikoz@seznam.cz

2jarmil@seznam.cz (před 3 měsíci)

Ahoj baví mě to dělám to rád a líbí se mi jak si to partnerka užívá .

Jarda (před 3 měsíci)

Miluju lizani dělám to rád a dlouho nejrac každý den napište holky a pokecame jarous33a@SEZNAM.CZ

Sem nadržená neva (před 4 měsíci)

Njakej muž z prahy a okolí co by vilizal holce 35-40let

Sem nadržená neva (před 4 měsíci)

Twllll chci lízat??

Sem nadržená neva (před 4 měsíci)

Také to mám ráda pekne clanky?m

Jarda (před 4 měsíci)

Miluju lízani dělám to rád a dlouho cele hodiny

Alex (před 4 měsíci)

To je veľmi hrozne smrad

Fuj (před 4 měsíci)

To je fuuuuuuuh

fanny (před 4 měsíci)

Už jsem poznal hodně žen,mladší,starší ne nejsem žádný Casanova,ale normální chlap. Je pravdou že každá to má ráda jinak.Ale jisté je že rozkoš je ta nej věc.Člověk jako by nereagoval na nic.A jen si užíval slast milování.Já velmi rád lížu,spíš než sex je pro mě lízání.Mám s toho větší požitek,když se žena svíjí slastí.A věřte u spoustu žen to tak bylo.Nedošlo ani k sexu.Proto,jsem u této praktiky také zůstal.A věřím že pokud budu moct tak u toho zůstanu.Je mi málo přes 50let a kdyby, měla některá z dam , či slečen, zájem napište.Rád odhalím i vaše tajemství,rozkoše.Moje adresa fanny244@email.cz.

durdo (před 4 měsíci)

lízanie je fajn,

Jarek (před 4 měsíci)

Když líži manželku, musím na to pomalu a postupně sílit...To jsou pak orgasmy a žena u toho pak náramně kříčí, až bouchají sousedi!! Normální sex třeba na koníčka to není ono a nemá takové orgasmy jak při pozvolném lízání!!Proto lízejme všichni!!!!

Lizac (před 4 měsíci)

Ahojky rád lizu picinku a rád i prdelku přeji to hodně ženě rajčaje

Jarda (před 4 měsíci)

Ja miluju lízání užívám si to a vydržím to treba hodiny rad se dívám na svijejici se tělo blahé zeny kdys ji lizu pipku uzasny pocit i chuť.

Kundolog (před 4 měsíci)

ten Lízač co je v chtu je nějákej trouba co neumí psát i/y kundički vilízat vikouřit s takovouhle asi ještě dlouho nezasune :-D :-D

Koleda (před 4 měsíci)

Lízání je prima,jeste když je mokry org.krasa.Chce některá udělat?dvorakj123@seznam.cz

pichal (před 5 měsíci)

lizat je super i bez sexu a to i v 70ti prsty ji udelaji do mdlob

bozenka (před 5 měsíci)

Lízání kundičky mě moc láká, a to i dlouhodobě. Je mi 35, prý sympatická, z Prahy. Ještě mě nikdo nevylízal tak, abych se udělala. Uděláš mi to ty? Můžeš lízat jak dlouho budeš chtít. bozenka.slepickova@seznam.cz

radek (před 5 měsíci)

taky bych poradne lizal a pak celou noc mrdal

ustecak19@seznam.cz (před 5 měsíci)

Jsem bi 30 letá štíhlá žena a hledám bi přítelkyni i s přítelem k dívčím hrátkám, popř. výměně partnerů. UL tel.737 959 492. Možno i Swingers.

Lízálek (před 5 měsíci)

Kdo nelízal tak neví o co přichází

Mar (před 5 měsíci)

lizani miluju napište nějaka 774177288

Janek (před 6 měsíci)

rád experimentuji,najde se žena podobného zaměření,já 49/174,Praha,6 07 141 822,sms,nebo email honzik1111(zavin)centrum

petruco (před 6 měsíci)

najde se holka z Hodonína která by chtěla vylízat?

