Jak správně lízat vagínu


Video - jak správně lízat vagínu

Autorka: Vanilopka | Kategorie: Tipy a rady

04.12.2014 Orální sex, dráždění ústy, prostě lízání vagíny. Dovolím si říct, že je to jedna z nejvíce intimních praktik, které můžete v sexu zažít. Když se bavím o orálním sexu, ráda říkám, že je to jediná oblast, kde radši dávám, než přijímám, protože mít partnerovu hlavu v klíně mě nikdy příliš nebralo. Přesto můžu říct, že jsem zažila opravdu úžasný orální sex a také ten, při kterém jsem si připadala jako miska, ze které lačně pije můj udýchaný pes. Jaký je mezi tím rozdíl? Podstatný, ale hranice může být tenká.

Nerada dávám návody na to, jak něco dělat správně, zvlášť u věcí, které sama nedělám (jednou jsem sice lízala kamarádku, ale to je vše). Rozhodla jsem se v tomhle článku pojmenovat chyby a divné praktiky, které muži se svým jazykem dělají.

Honem do toho, půl je hotovo, rychle od toho

Nejsem romantička a nepotrpím si na nějaké dlouhé líbání, objímání a hlazení. Ani moje tělo není romanticky založené a tak mě moc nevzrušují plouživé jemné doteky a půl hodina laskání u pupíku. Nicméně není horší uspěchaná věc, než uspěchaný orální sex. Chtěla bych všem mužům vzkázat, že oceníme, když nám ukážete, že na nás máte čas, chcete to dělat a děláte to rádi. Stejně tak jako každá žena nemiluje kouření, je nám jasné, že i mezi muži jsou “nelízalové“. Ano, řekněte nám to, ale prosím šetrně. Pamatuji, když mi můj bývalý řekl, že to prostě nedělá, protože je mu z toho zle. Prý to dělal jednou, a když cítil tu chuť, zvedl se mu žaludek a už to znovu nechce. Ani později, když si svojí hlášku o nechutném orálním sexu rozmyslel a najednou chtěl ochutnat mě, jsem neměla dobrý pocit, nedokázala jsem se uvolnit a neustále jsem musela sledovat jeho výraz. Naopak velmi krásný orální sex jsem zažila ve chvíli, kdy jsem opravdu cítila, že to partnera baví a měla jsem pocit, že to není takové to záměrné oslintání, aby do mě mohl ve vteřině vniknout. Nedělejte to z laskavosti, to to radši nedělejte vůbec.

Slintání při lízaní vagíny

Líbí se mi, když jsem vlhká a neznám ženu, které by se to nelíbilo. Ale pokud jsem vlhká sama o sobě, a to se dá předpokládat, pokud to muž umí, nepotřebuji další a další přívaly slin. Četla jsem a je tomu už asi rok, nějakou mužskou příručku o tom, že když vám vadí typická „příchuť“ vagíny při lízání, máte víc slintat, abyste šťávy zředily. To je zvláštní rada, protože já se chci cítit sexy ne jako nějaký mokrý slimák. Pamatuji si, když mi kamarádka vyprávěla o tom, jak měla právě takového uslintaného milence. Když se po pěti minutách objevil na světle denním po tom, co jí lízal, měl mokrý nejen celý obličej ale také ofinu.

Moc šetrné zacházení

Nebojte se naší kundičku rozevřít. Opravdu je příjemné, když nás laskáte jen tak zavřené, ale to bych ani nenazývala orálním sexem. Nebojte se přitlačit, a když se to líbí, nebojte se použít podtlak. Podtlak a sání se mi líbí mnohem víc než samotné lízání a ještě lepší je když zvládnete obojí najednou a ve stálém pravidelném tempu. Nemluvím za všechny ženy, ale nebojte se zkusit i kousání nebo přejíždění zuby. Myslím, že naše citlivost bývá leckdy přeceňována.

Nezájem o to, co se děje

Je sice fajn, že vaše bývalá měla ráda tohle a tohle, nebo že na internetu je taková rada, nejsme stejné a nechceme to stejně. Sice nám možná dělá problém označit věci pravými jmény a říct „Přestaň tak tlačit“ nebo „Tohle mě nevzrušuje“ ale minimálně to naznačujeme. Ano chybou žen je naznačování (a tak prosím naznačujte pořádně!), ale pokud ležíme jako prkno, nevzdychneme a nedáme nijak najevo, že se nám to líbí, možná se nám to nelíbí. Pokud máte partnerku, které dělá problém se o sexu bavit, bavte se o něm při sexu. Zkuste pokládat otázky, na které jde odpovídat ano a ne nebo jen vzrušeně vzdychat a větší debaty si nechte na později. Zažila jsem (a dokonce ne jednou) jednu věc. Myslel jsem, že to děláš schválně, že odporuješ, abych mě to vzrušilo a lízal jsem tě dýl. Ne, to mi jen bylo hloupé říct „Prosím tě nech toho, vždyť je to hrůza“, ale snažila jsem se (nejprve s citem a pak důrazněji) dostat jeho hlavu nahoru a užít si konečně pořádný sex, protože v tom pro změnu vynikal.

 


Témata článku: orální sex, lízání vagíny, návod jak lízat vagínu

VanilopkaVanilopka je Banánkovo recenzentka, krom článků pro Banánka, píše i svůj blog.

254 komentářů | komentovat

Diskuze: Jak správně lízat vagínu

pepa (před 7 dny)

Ahoj. Moc rad a dlouho lizu a nevynecham ani zadecek.. chtela bys. tel 732191061.

homo (před 10 dny)

Sem pišou jen ožrály lidi

Nic (před 10 dny)

Hallo vaginos

tom (před 10 dny)

je tu nejaka holcina co by něco chtěla?lizal bych podruhe a rad bych se zaucil. Jsem takovej zajcek 15 let a tendole není nejak velkej ale tak snad to staci.ktera by chtěla tak piste na somm.tom@seznam.cz jen olomouc a blizke okoli

Jarda (před 12 dny)

Tak to je nádhera to se mě líbí závidím ti tvé maximální uspokojení já ho mám jen případě že si to vezmu pevně do ruk sám.

Vera (před 14 dny)

To nejsou predstavy, ale skutecnost.? Mam hodneho a rajcovniho manzela s prima kamosem. Obcas si okorenime nas sex . Je to velka rozkos byt rozmazlovana dvema muzi. Nadhera libat se s manzelem a byt oralne uspokojovana jinym muzem ..oba nas to rajcuje.