BON (před 6 měsíci)

oralni sex je ale opravdu velke vzruseni pro kazdeho, mam ho moc rad, a sve byvalce to lizal skoro kazdy den... ted uz neni. ale ktera by to chtela zazit dloouuhee lizani s dovedenim do mnoho krat orgazmu, tak klidne dejte vedet na bolegn21@seznam.cz nebo na mob. 727 9 727 18 a jsem z Prahy. jinak se zivim jako mobilni maser...

sailor (před 6 měsíci)

Ahojda ani ja neznám vetší vzrušení, nez kdyz lížu kundičku mé krásné ženy, které se to moc líbí!:)Ona přitom saje štávu z mého ...který také teče.))

zmzm (před 6 měsíci)

chce nějaká lízat

blbl (před 7 měsíci)

Rád bych zkusil holku vylízat,tak jak by si přála :)

Milan (před 7 měsíci)

Taki to mam rad gdiš to pjěkne holce vilizu

blbl (před 7 měsíci)

Není tady nějaká která by se nechala vylýzat? :)

Laura (před 7 měsíci)

Já bych se klidně nechala lízat, je to příjemné :)

dieselbitch (před 7 měsíci)

lížu lížu až do sucha :-D

Kristy (před 7 měsíci)

Musím říct, že ve svých 20 letech, jsem ještě nikdy nebyla nikým lízána, nikdy na to žádný přítel nebyl... Ale jako takové se mi moc líbí ta představa :-) určitě super článek :-)

nico (před 7 měsíci)

rad ližu až do konce i starši 602162882 a dobře platim

sedy (před 8 měsíci)

taky rád ližu

jira (před 8 měsíci)

jsem z prahy je tu naka ktera chce pškně vílizat a vloži ho do ni 721860892 tak pište sms.

xD jeste nelizal (před 8 měsíci)

Sice jsem jeste nelizal ale z tohoco tu ctu se nemuzu dockat... je mi 15 a jsem z Ostravy

roy (před 8 měsíci)

jojo lížu rád a dlouho je to krása když mi pa šťávička stéká po tváři

lézálek (před 9 měsíci)

lízání je moc krásné pokud to chceš tak se ozvi na tel. 608083311

KmJaja (před 9 měsíci)

je již napsán.

Jaja (před 9 měsíci)

Myslím si, že tyto intimnosti bysi měl nechat každý pro sebe. Kdyby ty vaše rady četly naše babičky, ty by asi koukaly jak se ty další generace ukaji.Mam takový pocit, že dnešní generace už neví roupama co by.I když jsem také jenom žena a sex mám ráda. Mějte se a hlavně se chraňte.

Persil11 (před 10 měsíci)

Odporúčam dochutit kokosovym olejom.Krásne vonia,fajn chutí.

lízák (před 10 měsíci)

lízáni to je nádherná šílenost .Bez lízání to není ono.

NeoJeLesba;) (před 10 měsíci)

mám holku kterou ráda lížu ;)

Homouš (před 10 měsíci)

Já rád lížu pérko ;)

smrdímiztlamy (před 11 měsíci)

Nejlepší ve vagíně je ten žlutobílej tvaroh, ten se doslova rozplývá na jazyku, a zanechává dlouho trvající a nezapomenutelný zápach v ústech.

Petr (před 11 měsíci)

Nekdo chce vylizat? :D

Lízač (před 11 měsíci)

Ahoj je tu některá na viylízani kdyžtak tel:733 517 893

beranek333 (před 12 měsíci)

Kdo by chtěl vylýzat,napiš

filip (před 12 měsíci)

Veronika (co napsala: Jen lízejte muži, lízejte. Nádherné je to v poloze 69 kdy by měla být žena nahoře. Prohnutá v zádech a s vystavenou kundičkou proti mužově obličeji. Vzniká tak vzájemná symbióza kdy žena co si to užívá, tak si užívá také mužského penisu v ústech. Je to blaho pro oba. Občas soulož přerušit a chvílemi se tímto způsobem věnovat jeden druhému hodně sex okoření. Hodně vzájemné také je když se tato praktika šedesátdevítky uplatní po mužském vyvrcholení a vycucne své sperma z vagíny a pak Vám to jazykem buď předá do úst, nebo rozmazává po těle. Jenže ne každý dokáže po vyvrcholení pokračovat. ) děsně mě to vzrušilo ozvi se na filipkratonohy@seznam.cz :)

mazlík (před 12 měsíci)

Mám lízání rád jeto ta nejkrásnější věc na sexíku která to chce at se ozve na 702150124 okolo Nymberka.

laslo (před 12 měsíci)

je tu nějaká kočička co by ji chtěla vylízat? 773631254

laslo (před 12 měsíci)

moc rad lížu kundičku,hlavně se věnuji jazykem poštěváčku

ufon (před 13 měsíci)

Jsem milovnik lizani damskych klinu vek nerozhoduje Prostejov,ufon142@gmail.com

diblo (před 13 měsíci)

Ktera chce vylizat?

delfavero (před 13 měsíci)

Přítelkyně má moc ráda když ji lížu kundičku a to na mnoho způsobů a dokážu lízáním přivést k orgasmu a lížu i hodinu v kuse i poštěváčka a pěkně se přitom svíjí a vzdychá.

kami001 (před 13 měsíci)

nejaka na lizacku 737 659 489

kami001 (před 13 měsíci)

nejaka na lizacku 737 659 489

kami001 (před 13 měsíci)

nejaka na lizacku 737 659 489

kami001 (před 13 měsíci)

nejaka na lizacku 737 659 489

kami001 (před 13 měsíci)

nejaka na lizacku

vyližprdel (před 14 měsíci)

Vylíže mi někdo prdel? Jsem na wc a není tu hajzlpapir!

clementina (před 14 měsíci)

taky se mi líbí, když mi jí pěkně vylíže,a když mi do kačenky ještě u toho strká prsty. To je slast. A pak když mi ho tam pěkně strčí,nelíp zezadu, tak jsem během chvíle udělaná.

Ruže (před 14 měsíci)

Lizani kundičky je boži když si mě mužsky vezme ze zadu a vylizava mi celou pičku je blaho pak jak začnu střikat při orgasmu

Aleš Navrátil (před 14 měsíci)

Zdravím všechny. Našla by se nějaká žena z okolí Kyjova, na krásný sex? V případě zájmu volejte na 608503660

SOUMEN36 (před 14 měsíci)

Hledám holku,ženu z okr.Hodonín,která miluje dlouhé lízání kundičky a moc ráda se nechá přivést jazýčkem ve všech možných polohách až na vrchol slasti a nazávěr se vždy ještě moc ráda udělá do mé pusy,mužeš zažít neomezený počet vyvrcholení SOUMEN36@post.cz

TONO (před 14 měsíci)

praktykuji lízaní. Je fajn .Většina žen je šťastná a udělá se . Ik když to nepřizná .

jirka (před 14 měsíci)

prosím nějakou holku se kterou bych mohl natrénovat lízání pro přítelkyni lustajirik@seznam.cz

lizalek (před 15 měsíci)

Je tu nejaka starsi dama ktera by chtela vylizat muslicku chrasticko@seznam.cz napis

lizač (před 16 měsíci)

kdiš rat negdo liže kundički tak co jenatom ale žena pak musi taky vikouřit pero nebo jinak nic ok

notone (před 16 měsíci)

Fuj, kdo by chtěl lízat něco tak hnusného jako je vagína, vždyť je to na zvracení!

lizal-nelizal (před 16 měsíci)