Jarda (před 14 dny)

Máš krásné představy

Vera (před 14 dny)

Nejlepši lizačka je pri 69 zena nahoře a muž ji peknē jazyčkem a prsty rozrajtuje...a pak přistoupi ze zadu k rozevřene pipce dalši muž a pekne vam ho tam narve..Nejprve jemne rajdi na krajicku od analku k pipině a pak mne chyti za vlasy pritahme a poradne zasune a soulozi..pritom mne druhy muz stale lize pipku, cuca,kouse a drti frajtrika.je to bozske a nezapomenutelne.. zboznuji to... Vera

klučina (před 22 dny)

Ďáblice ozvise mám zájem

Ďáblík (před 24 dny)

Jsem celá žhavá kdo mi chce vylízat pište ‭606 172 664‬

Lízejte mi kundičku (před 1 měsícem)

Už nevolejte ani nepište zprávy na to číslo otravuje mě to.

Klučina (před 1 měsícem)

Chci jen uspokojit ženy ,co to dlouho neměli, diskrétně

Klučina (před 1 měsícem)

Klučina, rád bych nějakou vilizal,na věku nezáleží, normální ženskou.728264853

pat (před 1 měsícem)

když někdo líže hodinu tak to neni pravda to by ho mněl asi v sádře nebo já nevím ,jenom blbý keci nebo sen.

pat (před 1 měsícem)

ani jeden z vás nemá šajn jak si pohrat s mušličkou

pan ja (před 1 měsícem)

Holky najde se nějaká která se nechá vylízat?Zn. Český ráj?

Čůráci (před 1 měsícem)

Děte do prdele zjebaný kokoti vážně blbci. Vy tady chcete lízat a přitom nemáte žádný zkušenosti. Když chcete lízat tak pořádně. Mě včera lízal takovej debil akorát mě to bolelo místo toho aby to bylo příjemný. Takže fakt debilové.

pan ja (před 1 měsícem)

Já bych lízal kundicku

Hledám (před 1 měsícem)

Ahoj je tu někdo ochoten mi ji vylizat??? Nikdy mě ještě nikdo nelizal....Je mi 18. Pište na-almond22@seznam.cz

Lízejte mi kundičku (před 1 měsícem)

Co to je za debila jakej prank. Jinak kdo mi chce lízat pište zprávy na číslo 776 704 384.

Pavel (před 1 měsícem)

Je li tu nevyholená žena která se ráda nechá dlouze lízat z okolí Prostějova tak napiš na sonyxperiav@seznam.cz

doleondra (před 1 měsícem)

Prank JSI MAGOR

Prank (před 1 měsícem)

A jinak sem gay takže chlapy chci vidět všeho chlapečka takže ukazujte mi ho pápá penískové moji miloučký sem nadržené na vašeho dlouhýho chlapečka chci vám ho lízat jako ženská .

Prank (před 1 měsícem)

Ha ha ha prank sem chlap takže na to číslo už nevolejte stejně sem si jo vymyslel nechtěl bych bejt takovej debil jako vy nadrženci.

doleondra (před 1 měsícem)

Za tři podobné se omlouvám nevěděl jsem jestli se to odeslalo Jestli tu někdo z Královéhradecka nějaká holka je a chce to udělat Zašli tady email a já se ozvu

doleondra (před 1 měsícem)

Nějaká holka z Hradce Králové by to chtěla udělat. Zkusil bych to poprvé

doleondra (před 1 měsícem)

Nějaká holka z Hradce Králové by to chtěla udělat. Zkusil bych to poprvé

doleondra (před 1 měsícem)

Nějaká holka z Hradce Králové by to chtěla udělat. Zkusil bych to poprvé

Rebelka (před 1 měsícem)

Dobře Apac tak já ti ho vykouřim. Jo a jinak mám doma takový sex hračky. Tak ahoj atěšim se na tebe můj miláčku.

sampon (před 1 měsícem)

Nechal bych si ho vykourit

Rebelka (před 1 měsícem)

Apac jeslí mi chceš vylízat tak klidně.Zavolej a domluvíme se 603 595 007 už sem to psala dlouho sem neměla sex a můj starej jak někdo psal je fakt na chlapy řekl mi to ale mě to nějak nevadilo.Apac kolik ti je? Doufám že lížeš dobře.

Apac (před 1 měsícem)

Apac neni z Havirova. Ale zjistil jsem,jaky to tu je. Oznaceni žen,tu pouzivaji,hlavne buzny :( fuj ble

Mirek (před 1 měsícem)

Moc rád lizu picu

Třešnička (před 2 měsíci)

Apac s Havířova

Rebelka (před 2 měsíci)

Klidně lízej a šukej a jinak jestli chceš můžu lízat tvýho.Teda jestli chceš jinak mám ji krásnou a mám vibrátor takže mi tam můžeš strčit vibrátor je to velmi příjemné jinak je mi 20 sem krásná. Takže volej na číslo 603 595 007

Apac (před 2 měsíci)

Rebelko chceš vylizat?

Apac (před 2 měsíci)

Tresnicko,od kud jsi? Chtel bych vidět tu tvoji pipinku a lizat jí ;)

hogo fogo (před 2 měsíci)

lk51124@seznam.cz

hogo fogo (před 2 měsíci)

vylížu každe

tomas (před 2 měsíci)

kdo nejaka lolitka na liyani

Lízání bez přestávky (před 2 měsíci)

Kdo chce vylízat ať volá na číslo 603 595 007 a domluvíme se na to rád by sem lízal líbí se mi to a je to boží jinak lízám dobře.

Je mi 15 (před 2 měsíci)

Třešnička, napsal jsem, ale asi nebudeš chtít, ale za pokus to stojí

Třešnička (před 2 měsíci)

Ahoj chtěla bych aby mi to někdo udělal. Tak se mi ozvěte: natalkatre@seznam.cz

pičulíz (před 2 měsíci)

Rebelko s čím má tvůj starej problém,není nahodou na chlapy?Já tě klidně vylížu a užiješ si to.Kontakt na mě máš níže .stačí napsat do mailu a domluvíme se

Je mi 15 (před 2 měsíci)

Rebelka? Rád bych ji viděl, je mi 15 a rád bych to zkusil, takže pokud máš zájem, můžeš mě to naučit

Rebelka (před 2 měsíci)

Každýmu chlapovi se moje pipinka líbila a proto taky podvádim svýho chlapa protože mu to přijde divný.

apac (před 2 měsíci)

Ženský,mám velkou chut lízat pecičku :) . Která chcete vylízat ???