Tahle praktika není o žádném návodu, stejně jako cokoliv v sexu. Každá ženská potřebuje jedinou věc: cítit se jako bohyně, o tom to celé je. Žádný návod není univerzální a ženy jsou jako čínská elektronika-každý kus je originál, navíc v tomhle případě dost egoistický. To co je pro jednu moc něžné je pro druhou moc drsné, málo romantické, moc hrrr atd. Návod na lízání je stejně hloupý jako návod na kouření, souložení, odpanění atd. Jediné co musíte vnímat je reakce partnerky na to, co jí právě provádíte. Každá je ujetá a každá je originál, jedna chce jazyk, druhá jazyk a prsty, třetí jazyk a prsty vzadu, čtvrtá jazyk a dušení .... takže experimentujte (pokud na to máte čas) a uvidíte :-)

the licker (před 17 měsíci)

ja tky hce lizat

pokud jazyk prsty mám soulože (před 17 měsíci)

Pokud jazyk prsty mám soulože senelekám....

Mrdal (před 17 měsíci)

Moje láska má rada gdyš můj jazýček olizuje její sladkou kundicku

martinus (před 18 měsíci)

Zajem o sex napis tu na skype Martin Scalety kdyz nenajde tak napis kalimero4481

t (před 18 měsíci)

t

lízal (před 18 měsíci)

jak já to miluji stejně jako sex

peto (před 18 měsíci)

chutí jak ryba

Lenka (před 18 měsíci)

Mě to taky moc vzrušuje,ale ten můj mi to nechce takhle dělat,že prý ji mám moc kyselou,tak nevím co s tím

Maruška (před 18 měsíci)

Máš pravdu Mirku, je to fantastické, moc se mi to líbí a rajcuje!

Mirek (před 18 měsíci)

Já to považuji za krásné, když ji lížu vaginku je v sedmém nebi a ty orgasmy normální soulož tak nevytvoří, a pak ta šťávička z kundinky-mňam!Nic lepšího neznám!!!Zkuste to také a nebudete litovat.

hanis (před 18 měsíci)

já bych nelízal,je moc slaná...

Marianesko81 (před 18 měsíci)

Jaj tak tohle ja miluji je tady kocka ktera si to necha udelat marian 34 napis mi na marianesko2@seznam.cz

Jaado (před 18 měsíci)

Milují to je to nádhera

Martas1981 (před 18 měsíci)

Pokud chces ukazat jak ji spravne vylizat tak napis mi608365840 Marian 34let

rarasek (před 19 měsíci)

ja rad lizu picu cely den az do orgasmu

petruco (před 19 měsíci)

lížu rád až k orgasmu,jsem z HOdonína,kdyby tu byla nějaká holka stačí říct

Pornooooo (před 19 měsíci)

Je tu nejaka holka z Olomouce která chce vylizat kundicku?

žofka (před 19 měsíci)

ten kdo tak rál líže je u mě vítán

Peter 26 (před 19 měsíci)

Najlepsie otocit na styri sputat ju a pumpovat donej a rukou bit po zadku a druhou jemne skrtit :)

Tomio73 (před 19 měsíci)

Kdyby některa chtěla nadherne vylízat A rozstříkať broskvicku ať písne Rad si ruzne hrají Temio@seznam.cz

KOSÍK (před 19 měsíci)

NÁDHERA

KOSÍK (před 19 měsíci)

LÍZAČKA JE NEJNÁDHERNĚJŠÍ VĚC,KTEROU JSEM KDY ZAŽIL

STETAK (před 20 měsíci)

IVANO klidne te liznu odkud ses mam to rad lizu do sucha miluji gdyz strika stava a ja nestiham sat STETAK44@seznam.cz

severočech (před 20 měsíci)

Tak to mě je sedmdesát a užívám si to.