JIRKA (před 2 měsíci)

AHOJ HOLKY RAD VYLIZU KUNDICKU I CELOU NOC BEZ PRESTAVKY JE TO NADHERA LIZAT KUNDICKU I CELE HODINY A PAK HO ZASUNOUT A PAK ZASE LIZAT KTERA SE NECHA VYLIZAT Z PRAHY I CR PRAVYDELNE 775606403

doleondra (před 2 měsíci)

Já bych chtěl už lízat ale nikoho nemám

MarkoMarmo (před 2 měsíci)

Strasne rad lizem zenam pice a ked si ju pekne roztvorim a zbadam tu nadheru tak len lizem a neviem prestat staci sa ozvat

Paja (před 2 měsíci)

Ahoj holky kdyz uz jsme u tohohle tematu,tak bych si to chtel parkrat vyskouset vsechno vam reknu po telefonu nebo si me najdede na facebooku Pája Pavlík Hošťálků a moje cislo je 705 276 336 nebudete litovat

Jarda (před 2 měsíci)

Ja lizu strašně rád baví mě to celé hodiny. Miluju vůni a chuť pipinky lizal bych každý den. Pokec na jarous33a@seznam.cz

myspulinka72 (před 3 měsíci)

Mám super dobrého přítele.Je to mistr v lízání vžda mně ji pěkně vylíže a líže dlouho i hodinu v kuse a ju se vždy při tom krásně udělám a teče a někdy i stříkám no prostě je to super ale i v sexu.

pičulíz (před 3 měsíci)

VZKAZ PRO REBELKU.Jestli potřebuješ přelíznout napiš mi do aviatik43@email.cz a tam se domluvíme co a jak.

pičulíz (před 3 měsíci)

Je mi 53 let a v sobotu jsem lízal 31 letou,když byl její starej v práci.Nejlepší na tom je ,že je to kolega.Moc se o ni nestará,věčně někde na melouchu,tak jsem ji pozval ke mě na kávu.Po chvilce povídání jsme se přesunuli do ložnice a povídali si tam .Najednou jsem zaregistroval ,jak říká ,že jí moc chybí sex a tak jsem šel pomalu na věc.Nejdříve jsem ji hladil na paži a na zadku.Po chvilce jsem zajel mezi nožky a cítil jak povoluje a tak jsem pokračoval a zároven jsem ji začal cumlat ouško,když v tom začala sténat a já věděl že je moje.Zajela rukou pod deku a rozepnula si kalhoty,které měla doté doby na sobě.Moje ruka věděla co má dělat a tak se sunula pod kalhotky na vyholenou pipku.Prostředníček začal pomalu zajíždět do její mušle a ona zase zasténala rozkoší.Vzala mojí hlavu do dlaní a začala mě sunout hlavu k její jeskyni.Tady už nastoupil jazyk na noční směnu a začal jsem ji lízat a lízat až se udělala několikrát zasebou.Potom už chtěla odejít ,tak se utřela,natáhla kalhotky a začali jsme se líbat .Já jí zajel znovu rukou dolu a najednou si kalhotky ze sebe docela brutálně servala a šlo se nové kolo.To trvalo skoro další hodinu.Těch orgasmů co dosáhla bylo několik.Byla to vášnivka jak hrom.Celé ruce mám poškrábané,ale stálo to za to.A proto vám můžu jen vřele doporučit,že lízačka je to nejlepší, co ženský dostane tam, kde je chcete mít.Od té soboty jsem přešel jen na lízačku a stále je to v pohodě .Dnes má starej zase tři dni noční ,tak hurá lízaná.Chlapci nebojte se toho je to super.

Rebelka (před 3 měsíci)

Jak mám říct chlapovi aby mi lízal vagínu?

Rady (před 3 měsíci)

Když je clovek spravne vzrusenej..to se líze nejlepe..delat zvraceny věci..treba si nechat nacurat do pusy a taaak..ale bez vyruseni to nejde..mozna jen tem co to delaj za prachy.

Cenda (před 3 měsíci)

Rád lížu obě dírky, která máte zájem napište 731271046 Olomoucko. Zdraví a čistota podmínkou.

ivikula (před 3 měsíci)

miluji to když mi líže muj manžel je to superrrr !!

Tb978788 (před 3 měsíci)

Holka z ústí co chce vylízat? Napiš na tb878899@gmail.com

Mili (před 3 měsíci)

Lizáni je super

Jana (před 3 měsíci)

Muži lízejte ženy...je to boží a orgasmus je vždy!! Já to mám hodně ráda a můj muž nechce....musím hledat jidnde.Mám milence a ten to umí nej na světě..milenec mě tak vylíže a tolik orgasmů mám že od něho sotva jdu!! A vo tom ot je!Můj muž o tom neví a tráví chvíle na rybách...jen kdyby věděl jak si užívám a mám orgasmiscké křeče z jiným.

delnas (před 3 měsíci)

Nejaká slečna ci paní na toto krásné téma Šluknovsko

Bobo (před 3 měsíci)

Ktera to ma rada okoli Roudnice nad Labem rad pekne vylizu. Piste na helabo53@gmail.com

Michal9991 (před 3 měsíci)

Bydlim ve frydku misktu a kdyby mel nekdo zajem at odpovi na tuto stranku a at tam napise moje jmeno doufam ze jse nekdo ozve

Michal9991 (před 3 měsíci)

Rad bych to skusil lizat picku

Apac (před 3 měsíci)

Ahoj,jsem z Prahy. Rad lizu picku,hraji si. Je mi 47 let.Je tu nějaká nadrzena co chce nezavazny sex???

Marmo (před 4 měsíci)

Ktora to ma rada rad pridem a vylizem ti pipinu milujem to a budes velmi spokojna to ti garantujem 0907943096 KE

bruno (před 4 měsíci)

Kdo ma zájem dámy a slečny rád vylížu Frýdek-Místek 728750189.

bobo (před 4 měsíci)

Miluji lízání je to boží. Holky pište helabo53@gmail.com

Jemi15 (před 4 měsíci)

Strašně mě to láká :D Nějaká kočka to zkusit? :)

Jarda (před 4 měsíci)

Rád lizu chci to porad miluju vůni nadrzene vaginy holky piste na jarous33@seznam.cz

nikytka (před 4 měsíci)

Chci jí pořádně. Vylízat přidej na facebooku. Nikolka veverka Frintova.

Znojmak (před 4 měsíci)

Někdo ze Znojma na lízání?

furan (před 4 měsíci)

Rad lížem vaginu, pred aj po sexe. Raz sme sexovali v parku bola to rychlovka, nevydržal som dlho a vypustil som celu dávku do jej mušličky, ked sme prišli na byt vyzliekla sa, stiahla mokre gatky, sadla na okraj postele a povedala: teraz mi ju vylíž!,strašne ma to vzrušuje ked z pičky vyteká sperma. Email: Furan@azet.sk

lasturka (před 5 měsíci)

Ahoj holky(zeny)Mame tu vikend a leje jak ...,co s tim udelame,zustal jsemomentalne sam.Rozzhavenej klitoris neni k mani?