Tonda (před 20 měsíci)

Kdo by chtel poradne vylizat stačí napsat je mi 20 let

angels (před 20 měsíci)

Je to hodne vzrušující když ho tam da a hraje se tam snim ..:-)

Mysak (před 20 měsíci)

Ja mam jednu zasadu holku udelat dvakrat jazykem a pak perem

Georg (před 20 měsíci)

Mnamka

tom (před 20 měsíci)

Ahoj Ivanko tu adresu bych fakt chtěl

lízătko (před 21 měsíci)

Nejvic rajcovní je lízání paní sousedky když usne na strěše vzdycky dela ze spi tvrde

kocicka (před 21 měsíci)

Je to nádherná věc mám to dvakrát až třikrát dene a moc se a to líbí a obzvlášť ten orgasmus je to zuzovi doporučují všem vyzkoušet.

IGOR (před 21 měsíci)

MOC KRÁSNÉ SUPER

FERO (před 21 měsíci)

JETO KRASNE JETO KRÁSNÉ.

fox (před 21 měsíci)

jak rad bych nejakou ženu pekně vylízal ve věku od25let do45let.postavy střední nebo hubené prsa tak 3 mě více vzrušuje orání sex než klasický kdyby žena chtěla tak ad´da nasebe kontak je mi 50 let vyška 174 střední postavy tak ahojky fox

Ondatra (před 21 měsíci)

Ližu piču každý den - jazyk mám už obroušen. Lížu píču pořád dál - aby mi ten čurák stál. ☺

Lízálek (před 22 měsíci)

Také miluji lízání...a Veronika měla super příspěvek...nevídaně mě vyrajcovala...

pipi (před 22 měsíci)

rad lizu je to dobra věc třeba 3krat denně není tu někdo z havirova kdo by chtěl vylizat?

vlasan (před 22 měsíci)

Lizám rád neustále,,je to nekonečné pořád krásné

Salhan Jekuš (před 22 měsíci)

Ou..líz le pohádková záležitost..Lízal bych furt a pořád..Miluji hrátky s análkem..Ovšem dámský jazýček na jahůdku je také boží..tak proč to kundičkám neoplatit..Najsi mne na FB a budem lízat napořád.kdykoli a kdekoli..Tvůj Salhan Jekuš....

hodinoví manžel (před 22 měsíci)

já miluji ženy co sou přírodní a mám rad lízaní

Honza (před 22 měsíci)

Kolik jazyků umíš...tolikrát jsi člověkem!!!

sexicek (před 22 měsíci)

ahojky miluji lizani vaginy na plno bez prestani je to nadhera moc pekne kdyz se do toho vziju jsem uplne v jinnem svete lizani vaginy jsem lizal 4.H bez prestani a sridal jsem sex na plno a zase lizani je to pekne kdyz zena u toho heka protahuje sve telo na plno ja hrozne miluji zenske telo ktere se samo uvolni moc pekne lizani je moje stavicku moc miluji a nekolikrat cekam az to zni jde ven.

miras (před 22 měsíci)

Nejraději lížu zezadu obě dírky, chtěla by nějaká ?

muslicka (před 23 měsíci)

Lizani miluju a po precteni Je moje muslicka úplně mokrá. Teď by bylo úplně bozi kdyby mi ji nekdo vylizal . No nic jdu si to udelat.

Lízal (před 23 měsíci)

já líži svou milenku a ta se udělá při tom snad 8x....pak už je vysílená tak moc, že už ani nechce klasický sex s výstřikem dovnitř!!

martinosso (před 23 měsíci)

Lížu moc rád,protože jsem při mrdání hned hotovej,tak musím.

soustalista (před 24 měsíci)

Ahoj Ivano , jsem tady protebe a vylizuti krane tvou kacenku

ahoj Ivanko (před 24 měsíci)

Ivanko?

Ivan (před 24 měsíci)

Ivanko tak piš! :D

Ivana (před 24 měsíci)

Tak bych to teď chtěla, jestli tu teď někdo je, napíš třeba komentář. Dala bych adresu na e mail. Je tu někdo ?? Ivana.

Marvin Mexl (před 24 měsíci)

Jednou na perniku jsem lizal 4hodiny , slecna se udelala asi 8x tekla mi uz i trosku krev pod jazykem sem si odtrhl uzdicku mebo jak se to jmenuje , slecna malem uz dostala infarkt jak ji tlouklo srdicko...Jinak moc nelizu,mam spise nahodny sex a nechci lizat po tom co se treba rano do ni udelal pritel a semnou ho jen podvede na wc v klubu...

mili (před 24 měsíci)

Je to opravdu hezke pro oba

SOUMEN36 (před 24 měsíci)

Já miluju lízání a rád bych našel holku z okr.Hodonín,která by chtěla lízání pořád a já ji mohl jazýčkem pořád přivádět k orgazmu. SOUMEN36@post.cz

frenky (před 24 měsíci)

Taky rád lížu kundičku vyšukat a vystřikat a znovu vylizat

Veronika (před 24 měsíci)

Víte co nejhorśího může při sexu slyšet muž ??? - Ahoj zlato, už jsem doma....

Dolores (před 24 měsíci)

Zbožnuji to !!! Když mne stahne za kotníky sundá mi kalhotky a vnoří do mne svůj jazyk a rejdí od analku po poštěvaček krouží, kouše tahá mně za pysky a potom m vyrejdí jeskynku, az jsem celá nadržená mne otoči na čtyři a nadherně mne o...!!!! Luxus Za par generací to bude rarita !!! Nebo vsichni uz budou homosexualove...

Lucka (před 25 měsíci)

Tak moc bych si teď přála být lízaná a ten penis aby do mě vnikal, aby mě krásně pumpoval. Musím se po někom poohlédnout, dělat si to sama, to není ono. Ve dvou je to přece tak moc hezké, a když je navíc jazyk šikovný, tak není hezčího pomilování. Chci to dnes znovu a znovu, jdi na fb a snad to vyjde. Všem přejí ty nejkrásnější sexuální zážitky... Lucie.

emco (před 26 měsíci)

Mam rad lizani zrusuje mne kdyz je zena vlhka akdyz jeji stava mi tece do mojichust a vim ze je partnerka uspokojena

lizac (před 26 měsíci)

je to peknyyyy

Dove* (před 26 měsíci)

Není nad to pěkně roztáhnout její lístečky ženství a nechat pokochat jazyk s poštěváčkem, nejlépe nasátým do pusiny .... mňam.

Xpi (před 26 měsíci)

je to slast :D

robkoo11 (před 27 měsíci)

lizanie to je paradaaaaaaaaaaaaa fajne

jardi (před 27 měsíci)

je to krásná slast,když muž dokáže si pohrávat s kundičkou jak jazykem tak prstíky :-)

XxX (před 27 měsíci)

Krasny pocit :-)

luis (před 27 měsíci)

mam rad hluboke lizani kundicky s peknym vyprstenim vzdyt kdo nelizal nezil a k sexu se stavi jak k praci honem at to mam za sebou

luda (před 28 měsíci)

Lizani to je parrrrrrraaaaada:-)

sex (před 28 měsíci)

Super,lizani mně baví...

Jan (před 28 měsíci)

Jo lízání kundičky až žena ječí jak Viktorka, to je nádhera!! Musí se pomalu, přestávat a zase zajíždět a pořád dál a dál....pak je orgasmus u ženy hóóódně bouřlivý !!! Sousedi pak bouchaj na zeď!!

amichi (před 28 měsíci)

Lízání ženě velice rád dělám dobrovolně a 69 je ještě rajcovnější a pak jí opíchat a před vyvrcholením se nechat vykouřit až do konce.

Kocour (před 28 měsíci)

Jsem expert na lizani

mls (před 29 měsíci)

Super vec

mls (před 29 měsíci)

Lizat a 69 je super

Fery371 (před 29 měsíci)

Správné lízání se musí naučit a koordinovat s pocity partnerky... Pak je ta správná nálada a orgáč je pak jak vyšitý a žena je maximálně hlasitá a to nejen nabudí muže ale i ženu do dalších aktivit v sexu!