Kundo Lee Zatch (před 5 měsíci)

Zdravím dámy, je mi 15, pište holky 15-20 let na mail smejky.2001@seznam.cz Kdo chce vylízat, a je z okolí Prahy nebo z Prahy, pište.

janek (před 5 měsíci)

Ahoj dámy mám chuť na vaše vlhké kundičky..napiš mi na prokdanka@seznam.cz

Nadržená lesbička (před 5 měsíci)

Ahoj jmenuju se Káťa a jsem moooc nadržená kdyz tak víměna fotek a pak schůzka.... Pridej si me na snapchatu : ksoukupova31 . tesim se na holky i kluky

Tonda (před 5 měsíci)

Velmi vzrušujíci.Rád lížu ženu až do vyvrcholení.

lasturla (před 5 měsíci)

Joo lizani muslicky je fakt super Je uzasne po chvilce lizani videt a citit jak se jeskynka zacina plnit jeji stavickou a zacnou vaginalni svaly pracovat.Umim lizat dlouho,ale je to zaber na pindoura,ten je potom tak tvrdej ze to snad neni ani mozne,jako by byl z kamene a potom ma uzasnu vydrz a nstaci mu se vystrikat jednou.Je potom kresne soustat dve hodiny vkuse,ale to se zase zenskym moc nelibi,protoze ji rozpichanou,ale je super volna a strasne mokra a to je strasne krasny!!!Nesmi byt moc zarostla a je jedno zda je hubena ci silnejsi mlada ci starsi.Kdyz se to libi oboum tak proc ztracet cas a jde se na lizando.Take jsem zapomel na to ze cim dele lizu treba do poledne tak do vecera je polotvrdy a nevi kdy ma dost.No a ted me ceka honicka ptacek uz ceka ,tak ahoj

lasturka (před 5 měsíci)

Ahoj holky.Neni pro me nic krasnejsiho nez lizani vasich jeskynek.Je uzasne po chvilce hry videt a citit jak vam pekne vlhnou dirky a posevni svaly zacinaji pracovat.To je super.Nepovedlo se mi lasturku vylizat az k jejimu vystriku,vzdycky to ukonci a hupsne na pindoura a dodela se takto a to me mrzi.Je to ale super hra nez na nej nasedne tak z nej tece stava jak z potoka a krasne to klouze a na to jak je tvrdej z te hry tak nevi kdy ma pinda dost,jedno vystriknuti do dirky nestaci a tak dve hodky si jen tak soustame az je z toho jeskynka rozbolavena a krasne mokra a vlacna.Joo lizani je proste uzasne a je jedno ze je tlusta,hubena,mlada,starsi,nebo stredni vek,nesmi byt moc zarostla.Tak cauky,nez protejsek dovoli tak si to jdu preventivne udelat.A take je moc hezke kdyz si ji holky lizou navzajem,ae tretiho nepotrebuji.Jsou tu dve holky na hrani a ja bych se jen koukal,mozna???

janek (před 5 měsíci)

Ahoj vám všem miluji když žena lízáním vlhne a cáká..

kundolíz VI (před 6 měsíci)

Dráždím ženu ústy opravdu moc rád a baví mě to víc než soulož. Ale moc bych prosil ženy, když se vyvíjí perspektiva, že k něčemu takovému dojde, aby provedly intimní hygienu. Zvláště pokud od posledního mytí uplynulo více hodin a mají za sebou nějakou fyzickou činnost, nebo je vedro. Vaše vybavení má mimo jiné i tu vlastnost, že se "rychle kazí". Mějte trochu soudnosti a neočekávejte že partner bude odvařený z doslova archeologických vrstev usazenin vašich výměšků, na kterých už dlouho hoduje rozvinutá kolonie bakterií. To opravdu přejde chuť i jinak nadšené lízače.

Holka co chce lizat (před 6 měsíci)

Ahoj nechcete mě někdo přijet lizat bohužel u mě doma to nejde ale venku někde u lesa nebo v autě by to bylo hezké pokud někdo bude mít zájem napište mi prosím na email sarkamargita@seznam.cz

kantyn (před 6 měsíci)

Není v sexu nic lepšího než partnerce lízat kundičku a jazykem zajíždět co nejhlouběji a také dráždit poštěváčka a lízání kundičky je v sexu to nejkrásnější a lízat až do jejího ogasmu.

mucko (před 6 měsíci)

Nejlepši je když se ti při lizáni ještě trochu vyčura do pusy,je to boží.

Rostík (před 6 měsíci)

Miluji lízání kundičky dlouze, něžně, jemně a pak divoce. Rád lížu kundičku mokrou od semene, je to naprosto úžasné cítit šťávy obou na jazyku. Krásné je pak sjet jazýčkem k zadečku a dokola jej olízat a zase zpět a jazykem hluboce dovnitř kundičky a nasát poštěváček, brnkat jej jazykem, olízat pysky kundičky, prostě si užívat tu nádhernou rozkošnou mokrost a vůni.

Kaktus (před 6 měsíci)

Taky rád lížu kundičky, miluju tu vaší šťávičku...kdyby nějaká kolem Plzně chtěla...kaktus766@seznam.cz

Lizanek23 (před 7 měsíci)

Ahoj holky a damy.jsem z prahy,hubeny,23let a chtel bych si moc moc liznout 735098258

korzar (před 7 měsíci)

Chtel bych tet lizat nakou kundu

normalní kluk (před 7 měsíci)

Lízání miluju, někdy je třeba tlačit jazykem jindy zase jen tak hladit a někdy použít jen rty, ale lízání prostě miluju, dělal bych to všude a každé, která by si řekla... profesor@atlas.cz

myspulinka72 (před 7 měsíci)

Můj přítel mně vždy pěkně vylíže je super líže mně i poštěváčka a přivede mně k pěknému orgasmu a nškdy mně líže kundičku i hodinu v kuse

vasil (před 7 měsíci)

je super lízat ,je to můj koniček

Radas (před 7 měsíci)

Moc rad lizu cele hodiny podle praní slečny, kdyby měla některá zájem ad se ozve 721779720

pepíno (před 7 měsíci)

Lízání miluju, nejlépe starší ženě, která si to dokáže hezky užít :-P son_2002@volny.cz

zector (před 7 měsíci)

Miluji lízání a rád každou ženu vylížu.Chcete některá?Rád přijedu.

Lizal (před 7 měsíci)

Lizani je moc super. Je mi 17 a lizani se setrenici milujem. Sestrenici je 10 let a moc se jí to líbí. Vím že to co dělám není správné a nemůžu si pomoct. Zbývá mi jen doufat že to nikomu neřekne a já nepůjdu do basy.

delfavero (před 8 měsíci)

Nic není lepšího než ženě pěkně vylízat kundičku i poštěváčka a ona se při tom pěkně udělá.A lízání musí být každý den.A kdo nezkuzol neuvěří a kdo nezačal nepřestane.

rené (před 8 měsíci)

pro nadrženou NEVU - krasne bych ti to udelal - prožilas bys velikou slast odepís-

rené (před 9 měsíci)

ja šílene miluji lízat...ale to musí skutečne vědet jak?? Pěkne ( i zezadu) sié přitulit k pindušce a chytit pěkne pošteváčka mezi rty a cucinkat-cucinkat s pekným líznutim mezitím a ženská se uudelá i víckrát a mne do pusinky nebo na obličej-Nikdy nesmí muž pustit poštačka z pusy když ženská se udeláva,pak to bude víckrát za sebou a bude štastná a bude te chtít jako mne-i když ted nemám ženu starší kolem 45-55 a silnejší baculky to je nádhera... tak pusinky pa pa ozvise tikoz@seznam.cz

2jarmil@seznam.cz (před 9 měsíci)

Ahoj baví mě to dělám to rád a líbí se mi jak si to partnerka užívá .