Kateřina (před 29 měsíci)

Měla jsem přítele, který mně vždy lízal jako králíček Duracell. Stále dokola jeden pohyb jazykem sem a tam, jako kdyby měl jazyk na baterky..:)

hann (před 29 měsíci)

super článok, v praxi to zaživam skoro vždy...niekedy aj nad pol hodky..

pepa (před 30 měsíci)

Nic lepsiho bych fakt nenapsal a ten kdo to psal, tak je fakt borec!

Zuza (před 30 měsíci)

Lízání miluju, ale nic se nevyrovná tomu , když mě přítel otočí zezadu, jazykem mě podráždí a strčí mi péro do kundičky.

Marko (před 31 měsíci)

To co zde některé dámy píší je tak super rajc,že se miu opakovaně zvedá a mám šílenou chuť něžně i vášnivě,samozřejmě diskrétně pravidelně,nebo dle dohody nějaké dámě vylíži kundičku.Může být případně i naplněna semenem od partnera.Záleží mi na tom,aby to partnerku maximálně vzrušovalo,tekla a oba jsme si to mohli plnými doušky užívat,dlouhodobě i jinak.Milan Praha a plzeňský kraj.

Veronika (před 31 měsíci)

Jen lízejte muži, lízejte. Nádherné je to v poloze 69 kdy by měla být žena nahoře. Prohnutá v zádech a s vystavenou kundičkou proti mužově obličeji. Vzniká tak vzájemná symbióza kdy žena co si to užívá, tak si užívá také mužského penisu v ústech. Je to blaho pro oba. Občas soulož přerušit a chvílemi se tímto způsobem věnovat jeden druhému hodně sex okoření. Hodně vzájemné také je když se tato praktika šedesátdevítky uplatní po mužském vyvrcholení a vycucne své sperma z vagíny a pak Vám to jazykem buď předá do úst, nebo rozmazává po těle. Jenže ne každý dokáže po vyvrcholení pokračovat.

Emili (před 31 měsíci)

Nikoho neodsuzuji --kazdemu se libi neco jineho NE

Teri (před 32 měsíci)

Super clanek,nenapsala bych to lip :)

mira (před 32 měsíci)

Větší kravinu jsem nečetla! proboha doufám že to nečetlo hodně mužů . Když orální sex nemusíš tak prosím tě nerozdávej tak příšerné rady!nech si to pro toho tvého a neblbni hlavy ostatním! pánové. Zapomeňte na tyhle nesmysly! Já sice nevím nic o autech ale proč nenapsat pár rad mužům. Jistě to ocení . Že?!

Napsat komentář

Napsat příspěvek

Odeslat

Nacházíte se: SexshopBanánkův blogJak správně lízat vagínu

Kategorie blogu
Nejlepší články

Dnešní anketa

Z jakého materiálu byl/bude Váš první vibrátor? plastový (20%) gelový (20%) silikonový (21%) lékařský silikon (20%) latexový (18%)

Štítky

pegging masáž prostaty velikost penisu malý penis anální sex anální sex návod vibrátor sex jaký vibrátor co je pegging peging velikost penisu diskuze anál menstruace menstruační tampón venušiny kuličky porno velký penis bod G orgasmus masturbace polohy sexuální polohy milostné polohy misionář sex zezadu erotická masáž masážní svíčka orální sex lízání vagíny

Diskrétní sexshop

Expresní doporučení objednávek

Ověřený sexshop s erotickým zbožím

Dárečky ke každé objednávce zdarma

Skvělé akční ceny erotických pomůcek

Sympoš k nakousnutí

 • Přihlásit/Registrovat
 • Blog
 • Akční zboží
 • Novinky
 • Proč u nás
 • Doprava
 • Kontakt
 • Podpořte Banánka na Facebooku a sledujte zajímavé akce a slevy 0,- Košík zeje prázdnotou
 • Jak nakupovat
 • Všeobecné obchodní podmínky
 • Partneři
 • Copyright © 2010 - 2017, Bananek.cz, Všechna práva vyhrazena.
  Obchod vytvořila a spravuje společnost SUNWORKS.cz