Jarda (před 9 měsíci)

Miluju lizani dělám to rád a dlouho nejrac každý den napište holky a pokecame jarous33a@SEZNAM.CZ

Sem nadržená neva (před 9 měsíci)

Njakej muž z prahy a okolí co by vilizal holce 35-40let

Sem nadržená neva (před 9 měsíci)

Twllll chci lízat??

Sem nadržená neva (před 9 měsíci)

Také to mám ráda pekne clanky?m

Jarda (před 9 měsíci)

Miluju lízani dělám to rád a dlouho cele hodiny

Alex (před 10 měsíci)

To je veľmi hrozne smrad

Fuj (před 10 měsíci)

To je fuuuuuuuh

fanny (před 10 měsíci)

Už jsem poznal hodně žen,mladší,starší ne nejsem žádný Casanova,ale normální chlap. Je pravdou že každá to má ráda jinak.Ale jisté je že rozkoš je ta nej věc.Člověk jako by nereagoval na nic.A jen si užíval slast milování.Já velmi rád lížu,spíš než sex je pro mě lízání.Mám s toho větší požitek,když se žena svíjí slastí.A věřte u spoustu žen to tak bylo.Nedošlo ani k sexu.Proto,jsem u této praktiky také zůstal.A věřím že pokud budu moct tak u toho zůstanu.Je mi málo přes 50let a kdyby, měla některá z dam , či slečen, zájem napište.Rád odhalím i vaše tajemství,rozkoše.Moje adresa fanny244@email.cz.

durdo (před 10 měsíci)

lízanie je fajn,

Jarek (před 10 měsíci)

Když líži manželku, musím na to pomalu a postupně sílit...To jsou pak orgasmy a žena u toho pak náramně kříčí, až bouchají sousedi!! Normální sex třeba na koníčka to není ono a nemá takové orgasmy jak při pozvolném lízání!!Proto lízejme všichni!!!!

Lizac (před 10 měsíci)

Ahojky rád lizu picinku a rád i prdelku přeji to hodně ženě rajčaje

Jarda (před 10 měsíci)

Ja miluju lízání užívám si to a vydržím to treba hodiny rad se dívám na svijejici se tělo blahé zeny kdys ji lizu pipku uzasny pocit i chuť.

Kundolog (před 10 měsíci)

ten Lízač co je v chtu je nějákej trouba co neumí psát i/y kundički vilízat vikouřit s takovouhle asi ještě dlouho nezasune :-D :-D

Koleda (před 10 měsíci)

Lízání je prima,jeste když je mokry org.krasa.Chce některá udělat?dvorakj123@seznam.cz

pichal (před 11 měsíci)

lizat je super i bez sexu a to i v 70ti prsty ji udelaji do mdlob

bozenka (před 11 měsíci)

Lízání kundičky mě moc láká, a to i dlouhodobě. Je mi 35, prý sympatická, z Prahy. Ještě mě nikdo nevylízal tak, abych se udělala. Uděláš mi to ty? Můžeš lízat jak dlouho budeš chtít. bozenka.slepickova@seznam.cz

radek (před 11 měsíci)

taky bych poradne lizal a pak celou noc mrdal

ustecak19@seznam.cz (před 11 měsíci)

Jsem bi 30 letá štíhlá žena a hledám bi přítelkyni i s přítelem k dívčím hrátkám, popř. výměně partnerů. UL tel.737 959 492. Možno i Swingers.

Lízálek (před 11 měsíci)

Kdo nelízal tak neví o co přichází

Mar (před 11 měsíci)

lizani miluju napište nějaka 774177288

Janek (před 12 měsíci)

rád experimentuji,najde se žena podobného zaměření,já 49/174,Praha,6 07 141 822,sms,nebo email honzik1111(zavin)centrum

petruco (před 12 měsíci)

najde se holka z Hodonína která by chtěla vylízat?

BON (před 12 měsíci)

oralni sex je ale opravdu velke vzruseni pro kazdeho, mam ho moc rad, a sve byvalce to lizal skoro kazdy den... ted uz neni. ale ktera by to chtela zazit dloouuhee lizani s dovedenim do mnoho krat orgazmu, tak klidne dejte vedet na bolegn21@seznam.cz nebo na mob. 727 9 727 18 a jsem z Prahy. jinak se zivim jako mobilni maser...

sailor (před 12 měsíci)

Ahojda ani ja neznám vetší vzrušení, nez kdyz lížu kundičku mé krásné ženy, které se to moc líbí!:)Ona přitom saje štávu z mého ...který také teče.))

zmzm (před 12 měsíci)

chce nějaká lízat

blbl (před 12 měsíci)

Rád bych zkusil holku vylízat,tak jak by si přála :)

Milan (před 12 měsíci)

Taki to mam rad gdiš to pjěkne holce vilizu

blbl (před 12 měsíci)

Není tady nějaká která by se nechala vylýzat? :)

Laura (před 12 měsíci)

Já bych se klidně nechala lízat, je to příjemné :)

dieselbitch (před 12 měsíci)

lížu lížu až do sucha :-D

Kristy (před 13 měsíci)

Musím říct, že ve svých 20 letech, jsem ještě nikdy nebyla nikým lízána, nikdy na to žádný přítel nebyl... Ale jako takové se mi moc líbí ta představa :-) určitě super článek :-)

nico (před 13 měsíci)

rad ližu až do konce i starši 602162882 a dobře platim

sedy (před 13 měsíci)

taky rád ližu

jira (před 14 měsíci)

jsem z prahy je tu naka ktera chce pškně vílizat a vloži ho do ni 721860892 tak pište sms.

xD jeste nelizal (před 14 měsíci)

Sice jsem jeste nelizal ale z tohoco tu ctu se nemuzu dockat... je mi 15 a jsem z Ostravy

roy (před 14 měsíci)

jojo lížu rád a dlouho je to krása když mi pa šťávička stéká po tváři

lézálek (před 15 měsíci)

lízání je moc krásné pokud to chceš tak se ozvi na tel. 608083311

KmJaja (před 15 měsíci)

je již napsán.

Jaja (před 15 měsíci)

Myslím si, že tyto intimnosti bysi měl nechat každý pro sebe. Kdyby ty vaše rady četly naše babičky, ty by asi koukaly jak se ty další generace ukaji.Mam takový pocit, že dnešní generace už neví roupama co by.I když jsem také jenom žena a sex mám ráda. Mějte se a hlavně se chraňte.

Persil11 (před 16 měsíci)

Odporúčam dochutit kokosovym olejom.Krásne vonia,fajn chutí.

lízák (před 16 měsíci)

lízáni to je nádherná šílenost .Bez lízání to není ono.

NeoJeLesba;) (před 16 měsíci)

mám holku kterou ráda lížu ;)

Homouš (před 16 měsíci)

Já rád lížu pérko ;)

smrdímiztlamy (před 17 měsíci)

Nejlepší ve vagíně je ten žlutobílej tvaroh, ten se doslova rozplývá na jazyku, a zanechává dlouho trvající a nezapomenutelný zápach v ústech.

Petr (před 17 měsíci)

Nekdo chce vylizat? :D

Lízač (před 17 měsíci)

Ahoj je tu některá na viylízani kdyžtak tel:733 517 893

beranek333 (před 17 měsíci)

Kdo by chtěl vylýzat,napiš

filip (před 18 měsíci)

Veronika (co napsala: Jen lízejte muži, lízejte. Nádherné je to v poloze 69 kdy by měla být žena nahoře. Prohnutá v zádech a s vystavenou kundičkou proti mužově obličeji. Vzniká tak vzájemná symbióza kdy žena co si to užívá, tak si užívá také mužského penisu v ústech. Je to blaho pro oba. Občas soulož přerušit a chvílemi se tímto způsobem věnovat jeden druhému hodně sex okoření. Hodně vzájemné také je když se tato praktika šedesátdevítky uplatní po mužském vyvrcholení a vycucne své sperma z vagíny a pak Vám to jazykem buď předá do úst, nebo rozmazává po těle. Jenže ne každý dokáže po vyvrcholení pokračovat. ) děsně mě to vzrušilo ozvi se na filipkratonohy@seznam.cz :)

mazlík (před 18 měsíci)

Mám lízání rád jeto ta nejkrásnější věc na sexíku která to chce at se ozve na 702150124 okolo Nymberka.

laslo (před 18 měsíci)

je tu nějaká kočička co by ji chtěla vylízat? 773631254

laslo (před 18 měsíci)

moc rad lížu kundičku,hlavně se věnuji jazykem poštěváčku

ufon (před 18 měsíci)

Jsem milovnik lizani damskych klinu vek nerozhoduje Prostejov,ufon142@gmail.com

diblo (před 19 měsíci)

Ktera chce vylizat?

delfavero (před 19 měsíci)

Přítelkyně má moc ráda když ji lížu kundičku a to na mnoho způsobů a dokážu lízáním přivést k orgasmu a lížu i hodinu v kuse i poštěváčka a pěkně se přitom svíjí a vzdychá.

kami001 (před 19 měsíci)

nejaka na lizacku 737 659 489

kami001 (před 19 měsíci)

nejaka na lizacku 737 659 489

kami001 (před 19 měsíci)

nejaka na lizacku 737 659 489

kami001 (před 19 měsíci)

nejaka na lizacku 737 659 489

kami001 (před 19 měsíci)

nejaka na lizacku

vyližprdel (před 20 měsíci)

Vylíže mi někdo prdel? Jsem na wc a není tu hajzlpapir!

clementina (před 20 měsíci)

taky se mi líbí, když mi jí pěkně vylíže,a když mi do kačenky ještě u toho strká prsty. To je slast. A pak když mi ho tam pěkně strčí,nelíp zezadu, tak jsem během chvíle udělaná.

Ruže (před 20 měsíci)

Lizani kundičky je boži když si mě mužsky vezme ze zadu a vylizava mi celou pičku je blaho pak jak začnu střikat při orgasmu

Aleš Navrátil (před 20 měsíci)

Zdravím všechny. Našla by se nějaká žena z okolí Kyjova, na krásný sex? V případě zájmu volejte na 608503660

SOUMEN36 (před 20 měsíci)

Hledám holku,ženu z okr.Hodonín,která miluje dlouhé lízání kundičky a moc ráda se nechá přivést jazýčkem ve všech možných polohách až na vrchol slasti a nazávěr se vždy ještě moc ráda udělá do mé pusy,mužeš zažít neomezený počet vyvrcholení SOUMEN36@post.cz

TONO (před 20 měsíci)

praktykuji lízaní. Je fajn .Většina žen je šťastná a udělá se . Ik když to nepřizná .

jirka (před 20 měsíci)

prosím nějakou holku se kterou bych mohl natrénovat lízání pro přítelkyni lustajirik@seznam.cz

lizalek (před 21 měsíci)

Je tu nejaka starsi dama ktera by chtela vylizat muslicku chrasticko@seznam.cz napis

lizač (před 21 měsíci)

kdiš rat negdo liže kundički tak co jenatom ale žena pak musi taky vikouřit pero nebo jinak nic ok

notone (před 21 měsíci)

Fuj, kdo by chtěl lízat něco tak hnusného jako je vagína, vždyť je to na zvracení!

lizal-nelizal (před 21 měsíci)

Tahle praktika není o žádném návodu, stejně jako cokoliv v sexu. Každá ženská potřebuje jedinou věc: cítit se jako bohyně, o tom to celé je. Žádný návod není univerzální a ženy jsou jako čínská elektronika-každý kus je originál, navíc v tomhle případě dost egoistický. To co je pro jednu moc něžné je pro druhou moc drsné, málo romantické, moc hrrr atd. Návod na lízání je stejně hloupý jako návod na kouření, souložení, odpanění atd. Jediné co musíte vnímat je reakce partnerky na to, co jí právě provádíte. Každá je ujetá a každá je originál, jedna chce jazyk, druhá jazyk a prsty, třetí jazyk a prsty vzadu, čtvrtá jazyk a dušení .... takže experimentujte (pokud na to máte čas) a uvidíte :-)

the licker (před 23 měsíci)

ja tky hce lizat

pokud jazyk prsty mám soulože (před 23 měsíci)

Pokud jazyk prsty mám soulože senelekám....

Mrdal (před 23 měsíci)

Moje láska má rada gdyš můj jazýček olizuje její sladkou kundicku

martinus (před 23 měsíci)

Zajem o sex napis tu na skype Martin Scalety kdyz nenajde tak napis kalimero4481

t (před 23 měsíci)

t

lízal (před 24 měsíci)

jak já to miluji stejně jako sex

peto (před 24 měsíci)

chutí jak ryba

Lenka (před 24 měsíci)

Mě to taky moc vzrušuje,ale ten můj mi to nechce takhle dělat,že prý ji mám moc kyselou,tak nevím co s tím

Maruška (před 24 měsíci)

Máš pravdu Mirku, je to fantastické, moc se mi to líbí a rajcuje!

Mirek (před 24 měsíci)

Já to považuji za krásné, když ji lížu vaginku je v sedmém nebi a ty orgasmy normální soulož tak nevytvoří, a pak ta šťávička z kundinky-mňam!Nic lepšího neznám!!!Zkuste to také a nebudete litovat.

hanis (před 24 měsíci)

já bych nelízal,je moc slaná...

Marianesko81 (před 24 měsíci)

Jaj tak tohle ja miluji je tady kocka ktera si to necha udelat marian 34 napis mi na marianesko2@seznam.cz

Jaado (před 24 měsíci)

Milují to je to nádhera

Martas1981 (před 24 měsíci)

Pokud chces ukazat jak ji spravne vylizat tak napis mi608365840 Marian 34let

rarasek (před 24 měsíci)

ja rad lizu picu cely den az do orgasmu

petruco (před 25 měsíci)

lížu rád až k orgasmu,jsem z HOdonína,kdyby tu byla nějaká holka stačí říct

Pornooooo (před 25 měsíci)

Je tu nejaka holka z Olomouce která chce vylizat kundicku?

žofka (před 25 měsíci)

ten kdo tak rál líže je u mě vítán

Peter 26 (před 25 měsíci)

Najlepsie otocit na styri sputat ju a pumpovat donej a rukou bit po zadku a druhou jemne skrtit :)

Tomio73 (před 25 měsíci)

Kdyby některa chtěla nadherne vylízat A rozstříkať broskvicku ať písne Rad si ruzne hrají Temio@seznam.cz

KOSÍK (před 25 měsíci)

NÁDHERA

KOSÍK (před 25 měsíci)

LÍZAČKA JE NEJNÁDHERNĚJŠÍ VĚC,KTEROU JSEM KDY ZAŽIL

STETAK (před 26 měsíci)

IVANO klidne te liznu odkud ses mam to rad lizu do sucha miluji gdyz strika stava a ja nestiham sat STETAK44@seznam.cz

severočech (před 26 měsíci)

Tak to mě je sedmdesát a užívám si to.

Tonda (před 26 měsíci)

Kdo by chtel poradne vylizat stačí napsat je mi 20 let

angels (před 26 měsíci)

Je to hodne vzrušující když ho tam da a hraje se tam snim ..:-)

Mysak (před 26 měsíci)

Ja mam jednu zasadu holku udelat dvakrat jazykem a pak perem

Georg (před 26 měsíci)

Mnamka

tom (před 26 měsíci)

Ahoj Ivanko tu adresu bych fakt chtěl

lízătko (před 27 měsíci)

Nejvic rajcovní je lízání paní sousedky když usne na strěše vzdycky dela ze spi tvrde

kocicka (před 27 měsíci)

Je to nádherná věc mám to dvakrát až třikrát dene a moc se a to líbí a obzvlášť ten orgasmus je to zuzovi doporučují všem vyzkoušet.

IGOR (před 27 měsíci)

MOC KRÁSNÉ SUPER

FERO (před 27 měsíci)

JETO KRASNE JETO KRÁSNÉ.

fox (před 27 měsíci)

jak rad bych nejakou ženu pekně vylízal ve věku od25let do45let.postavy střední nebo hubené prsa tak 3 mě více vzrušuje orání sex než klasický kdyby žena chtěla tak ad´da nasebe kontak je mi 50 let vyška 174 střední postavy tak ahojky fox

Ondatra (před 27 měsíci)

Ližu piču každý den - jazyk mám už obroušen. Lížu píču pořád dál - aby mi ten čurák stál. ☺

Lízálek (před 27 měsíci)

Také miluji lízání...a Veronika měla super příspěvek...nevídaně mě vyrajcovala...

pipi (před 27 měsíci)

rad lizu je to dobra věc třeba 3krat denně není tu někdo z havirova kdo by chtěl vylizat?

vlasan (před 28 měsíci)

Lizám rád neustále,,je to nekonečné pořád krásné

Salhan Jekuš (před 28 měsíci)

Ou..líz le pohádková záležitost..Lízal bych furt a pořád..Miluji hrátky s análkem..Ovšem dámský jazýček na jahůdku je také boží..tak proč to kundičkám neoplatit..Najsi mne na FB a budem lízat napořád.kdykoli a kdekoli..Tvůj Salhan Jekuš....

hodinoví manžel (před 28 měsíci)

já miluji ženy co sou přírodní a mám rad lízaní

Honza (před 28 měsíci)

Kolik jazyků umíš...tolikrát jsi člověkem!!!

sexicek (před 28 měsíci)

ahojky miluji lizani vaginy na plno bez prestani je to nadhera moc pekne kdyz se do toho vziju jsem uplne v jinnem svete lizani vaginy jsem lizal 4.H bez prestani a sridal jsem sex na plno a zase lizani je to pekne kdyz zena u toho heka protahuje sve telo na plno ja hrozne miluji zenske telo ktere se samo uvolni moc pekne lizani je moje stavicku moc miluji a nekolikrat cekam az to zni jde ven.

miras (před 28 měsíci)

Nejraději lížu zezadu obě dírky, chtěla by nějaká ?

muslicka (před 29 měsíci)

Lizani miluju a po precteni Je moje muslicka úplně mokrá. Teď by bylo úplně bozi kdyby mi ji nekdo vylizal . No nic jdu si to udelat.

Lízal (před 29 měsíci)

já líži svou milenku a ta se udělá při tom snad 8x....pak už je vysílená tak moc, že už ani nechce klasický sex s výstřikem dovnitř!!

martinosso (před 29 měsíci)

Lížu moc rád,protože jsem při mrdání hned hotovej,tak musím.

soustalista (před 29 měsíci)

Ahoj Ivano , jsem tady protebe a vylizuti krane tvou kacenku

ahoj Ivanko (před 29 měsíci)

Ivanko?

Ivan (před 29 měsíci)

Ivanko tak piš! :D

Ivana (před 29 měsíci)

Tak bych to teď chtěla, jestli tu teď někdo je, napíš třeba komentář. Dala bych adresu na e mail. Je tu někdo ?? Ivana.

Marvin Mexl (před 30 měsíci)

Jednou na perniku jsem lizal 4hodiny , slecna se udelala asi 8x tekla mi uz i trosku krev pod jazykem sem si odtrhl uzdicku mebo jak se to jmenuje , slecna malem uz dostala infarkt jak ji tlouklo srdicko...Jinak moc nelizu,mam spise nahodny sex a nechci lizat po tom co se treba rano do ni udelal pritel a semnou ho jen podvede na wc v klubu...

mili (před 30 měsíci)

Je to opravdu hezke pro oba

SOUMEN36 (před 30 měsíci)

Já miluju lízání a rád bych našel holku z okr.Hodonín,která by chtěla lízání pořád a já ji mohl jazýčkem pořád přivádět k orgazmu. SOUMEN36@post.cz

frenky (před 30 měsíci)

Taky rád lížu kundičku vyšukat a vystřikat a znovu vylizat

Veronika (před 30 měsíci)

Víte co nejhorśího může při sexu slyšet muž ??? - Ahoj zlato, už jsem doma....

Dolores (před 30 měsíci)

Zbožnuji to !!! Když mne stahne za kotníky sundá mi kalhotky a vnoří do mne svůj jazyk a rejdí od analku po poštěvaček krouží, kouše tahá mně za pysky a potom m vyrejdí jeskynku, az jsem celá nadržená mne otoči na čtyři a nadherně mne o...!!!! Luxus Za par generací to bude rarita !!! Nebo vsichni uz budou homosexualove...

Lucka (před 31 měsíci)

Tak moc bych si teď přála být lízaná a ten penis aby do mě vnikal, aby mě krásně pumpoval. Musím se po někom poohlédnout, dělat si to sama, to není ono. Ve dvou je to přece tak moc hezké, a když je navíc jazyk šikovný, tak není hezčího pomilování. Chci to dnes znovu a znovu, jdi na fb a snad to vyjde. Všem přejí ty nejkrásnější sexuální zážitky... Lucie.

emco (před 32 měsíci)

Mam rad lizani zrusuje mne kdyz je zena vlhka akdyz jeji stava mi tece do mojichust a vim ze je partnerka uspokojena

lizac (před 32 měsíci)

je to peknyyyy

Dove* (před 32 měsíci)

Není nad to pěkně roztáhnout její lístečky ženství a nechat pokochat jazyk s poštěváčkem, nejlépe nasátým do pusiny .... mňam.

Xpi (před 32 měsíci)

je to slast :D

robkoo11 (před 32 měsíci)

lizanie to je paradaaaaaaaaaaaaa fajne

jardi (před 33 měsíci)

je to krásná slast,když muž dokáže si pohrávat s kundičkou jak jazykem tak prstíky :-)

XxX (před 33 měsíci)

Krasny pocit :-)

luis (před 33 měsíci)

mam rad hluboke lizani kundicky s peknym vyprstenim vzdyt kdo nelizal nezil a k sexu se stavi jak k praci honem at to mam za sebou

luda (před 33 měsíci)

Lizani to je parrrrrrraaaaada:-)

sex (před 34 měsíci)

Super,lizani mně baví...

Jan (před 34 měsíci)

Jo lízání kundičky až žena ječí jak Viktorka, to je nádhera!! Musí se pomalu, přestávat a zase zajíždět a pořád dál a dál....pak je orgasmus u ženy hóóódně bouřlivý !!! Sousedi pak bouchaj na zeď!!

amichi (před 34 měsíci)

Lízání ženě velice rád dělám dobrovolně a 69 je ještě rajcovnější a pak jí opíchat a před vyvrcholením se nechat vykouřit až do konce.

Kocour (před 34 měsíci)

Jsem expert na lizani

mls (před 35 měsíci)

Super vec

mls (před 35 měsíci)

Lizat a 69 je super

Fery371 (před 35 měsíci)

Správné lízání se musí naučit a koordinovat s pocity partnerky... Pak je ta správná nálada a orgáč je pak jak vyšitý a žena je maximálně hlasitá a to nejen nabudí muže ale i ženu do dalších aktivit v sexu!

Kateřina (před 35 měsíci)

Měla jsem přítele, který mně vždy lízal jako králíček Duracell. Stále dokola jeden pohyb jazykem sem a tam, jako kdyby měl jazyk na baterky..:)

hann (před 35 měsíci)

super článok, v praxi to zaživam skoro vždy...niekedy aj nad pol hodky..

pepa (před 36 měsíci)

Nic lepsiho bych fakt nenapsal a ten kdo to psal, tak je fakt borec!

Zuza (před 36 měsíci)

Lízání miluju, ale nic se nevyrovná tomu , když mě přítel otočí zezadu, jazykem mě podráždí a strčí mi péro do kundičky.

Marko (před 37 měsíci)

To co zde některé dámy píší je tak super rajc,že se miu opakovaně zvedá a mám šílenou chuť něžně i vášnivě,samozřejmě diskrétně pravidelně,nebo dle dohody nějaké dámě vylíži kundičku.Může být případně i naplněna semenem od partnera.Záleží mi na tom,aby to partnerku maximálně vzrušovalo,tekla a oba jsme si to mohli plnými doušky užívat,dlouhodobě i jinak.Milan Praha a plzeňský kraj.

Veronika (před 37 měsíci)

Jen lízejte muži, lízejte. Nádherné je to v poloze 69 kdy by měla být žena nahoře. Prohnutá v zádech a s vystavenou kundičkou proti mužově obličeji. Vzniká tak vzájemná symbióza kdy žena co si to užívá, tak si užívá také mužského penisu v ústech. Je to blaho pro oba. Občas soulož přerušit a chvílemi se tímto způsobem věnovat jeden druhému hodně sex okoření. Hodně vzájemné také je když se tato praktika šedesátdevítky uplatní po mužském vyvrcholení a vycucne své sperma z vagíny a pak Vám to jazykem buď předá do úst, nebo rozmazává po těle. Jenže ne každý dokáže po vyvrcholení pokračovat.

Emili (před 37 měsíci)

Nikoho neodsuzuji --kazdemu se libi neco jineho NE

Teri (před 37 měsíci)

Super clanek,nenapsala bych to lip :)

mira (před 37 měsíci)

Větší kravinu jsem nečetla! proboha doufám že to nečetlo hodně mužů . Když orální sex nemusíš tak prosím tě nerozdávej tak příšerné rady!nech si to pro toho tvého a neblbni hlavy ostatním! pánové. Zapomeňte na tyhle nesmysly! Já sice nevím nic o autech ale proč nenapsat pár rad mužům. Jistě to ocení . Že?!

Napsat komentář

Napsat příspěvek

Odeslat

Nacházíte se: SexshopBanánkův blogJak správně lízat vagínu

Kategorie blogu
Nejlepší články

Dnešní anketa

ŽENY: Našly jste svůj bod G? Ano (48%) Ne (52%)

Štítky

pegging masáž prostaty velikost penisu malý penis anální sex anální sex návod vibrátor sex jaký vibrátor co je pegging peging velikost penisu diskuze anál menstruace menstruační tampón venušiny kuličky porno velký penis bod G orgasmus masturbace polohy sexuální polohy milostné polohy misionář sex zezadu erotická masáž masážní svíčka orální sex lízání vagíny

Diskrétní sexshop

Expresní doporučení objednávek

Ověřený sexshop s erotickým zbožím

Dárečky ke každé objednávce zdarma

Skvělé akční ceny erotických pomůcek

Sympoš k nakousnutí

 • Přihlásit/Registrovat
 • Blog
 • Akční zboží
 • Novinky
 • Proč u nás
 • Doprava
 • Kontakt
 • Podpořte Banánka na Facebooku a sledujte zajímavé akce a slevy 0,- Košík zeje prázdnotou
 • Jak nakupovat
 • Všeobecné obchodní podmínky
 • Partneři
 • Copyright © 2010 - 2018, Bananek.cz, Všechna práva vyhrazena.
  Obchod vytvořila a spravuje společnost SUNWORKS.cz